Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2016-11-04 19:39:48
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2016-11-04 18:40:02
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2016-11-04 18:54:25
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2016-11-05 06:30:55
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2016-11-04 18:39:31
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2016-11-04 18:51:38
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2016-11-05 07:58:21

P14,15,16 800m VU, Päivitetty: 2016-11-05 07:58:21
14 - 14

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Roope Paatos Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 8:53.63
2 Oscar Skjäl Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:05.38
3 Elias Laine Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 9:05.79
4 Lasse Pulkkinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 9:06.90
5 Jesper Lietzen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 9:07.46
6 Viljami Salonen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 9:11.59
7 Axel Olander TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 9:15.67
8 Elias Juntunen Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 9:16.80
9 Rasmus Söderholm Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:35.96
10 Touko Luukkonen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:36.14
11 Jere Broman Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 9:41.92
12 Roope Tsutsunen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 9:43.37
13 Akseli Kontiainen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 9:45.31
14 Wäinö Koskinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 9:45.50
15 Mio Harju TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 9:46.28
16 Valtteri Taskinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 9:46.63

17 Lauri Kettunen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 9:55.00
18 Mathias Lindfors Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:01.72
19 Robin Söderholm Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 10:01.88
20 Lauri-luukas Jäntti Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 10:04.39
21 Danila Shishinin ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:06.31
22 Matias Ola ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:09.17
23 Ville Korpilähde Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 10:11.35
24 Miska Birkstedt TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 10:11.91
25 Aaro Hämäläinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 10:14.54
26 Nikas Daniel Krjukov Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 10:18.20
27 Max Åström Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:45.50
28 Julius Paukkonen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 10:48.12
29 Veeti Verronen Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 10:49.78
30 Elias Jääskeläinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 11:02.29
31 Ville-veikko Katajisto Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 11:07.78
32 Kasimir Riihelä Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 11:08.80
33 Onni Järvinen HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 11:09.94
34 Aleksi Vuorio Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 11:21.67
35 Elmeri Eronen Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 11:36.97
36 Kalle Juupaluoma Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 11:40.68

P14,15,16 800m VU, Päivitetty: 2016-11-05 07:58:21
15 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Atte Moilanen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 8:42.22
2 Juho Porkkala Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 8:54.95
3 Mohamed Ezzat Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 8:58.25
4 Claes Fjellström Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 8:59.67
5 Taneli Lantta Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 9:02.74
6 Kasper Envalds Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 9:03.23
7 Aleksi Helminen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 9:05.23
8 Herman Widbom Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:07.59
9 Oskari Hynynen Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 9:08.39
10 Jere Nevalainen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 9:09.80
11 Eemeli Raninen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:21.64
12 Lauri Krapf Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:22.82
13 Harald Åström Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:24.20
14 Niklas Linnanen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:24.84
15 Aleksi Vähä-Lassila Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 9:33.71
16 Olli Malmberg Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 9:34.06

17 Ali Khalili Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 9:35.84
18 Eerik Tikkakoski TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 9:36.63
19 Kasper Vaittinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:43.22
20 Konsta Seppä Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 9:45.95
21 Pirkka Perkola TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 9:47.24
22 Ruslan Panschin ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:55.09
23 Riku Leino Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 9:55.57
24 Veeti Veijonen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 10:14.41
25 Ville Lauslahti Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:15.64
26 Leo Penttilä Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 10:21.58
27 Antti Issakainen Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 10:25.30
28 Eetu Partanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:33.86
29 Christofor Pavlidi Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:44.30
30 Samuli Hartikainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 11:11.82
31 Eero Jääskeläinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 11:24.54

P14,15,16 800m VU, Päivitetty: 2016-11-05 07:58:21
16 - 16

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Tuomas Ylipelkonen Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 8:49.40
2 Elias Herlevi Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 8:51.22
3 Santeri Hulkko Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 8:54.71
4 Lassi Grönroos Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 8:57.21
5 Jakob Sievers Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 8:59.11
6 Emil Perkkiö Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:01.64
7 Topias Nygård Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 9:03.72
8 Jere Kekola Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 9:26.14
9 Janne Tyni Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 9:33.30
10 Saku Romo Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 9:33.32
11 Joona Salminen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:35.08
12 Hermanni Taimisto Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 9:35.75
13 Ville Särkkä Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 9:41.99
14 Jon Byskov Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 9:52.02
15 Waltteri Tiitola Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 10:27.95

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner