Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2017-11-03 19:06:47
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2017-11-03 18:52:56
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2017-11-03 19:04:40
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2017-11-03 18:44:08
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2017-11-03 18:58:42
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2017-11-03 18:21:31
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2017-11-03 18:50:23

P14,15,16 800m VU, Päivitetty: 2017-11-03 19:06:47
14 - 14

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Alex Lydman Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 8:45.28
2 Aku Kaila Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 8:49.45
3 Akseli Hakala Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 8:58.48
4 Niklas Hatakka Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 8:59.92
5 Olli-Pekka Pietarila Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 9:07.88
6 Arttu Mäenpää Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 9:10.53
7 Niko Matela Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 9:17.27
8 Risto Martikainen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 9:20.91
9 Toni Lipponen Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 9:22.47
10 Matias Rasinmäki Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:26.85
11 Benjamin Evans Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 9:28.47
12 Nooa Lehtoniemi Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 9:33.86
13 Eetu Palvanen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 9:34.99
14 Panu Kautto Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 9:36.45
15 Paavo Erkinaro Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 9:42.21
16 Tatu Saareks Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 9:48.32
17 Lauri Tolvanen Haminan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 9:49.47
18 Aleksi Kauppinen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 9:49.87
19 Leevi Ylikulppi Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:01.23
20 Jonne Isoranta Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 10:04.93
21 Isak Jatkola Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:05.70
22 Otto Mikkonen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 10:07.26
23 Perttu Järvinen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 10:09.65
24 Roni Severinkangas Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:11.23
25 Kasper Holopainen Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 10:14.30
26 Julius Airas Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 10:14.43
27 Oskari Repo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:31.23
28 Niko Akkanen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 10:36.27
29 Olavi Männistö Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 10:37.86
30 Rasmus Mykkänen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:56.30
31 Elias Laine Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 10:57.54
32 Topi Raitalaakso Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 11:17.98
33 Karri Suuronen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 11:24.67
34 Roope Hyvärinen Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 11:32.63
35 Mattias Janhunen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 11:43.45

P14,15,16 800m VU, Päivitetty: 2017-11-03 19:06:47
15 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Roope Paatos Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 8:33.40
2 Efim Romanov TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 8:46.27
3 Oscar Skjäl Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 8:46.40
4 Jesper Lietzén Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 8:48.79
5 Oskari Aalto Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 8:58.67
6 Axel Olander TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 8:59.38
7 Kirill Helsing Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 9:06.09
8 Elias Laine Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 9:06.49
9 Elias Juntunen Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 9:07.02
10 Jere Broman Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 9:11.63
11 Wäinö Koskinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 9:14.91
12 Ethan Brady Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 9:19.86
13 Leo Mikkonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:24.58
14 Oliver Kela Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 9:28.27
15 Danila Shishinin ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:38.06
16 Mathias Lindfors Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:38.11
17 Rasmus Söderholm Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:39.06
18 Ville Korpilähde Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 9:43.08
19 Touko Luukkonen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:44.48
20 Joonas Järvi Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 9:54.34
21 Roope Tsutsunen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 10:06.66
22 Mio Harju TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 10:08.04
23 Lauri Uosukainen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 10:14.71
24 Valtteri Setälä Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 10:23.73
25 Eemeli Kauppila Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 10:28.17
26 Elmeri Helander Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 10:32.12
27 Nikas Daniel Krjukov Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 10:32.19
28 Kasimir Riihelä Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 10:43.88
29 Veeti Leppänen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 11:11.50
30 Eetu Koskinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 11:13.18

P14,15,16 800m VU, Päivitetty: 2017-11-03 19:06:47
16 - 16

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Taneli Lantta Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 8:36.89
2 Roni Kallström Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 8:46.89
3 Claes Fjellström Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 8:48.03
4 Atte Moilanen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 8:49.82
5 Juho Porkkala Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 8:56.01
6 Mohamed Ezzat Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 8:57.82
7 Aleksi Helminen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 8:58.22
8 Eemeli Raninen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:01.19
9 Lauri Krapf Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:10.88
10 Kasper Envalds Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 9:11.40
11 Oskari Hynynen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 9:13.80
12 Leo Roine Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 9:15.60
13 Ali Khalili Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 9:17.72
14 Pirkka Perkola TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 9:32.28
15 Aaro Kangasmaa Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 9:33.36
16 Niklas Linnanen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:45.75
17 Juuso Syrjälä Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 9:46.98
18 Ville Lauslahti Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:08.87
19 Antti Issakainen Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 10:15.38
20 Christofor Pavlidi Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:15.55

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner