Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2016-11-04 19:51:31
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2016-11-04 18:55:22
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2016-11-04 19:17:52
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2016-11-05 06:31:08
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2016-11-04 19:00:03
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2016-11-04 20:34:48
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2016-11-05 07:41:17

4X100m P16 VU, Päivitetty: 2016-11-05 07:41:17
13 - 16

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Cetus 1 Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 3:29.75
2 HSS 1 Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 3:31.02
3 UiTa 1 Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 3:38.98
4 LaUS miehet [2000] Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 3:39.30
5 Cetus 2 Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 3:42.87
6 JoUS Ukkelit 1 [2000] Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 3:43.82
7 ORCA Pojat 1 ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 3:46.00
8 ÅSK IKU Pojat 1 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 3:46.06

9 Cetus 3 Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 3:47.58
10 Ykkönen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 3:48.54
11 UiTa 2 Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 3:50.17
12 VUS-VSS 1 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 3:51.28
13 PUS Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 3:51.33
14 TaTU Jäbät I TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 3:51.84
15 ÅSK IKU Pojat 2 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 3:52.41
16 Oulun Uinti Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 3:53.47
17 RaisU isot 1 Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 3:55.29
18 Pyry äijät Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 3:57.52
19 Swim IKM 1 Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 3:58.70
20 TaTU Jäbät II TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 4:02.26
21 UiTa 3 Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 4:02.74
22 KuUS pojat [2000] Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 4:04.69
23 KoU 1 [2000] Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 4:06.44
24 SCR miehet [2000] Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 4:06.51
25 HU miehet Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 4:09.16
26 KUS-GSS Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 4:09.83
27 LrU pojat 1 Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 4:11.20
28 ORCA Pojat 2 ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 4:13.42
29 ORCA Pojat 3 ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 4:19.65
30 Plaani miehet [2000] Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 4:26.39
31 Swim IKM 2 Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 4:27.08
32 LrU pojat 2 Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 4:27.42
33 Kakkonen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 4:34.68
34 LUS miehet [2000] Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 4:35.96
- JoUS Ukkelit 2 [2000] Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner