Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2015-10-31 10:44:58
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2015-11-11 14:26:08
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2015-10-31 10:01:37
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2015-10-31 10:07:26
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2015-10-31 10:10:31
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2015-10-31 10:19:39
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2015-10-31 14:18:15

4, P12,13 100m Vapaauinti, Päivitetty: 2015-11-11 14:26:08
12 - 12

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Alex Lydman Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 59.04
2 Tatu Hapuoja Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 59.83
3 Marcus Forsel Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:00.60
4 Aleksi Koprinen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:03.20
5 Aku Kaila Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:03.46
6 Paavo Erkinaro Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:03.49
7 Lauri Kinnunen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:04.24
8 Santeri Herpola Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:04.46
9 Niko Matela Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:05.27
10 Lassi Haimi Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:05.76
11 Risto Martikainen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:05.81
12 Lari Tumanoff Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:05.96
13 Henri Heikkilä Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:06.03
14 Dang Le Nhut Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:06.33
15 Akseli Hakala Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:06.36
16 Vilho Heino Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:06.65
17 Markus Nuorinko Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:07.10
18 Sami Uusikumpu Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:07.33
19 Jami Ihalainen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:08.41
20 Eetu Palvanen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:08.95
21 Pauli Salonen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:09.17
22 Oskar Turunen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:09.20
23 Markus Ridal Heinolan Isku IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:09.29
24 Lauri Tolvanen Haminan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:09.67
25 Luukas Vainio Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:09.87
26 Nooa Lehtoniemi Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:10.11
27 Kasper Lytz Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:10.22
28 Juuso Rahikainen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:10.25
29 Niklas Hatakka Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:10.26
30 Tuukka Inkilä Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:10.27
31 Eemil Kankare Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:10.37
32 Ville Savulahti Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:10.38
33 Leevi Ylikulppi Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:10.61
34 Isak Jatkola Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:10.64
35 Urho Lyytinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:10.83
36 Kuutti Suominen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:11.51
37 Joonas Karttunen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:11.63
38 Joona Kortteinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:11.87
39 Juho Elia Marjala Keravan Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:11.99
40 Leo Parviainen Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:12.03
41 Frans Hihnala Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:12.11
42 Pauli Rantamäki Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:12.14
43 Lauri Saarela Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:12.15
44 Tatu Saareks Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:12.20
45 Manu Hännikäinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:12.34
46 Toni Lipponen Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:12.84
47 Samuel Räty Keravan Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:13.00
48 Teemu Oksakari Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:13.25
49 Panu Kautto Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:13.29
50 Roni Koskinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:13.36
51 Teppo Jestoi Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:13.39
52 Santeri Berggren Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:13.48
53 Topi Myyry Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:13.83
54 Visa Kotiniitty Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:13.99
55 Petri Shkolny Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:14.04
56 Ivar Nordman JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:14.05
57 Elias Kalliokoski Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:14.11
58 Arttu Mäenpää Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:14.57
59 Roope Mutanen Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:14.75
60 Jonne Isoranta Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:14.85
61 Otto Mikkonen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:15.03
62 Tatu Kunttila Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:15.06
63 Oscar Taht Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:15.07
64 Teemu Pihlajamäki Lapuan Virkiä IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:15.21
65 Elis Fokin Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:15.22
66 Leevi Kortesoja Lapuan Virkiä IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:15.25
67 Miro Merinen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:15.28
68 Dan Lampinen Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:15.31
69 Olavi Männistö Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:15.32
70 Niklas Rantapää Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:15.38
71 Elias Kallonen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:15.52
72 Benjamin Hoot Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:15.73
73 Julius Airas Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:16.10
74 Leevi Kervinen Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:16.22
75 Aapo Huhti Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:16.26
76 Arsenij Shadrin Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:16.72
77 Onni Haikonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:16.75
78 Miko Vaikkola Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:16.88
79 Kalle Seppä Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:16.90
80 Tuomas Peltola Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:17.25
81 Tudor Ratiu Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:17.38
82 Topi Raitalaakso Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:17.46
83 Roni Severinkangas Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:17.50
84 Aleksi Alanko Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:17.83
85 Sami Pönkä Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:17.87
86 Mikael Ryynänen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:17.92
87 Topi Immonen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:17.98
87 Antti Malmberg Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:17.98
89 Benjamin Evans Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:18.11
90 Niko Viitala Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:18.61
91 Max Walther HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:19.33
92 Samu Hatakka Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:19.40
93 Oliver Hanhimäki Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:19.59
94 Tony Heinola Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:19.76
95 Antti Oinonen Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:19.88
96 Otso Kurikka Keravan Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:19.90
97 Eemil Sipola Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:19.92
98 Aleksi Kauppinen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:20.19
99 Casper Heikkinen Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:20.30
100 Oskari Repo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:20.34
101 Otto Elvis Savolainen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:20.48
102 Lucas Tepponen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:20.55
103 Kalle Haavisto Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:20.60
104 Elias Laine Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:20.73
105 Eemeli Korhonen Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:20.85
106 Egor Konev Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:20.99
107 Klaus Rekula Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:21.21
108 Kasper Kankkunen Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:21.34
109 Tuure Ollikainen Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:21.44
110 Anton Antonen Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:21.47
111 Leevi Lehtonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:21.48
112 Sihan Yu Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:21.56
113 Ilpo Pitkänen Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:22.07
113 Daniel Pavlov Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:22.07
115 Matias Rasinmäki Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:22.24
116 Henry Nyman Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:23.07
117 Simo Kangasmaa Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:23.54
118 Atte Poikela Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:23.57
119 Alarik Virtanen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:24.28
120 Alexander Huhtala Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:24.29
121 Aapo Kaasinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:24.34
122 Olli Erkkilä Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:24.71
122 Karlo Kilpinen Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:24.71
124 Karri Suuronen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:24.81
125 Mattias Janhunen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:24.93
126 Sam Zamanimehr Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:25.06
127 Konsta Pekkala Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:25.31
128 Saku Ahde HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:26.05
129 Onni Simpanen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:26.54
130 Santtu Kosunen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:26.79
131 Arttu Niemi Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:26.80
132 Eeli Hanka Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:27.12
133 Juho Jäkärä Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:27.66
134 Otto Ahvonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:27.91
135 Leevi Hautaniemi Lappeenrannan Kisa-Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:28.42
136 Manu Rosendahl Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:28.52
137 Samuli Surakka Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:28.71
137 Oscar Carroll Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:28.71
139 Valtteri Jussila Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:28.72
140 Matias Mikkonen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:28.93
141 Patrik Martti Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:29.30
142 Kiarash Javidi Firooz Toussi Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:29.46
143 Valtteri Salmela Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:29.82
144 Jaakko Virtanen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:29.87
145 Eero Reinikka Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:30.08
146 Markus Nuoranne Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:30.36
147 Joose Lehtonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:30.57
148 Luka Honkanen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:31.16
149 Petrus Härkönen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:31.44
150 Roope Oijennus Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:32.11
151 Aimo Rantasuo Uinti-Vakka IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:32.30
152 Elliot Hans Åke Blomberg IF Åland IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:32.68
153 Samuli Kärkkäinen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:33.36
154 Pirkka Korhonen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:33.40
155 Antti Toivonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:33.62
156 Aaro Puutio Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:33.85
157 Alexander Mattsson IF Åland IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:34.23
158 Henry Vaga Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:34.53
159 Matias Ylipelkonen Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:35.44
160 Samuel Salminen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:35.82
161 Aapo Rasinmäki Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:35.83
162 Aku Hyrsylä Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:36.93
163 Henri Erlund HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:37.39
164 Olli Paukola Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:39.95
- Joonas Nieminen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Aki Hakkarainen Keravan Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Kasper Holopainen Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Elmo Arvo Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Olli-pekka Pietarila Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- Roope Hyvärinen Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- Mikael Halonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ

4, P12,13 100m Vapaauinti, Päivitetty: 2015-11-11 14:26:08
13 - 13

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Oskari Aalto Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 56.09
2 Antti Leppänen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 58.07
3 Ronny Brännkärr Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 58.51
4 Ibrahim Ezzat Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 59.01
5 Jesper Lietzen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:00.20
6 Matias Hjelm Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:00.31
7 Jesse Anttila Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:00.37
8 Viljami Salonen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:00.62
9 Kalle Mäkinen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:00.69
10 Mikael Virtanen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:01.74
11 Axel Olander Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:01.75
12 Lasse Pulkkinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:01.81
13 Jasu Ovaskainen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:01.98
14 Elias Laine Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:02.29
15 Oskari Arvo Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:02.40
16 Oscar Skjäl Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:02.71

17 Jere Oikarainen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:02.99
18 Valtteri Taskinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:03.05
19 Julius Kuitunen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:03.18
20 Onni-kalle Luomala Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:03.24
21 Akseli Kontiainen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:03.43
22 Niklas Laine Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:03.49
23 Justus Hilaja Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:03.52
24 Lauri Kettunen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:03.91
25 Mihail Khanoukaev Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:04.10
26 Ville Korpilähde Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:04.14
27 Nico Nieminen Vesihelmen Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:04.15
28 Akseli Lehtonen Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:04.19
29 Oskar Voiko Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:04.27
30 Aatu Harju Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:04.35
31 Elias Juntunen Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:04.47
32 Leo Mikkonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:04.50
33 Benjamin Kangas Haminan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:04.91
34 Elias Filippovits ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:05.02
34 Ahti Saarela Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:05.02
36 Danila Shishinin ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:05.03
37 Rasmus Söderholm Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:05.07
38 Eemeli Leinonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:05.55
39 Touko Luukkonen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:05.59
40 Miska Birkstedt TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:05.62
40 Otto Hoffren Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:05.62
42 Roope Tsutsunen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:05.77
43 Luukas Hätinen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:05.99
44 Esa Hyrynkangas Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:06.03
45 Kasper Tolonen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:06.19
46 Verneri Viisanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:06.24
47 Petr Pankratov TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:06.41
48 Reino Heinikangas Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:06.61
49 Samu Petteri Kallio Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:06.69
50 Matias Rajavaara Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:06.80
51 Joel Syrjä Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:06.83
52 Juho Keränen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:06.92
53 Mio Harju TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:07.23
54 Wäinö Koskinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:07.31
55 Elias Saarinen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:07.78
56 Max Åström Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:07.88
57 Manu Ursin Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:07.89
58 Joona Forsell Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:07.90
59 Sampo Soininen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:08.13
59 Aleksanteri Nord Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:08.13
61 Robin Söderholm Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:08.24
62 Ville-veikko Katajisto Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:08.35
63 Dorian Sadojevic Jelacik Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:08.38
64 Lauri Törnström Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:08.58
65 Veeti Verronen Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:08.60
66 Iivari Tuomola Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:08.90
67 Julius Paukkonen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:09.23
68 Teemu Turunen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:09.31
69 Lauri Uosukainen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:09.50
70 Mathias Lindfors Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:09.57
71 Jere Broman Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:09.76
72 Vladyslav Mykhailov Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:09.83
73 Kirill Helsing Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:09.88
74 Henri Jokinen Keravan Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:09.96
75 Teo Branchicella Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:10.15
76 Aaro Hämäläinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:10.19
77 Joel Korhonen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:10.22
78 Matias Gustafsson Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:10.23
79 Oliver Kela Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:10.52
80 Aapo Liljaniemi Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:10.70
81 Lauri-luukas Jäntti Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:10.73
81 Elias Hjelt Lapuan Virkiä IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:10.73
83 Kalle Kauppinen ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:10.88
84 Jeremia Saarinen Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:11.25
85 Juuso Vastamäki Vesihelmen Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:11.26
86 Onni Järvinen HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:11.33
87 Max Eriksson Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:11.35
88 Aleksi Vuorio Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:11.53
89 Joonatan Lekander Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:11.57
90 Tuukka Pekkanen Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:11.81
91 Pieti Raunio Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:12.04
92 Samuel Leppänen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:12.10
93 Niklas Raesalmi Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:12.25
94 Rasmus Kullas Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:12.26
95 Jaakko Hietikko Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:12.51
96 Nikas Daniel Krjukov Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:12.74
96 Olli Elo Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:12.74
98 Martti Rautell Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:12.81
99 Henri Naarajärvi Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:12.86
100 Santeri Kinnunen Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:12.88
101 Viljami Töhönen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:13.00
102 Nico Neder Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:13.05
103 Kirill Levo ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:13.20
104 Alexander Fyhr Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:13.40
105 Veeti Taimisto Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:13.42
106 Eemeli Kauppila Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:13.51
107 Joonas Järvi Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:13.54
108 Max Peltoperä Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:13.75
109 Veikko Pyyhtinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:13.90
110 Leo Kallionpää Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:13.91
111 Muhammed Tantula Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:14.21
112 Elias Jääskeläinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:14.31
113 Olavi Saarinen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:14.61
114 Miro Moisio Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:14.68
115 Lasse Saarinen Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:14.85
116 Julius Nyberg Jämsänkosken Ilves IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:14.91
117 Elmeri Helander Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:14.95
118 Elmeri Eronen Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:15.11
119 Ilari Silventoinen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:15.46
120 Valdemar Peltonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:15.47
121 Aleksi Rajaniemi Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:15.53
122 Pyry Talvitie Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:15.67
123 Juuso Korhonen Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:15.72
124 Georg Närjä Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:15.73
125 Severi Vilkko Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:15.80
125 Davi-esra Pesonen Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:15.80
127 Aaron Utulahti Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:15.86
128 Matias Ola ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:16.38
128 Kasimir Riihelä Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:16.38
130 Iiro Räsänen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:16.55
131 Tino Lukkaroinen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:16.58
132 Ville Kuusimäki Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:17.67
133 Kirill Ivanov Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:17.88
134 Oskari Ketonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:18.07
135 Ossi Kervinen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:18.17
136 Leevi Rouhiainen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:18.79
137 Birger Niskanen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:18.91
138 Topi Havo Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:18.92
139 Elias Rajala Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:18.96
140 Mio Munsterhjelm Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:19.42
141 Sebastian Stenbacka Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:19.58
142 Miro Nurmela Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:19.62
143 Leo Pessi Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:19.75
144 Oscar Kullström Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:19.93
145 Emil Arion Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:20.12
146 Juhani Tapio Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:20.49
147 Otto Sormunen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:20.58
148 Eero Hirvilammi Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:20.83
149 Daniil Lukasin Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:21.02
150 Carl-victor Vaenerberg Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:21.36
151 Berkan Alex Dugan Keravan Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:21.38
152 Karri Korhonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:21.99
153 Osku Muuri Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:22.28
154 Janne Mononen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:22.61
155 Veeti Leppänen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:22.98
156 Joni Kontu Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:23.38
157 Kalle Juupaluoma Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:23.83
158 Viktor Byggmästar JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:24.22
159 Kalle Huttunen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:24.24
160 Sebastian Bun Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:24.49
161 Ahti Alavillamo Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:25.74
162 Ville Syrjäkoski TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:26.30
163 Frans Ekstrand JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:26.46
164 Aki Holtari Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:26.94
165 Sandro Karhula Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:28.07
166 Niko Pallonen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:32.90
167 Atte Lehto Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:33.26
168 Jenson Lih Shan Li HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:36.17
169 Atte Tolppi Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:59.53
- Lasse Kukkula Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- Samuel Syrjänen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Theo Kolehmainen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner