Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2018-11-04 11:02:34
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2018-11-04 10:53:08
IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi Päivitetty: 2018-11-04 11:10:41
IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi Päivitetty: 2018-11-04 10:44:30
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2018-11-04 11:07:37
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2018-11-04 10:45:46
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2018-11-04 11:10:27

T10,11,12-15 100m SKU, Päivitetty: 2018-11-04 11:10:41
10 - 10

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Riialiina Kiljala Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:22.11
2 Vilja Säntti Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:24.11
3 Venla Holma Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:25.18
4 Malla Hämäläinen Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:25.20
5 Ella Hynönen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:25.27
6 Linnea Heikkilä Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:28.42
7 Anri Parviainen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:29.88
8 Eedi Imppola Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:31.95
9 Maija Mikkonen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:32.35
10 Sofia Räihä Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:32.57
11 Albertiina Kotkaniemi Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:32.91
12 Taisiya Baindurashvili Uimaseura Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:33.05
13 Sara Jaatinen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:33.85
14 Oona Valtonen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:34.02
15 Serafima Ratner Uimaseura Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:34.19
16 Liisi Lehtiö Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:34.24
17 Sanni Aarnivuo Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:34.72
18 Nea Nirhamo Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:34.75
19 Ada Tuurna Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:34.78
20 Viivi Elonen Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:34.98
21 Veera Knuutila Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:35.02
22 Awa Laukkanen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:35.35
23 Aino Sarvilahti Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:35.45
24 Miina-anniina Härkänen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:35.48
25 Olivia Riekki Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:35.49
26 Emilia Wall Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:35.65
27 Marja Anna Siimes Uimaseura Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:35.69
28 Sira Katavisto ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:35.81
29 Martta Mäkinen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:36.11
30 Hilma Mannersalo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:36.15
31 Saara Pakomäki Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:36.29
32 Iiris Myllymäki TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:36.45
33 Nelli Kiho Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:36.53
34 Jonna Kurki Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:36.80
35 Rebecca Mäkinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:37.51
36 Minttu Mäkihannu TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:37.77
37 Helmi Kittelä Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:37.89
38 Mona Laiho Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:38.05
39 Sagdiana Rakhimova Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:38.12
40 Emilie Sjösten Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:38.13
41 Lotta Luotola Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:38.84
42 Enni Lytz Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:38.87
43 Selma Ala-Karvia Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:38.90
44 Helka Känkänen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:39.08
45 Laura Lehtoila ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:39.26
46 Nicola Burman Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:39.46
47 Fiia Immonen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:39.48
48 Lilja Hirsikko ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:39.61
49 Saimi Lanki Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:39.94
50 Amanda Ruusuvaara Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:40.39
51 Nana Murtomäki Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:40.40
52 Hanna Vänni Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:40.72
53 Essi Kallio Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:40.77
54 Eerika Savulahti Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:40.87
55 Emma Tieaho Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:40.94
56 Lotta Turunen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:41.00
57 Anni Kahlos Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:41.16
58 Ronja Pyrhönen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:41.20
59 Saga Räikkönen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:41.37
60 Tiia Mattila Uinti-Vakka IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:41.77
61 Matilda Jokinen Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:42.79
62 Anna Rajakangas Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:42.95
63 Iisa Vanne Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:43.10
64 Iida Pennanen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:43.38
65 Selma Laukkanen Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:43.42
66 Jade Brelo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:43.61
67 Kaisa Heikkinen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:44.13
68 Lotta Koskinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:44.41
69 Liine Raantse Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:44.51
70 Mikaela Heiman Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:44.86
71 Ella Johanna Lyytikäinen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:44.94
72 Melissa Paukkunen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:45.47
73 Nella Hämäläinen Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:45.72
74 Saaga Pitkänen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:45.86
75 Pinja Hacklin Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:46.45
76 Julia Luomakortes Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:46.66
77 Saga Linnosaari Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:46.99
78 Nella Kuivanen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:47.49
79 Armi Hakkarainen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:48.09
80 Jade Isomaa Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:48.15
81 Senja Pakkanen Kankaanpään Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:48.21
82 Iiris Myllymäki Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:48.32
83 Netta Korkalainen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:48.33
84 Anna Ryhänen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:48.37
85 Moona Anttila Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:48.47
86 Olga Kaiser ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:48.89
87 Aino Karvinen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:49.29
88 Paulina Pessi Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:49.44
89 Vilma Toivonen Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:50.64
90 Tytti Nuorkivi Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:51.50
91 Isla Puranen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:52.58
92 Emmi Jokinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:55.77
93 Emilia Elizaveta Karulina Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:55.94
94 Viivi Vainoniemi Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:57.43
94 Lotta Laine Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:57.43
96 Vanja Ilieva Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:59.39
97 Nora Ilieva Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:59.76
98 Minttu Meskanen Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:59.82
99 Aliisa Kunttu Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:00.72
100 Anna Korpi Ilmajoen Kisailijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:01.40
101 Pinja Kotakoski Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:02.22
102 Veera Kiukkonen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:05.31
103 Iiris Tuukkanen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:14.08
- Leena Tissari Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi DSQ
- Ella Määttä Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi DSQ
- Iina Pihlaja Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Jade Jyrävä Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Kaisla Paalanen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Veera Mustonen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Vilma Koivula Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi DSQ
- Venla Rajala TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi DSQ
- Peppiina Lettosunti Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Minni Kovalainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Lotta Martikainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Kea-erin Saarinen ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ

T10,11,12-15 100m SKU, Päivitetty: 2018-11-04 11:10:41
11 - 11

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Mirelle Hirsiniemi Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:14.76
2 Tuuli Peltola Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:15.42
3 Jenni Korkeamäki Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:16.10
4 Kerttu Rantanen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:16.29
5 Siiri Haverinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:19.03
6 Matilda Leppänen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:19.51
7 Anna Salo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:19.80
8 Noora Tennilä Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:20.14
9 Enna Äyrämöinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:20.45
10 Ebba Simberg Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:20.47
11 Aliisa Soini Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:20.69
12 Veera Malmelin Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:21.95
13 Ellen Lindell Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:22.47
14 Nella Kortteinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:22.48
15 Anita Mäkinen Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:22.51
16 Armi Aurora Tavi Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:23.02
17 Petra Nieminen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:23.23
18 Dominika Stalinskaja Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:24.14
19 Peppi Lehtinen Kankaanpään Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:24.44
20 Ronja Halinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:24.63
21 Amanda Vuori Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:24.67
22 Sofia Oksa Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:24.87
23 Linnea Koski Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:24.89
24 Anja Miao Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:25.09
25 Sofia Palojärvi Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:25.34
26 Kiia Koivisto Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:25.35
27 Aino Suomalainen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:25.37
28 Ida Savolainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:25.93
29 Saara Lehto Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:26.03
30 Minea Kumlander Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:26.14
31 Lyyli Järvi Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:27.13
32 Aino Ruottinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:27.66
33 Ella Valdolin Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:28.10
34 Elli Isometsä Kankaanpään Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:28.34
35 Aava Näykki Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:28.35
36 Miisa Järvinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:28.38
37 Milka Marjakaarto Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:28.87
38 Iinu Tiainen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:29.28
39 Iida Kemppainen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:29.46
40 Amanda Ahinko Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:29.58
41 Liisa Peetsu Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:29.83
42 Emmiina Eho Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:30.44
43 Eerika Ekdahl Nivalan Saukot IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:30.51
44 Sini Saari Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:31.23
45 Joanna Kivelä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:31.46
46 Hanna Saarenpää Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:31.59
47 Agnes Ruusumo Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:31.93
48 Silvia Koskela Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:32.03
49 Anna Lindholm Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:32.16
50 Rahma Ezzat Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:32.21
51 Veera Nurmikolu Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:32.74
52 Katri Kulovuori Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:32.75
53 Venla Hauvala Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:33.18
54 Olivia Porter Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:33.47
55 Kätlin Ploompuu Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:33.50
56 Ursula Ursin Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:33.52
57 Ida Paaskoski Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:34.04
58 Tiia Liuski Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:34.12
59 Mari Kaski Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:34.24
59 Siiri Rantala Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:34.24
59 Aina Keiski Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:34.24
62 Nella Honkanen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:34.42
63 Kristina Helsing Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:34.52
64 Viia Tossavainen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:34.75
65 Nella Imponen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:34.76
66 Milja Laakkonen Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:34.80
67 Linn Nickels Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:35.16
68 Emma Nissinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:35.48
69 Hilla Lehtonen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:36.76
70 Sandra Savolainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:36.83
71 Elsa Joseph TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:38.01
72 Josefina Vainio Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:38.14
73 Emilia Tähkänen Uinti-Vakka IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:38.70
74 Michelle Fellman Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:38.74
75 Krista Kurvinen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:38.82
76 Linnea Azzola Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:38.89
77 Elsi Vedenjuoksu Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:38.99
78 Ida Koivulahti Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:39.22
79 Oosa Tourunen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:39.36
80 Sumedha Jha Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:39.66
81 Luna Sivonen Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:40.34
82 Linn Löfqvist Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:40.35
83 Sofia Järvi Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:40.48
84 Veera Mäkelä Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:40.56
85 Ella Utriainen Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:40.73
86 Netta Halttunen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:41.51
87 Ella Gylden Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:41.67
88 Nelli Ranne Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:41.82
89 Aino Mustonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:41.95
90 Alma Holmlund Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:42.27
91 Iisa Mattila Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:42.49
92 Fanni Auri Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:42.88
93 Maija Salokorpi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:43.27
94 Aura Haunia Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:43.55
95 Maija Ollikainen Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:44.79
96 Minea Kynnäs Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:44.86
97 Emily Heikkilä Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:45.24
98 Mona Järveläinen Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:45.30
99 Maija Sofia Lyly-Yrjänäinen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:46.07
100 Milja Juvonen Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:49.15
101 Aino Hannus Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:49.47
102 Stella Seppälä Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:50.58
103 Riia Aho Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:50.65
104 Ella Arvela Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:52.30
105 Aino Nokikuru Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:55.61
106 Jennifer Syvänen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:58.74
107 Sofia Alhonen Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:58.97
108 Yasemin Yilmaz Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:01.00
109 Silvia Jauhiainen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:12.87
- Rosa Perikangas Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Fanni Mäkelä Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Aada-julia Laakso Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi DSQ
- Stella Laukkanen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi DSQ

T10,11,12-15 100m SKU, Päivitetty: 2018-11-04 11:10:41
12 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Laura Lahtinen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:01.57
2 Rebekka Luoto Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:05.05
3 Siiri Einiö Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:05.89
4 Helmi Jouhten Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:06.03
5 Lotta Pälsi Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:07.18
6 Madeleine Hiltunen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:07.27
7 Meeri Yli-Äyhö Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:07.79
8 Laura Kellberg Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:07.95
9 Lilli Kulpakko Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:08.17
10 Petra Kivi Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:08.22
11 Emma Johansson Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:08.33
12 Emma Haglund Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:08.42
13 Roosa Kärkkäinen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:08.51
14 Iida Heikkinen Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:08.95
15 Aida Pasma Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:09.38
16 Siiri Konkka Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:09.54
17 Kiira Kangasniemi Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:09.70
18 Kanerva Kinnunen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:09.91
19 Saana Yritys Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:10.01
20 Julia Sairanen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:10.07
21 Maria Korkalainen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:10.11
22 Peppi Vesalainen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:10.33
23 Senni Mattila Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:10.34
24 Dina Sadojevic Jelacik Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:10.51
25 Sofia Martinkauppi Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:10.69
26 Cindy Palm Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:10.98
27 Laura Markuksela Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:11.28
28 Teea Jestoi Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:11.41
29 Inka Elamaa Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:11.42
30 Anna Edwards Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:11.59
31 Julia Peltola Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:11.65
32 Kiia Kärkkäinen Heinolan Isku IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:11.92
33 Emma Jormanainen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:11.94
34 Jessika Liimatta TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:12.05
35 Anni Ranta-Valkama Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:12.06
36 Nea Mustonen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:12.18
37 Jenny Grangärd Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:12.41
38 Pirita Hautala Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:12.54
39 Nessa Järvinen Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:12.72
40 Sofia Nurkkala Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:12.77
41 Sofia Ellonen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:12.84
42 Martta Ruuska Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:12.87
43 Greta Beszteri Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:13.06
44 Emma Hämäläinen Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:13.52
45 Julie Nikkilä Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:13.63
46 Essi Loponen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:13.66
47 Tilde Löfqvist Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:13.71
48 Carola Huntus Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:13.99
49 Ella Ekman Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:14.04
50 Adeliina Kaarlenkaski Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:14.21
51 Hanna Blomqvist Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:14.34
52 Miina Laukka Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:14.49
53 Oona Sirkiä Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:14.66
54 Essi Turkki Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:14.67
55 Lumi Luoma Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:14.74
55 Alma Hörkkö Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:14.74
57 Viivi Lehtonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:14.82
58 Aamu Knuuttila Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:15.00
59 Noora Laitala Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:15.12
60 Tessa Tattari Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:15.16
61 Tiiu Korhonen Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:15.27
62 Aino Ollikainen Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:15.29
63 Laura Pennanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:15.49
64 Siiri Reinonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:15.57
65 Aino Paju Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:15.71
66 Kaarina Rihte Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:15.79
67 Vilma Niskanen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:15.88
68 Janita Severinkangas Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:15.92
69 Sivi Juvakka Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:15.96
70 Aino Jerohin Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:15.98
71 Nicole Yisrael Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:16.21
72 Oona Eriksson Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:16.25
73 Emilia Kouvo Lappeenrannan Kisa-Toverit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:16.28
74 Iiris Isokoski Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:16.40
75 Diana Seiger Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:16.52
76 Pinja Nieminen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:16.64
77 Iina Rissanen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:16.69
78 Jutta Mört Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:16.83
79 Inka Karjalainen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:16.92
80 Inka Lytz Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:16.99
81 Maisa Berg Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:17.03
82 Laura Sofia Oksakari Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:17.07
83 Aada Taiponen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:17.10
84 Anni Törmänen Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:17.36
85 Milja Mäkinen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:17.45
86 Minea Wiren Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:17.48
87 Saara Raulos Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:17.52
88 Matilda Holmlund Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:17.53
89 Pihla Äkkinen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:17.69
90 Veera Laakkonen Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:17.70
91 Enna Eho Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:17.77
92 Säde Ryynänen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:17.87
93 Iida Peltola Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:18.01
94 Sara Ylimäki Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:18.05
95 Anni Koivula Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:18.15
96 Vilja Saarinen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:18.26
97 Noora Kekola Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:18.34
98 Laura Saarela Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:18.36
98 Rina Rantanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:18.36
100 Emilia Myllykoski Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:18.44
101 Fanny Savia Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:18.50
102 Viola Karismaa Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:18.51
103 Tuuli Kammonen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:18.52
104 Ülle Harjaks Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:18.53
105 Annika Alanen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:18.55
106 Iina Vänttinen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:18.62
107 Lotta Heinimäki Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:18.63
108 Julia Romo Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:18.81
109 Tiia Kuisma Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:18.96
110 Iisa-lotta Rantaniitty Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:19.24
111 Linda Ilonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:19.27
112 Siiri Keisu Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:19.55
113 Inka Raitio Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:19.60
114 Merituuli Lehtonen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:19.79
115 Henni Havén Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:19.80
116 Mirella Sauhula Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:19.87
117 Ella Ohra-Aho Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:19.89
118 Vilma Utriainen Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:20.01
119 Tiia Mielonen Nivalan Saukot IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:20.10
120 Inger Isaksen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:20.12
121 Lidia Evans Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:20.13
122 Sanni Valtanen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:20.62
123 Venla Pylvänäinen Lahden Kaleva IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:20.73
124 Emma Mangeloja Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:20.79
125 Milja Aarnivuo Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:20.99
126 Jenna Rautava Vesihelmen Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:21.00
127 Julia Nelimarkka Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:21.07
128 Alicja Milczarek Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:21.30
129 Jessika Lampinen Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:21.46
130 Saara Heinänen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:21.52
131 Elisa Liven Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:21.63
132 Aino Kunelius Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:21.74
133 Sini Aarnivuo Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:21.80
134 Mandi Lindroos Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:21.86
135 Ella Sipola Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:21.88
136 Edla Wuori Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:21.93
137 Oosa Mattila Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:21.95
138 Mette Peltola Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:21.99
139 Ada-maj Saarinen ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:22.02
140 Ronja Vilska Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:22.09
141 Greta Kandolin Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:22.26
141 Ranja Ruotoistenmäki Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:22.26
143 Amanda Nielsen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:22.31
144 Emmi Lyytinen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:22.47
145 Vilja Takalo Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:22.53
146 Pilvi Österman Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:22.83
147 Rebekka Ritmala Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:22.85
148 Iina Kukkonen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:22.97
149 Emmi Adler Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:23.18
150 Mea Alho Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:23.23
151 Milena Autti Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:23.42
151 Hilma Husari Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:23.42
153 Roosa Tuomola Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:23.65
154 Emilia Pakkanen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:23.69
155 Jasmine Errehani Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:23.79
156 Clara-Sophie Scheib Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:23.82
157 Veera Ele Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:23.91
158 Aada Lehtoniemi Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:23.99
159 Päivä-kaisla Seppänen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:24.08
160 Diana Raduly Baka Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:24.11
161 Lotta Kaarre Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:24.14
162 Hilda Mäkelä Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:24.16
163 Nanna Tynkkynen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:24.18
164 Siiri Vesanen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:24.25
165 Sara Ruotsalainen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:24.36
166 Veera Kinnunen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:24.64
167 Viivi Laiho Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:24.66
167 Lily Päivänen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:24.66
169 Emilia Hakala Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:24.67
170 Oona Kokko Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:25.08
171 Veera Olli Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:25.40
172 Ronja Simsek Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:25.65
173 Venla Ristimäki Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:25.78
174 Aino-elina Kitinoja Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:25.89
175 Viivi Heittokangas Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:25.97
176 Ninja Brelo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:26.21
177 Veera Viskari Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:26.24
178 Mia Karolina Müürsepp Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:26.29
179 Saara Kiuru Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:26.32
180 Inka Poikolainen Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:26.39
181 Aino Kurki Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:26.41
182 Juuli Kinnunen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:26.43
183 Sofie Johansson Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:26.51
184 Céline Flöjt Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:26.62
184 Kiira Tulkki Haminan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:26.62
186 Maria Kajosmäki Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:26.86
187 Kerttu Törmälä Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:26.90
188 Riina Uimonen Kurikan Ryhti IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:27.12
189 Jenna Helminen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:27.23
190 Laura Lyytinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:27.28
190 Peppi Ojakippola Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:27.28
192 Sofia Chadromtseva Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:27.41
193 Noora Glasin Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:27.47
194 Emelie Måtar Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:27.50
195 Anette Kärkkäinen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:27.59
196 Tytti Rantanen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:27.66
197 Olivia Kivelä Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:27.78
198 Iiris Uusitalo Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:27.84
198 Minttu Mikkonen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:27.84
200 Milla Kostamo Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:27.85
201 Aino Lehtinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:27.91
202 Saana Keskinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:27.93
203 Ronja Kalvas Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:28.00
204 Heidi Nurminen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:28.19
205 Maikki Hämäläinen Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:28.20
206 Janina Paakkolanvaara Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:28.33
207 Unna Korja Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:28.39
208 Iina Hulkki Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:28.57
209 Tindra Sjöström Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:28.60
210 Iida Kallio Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:28.61
211 Oona Turunen Kankaanpään Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:28.68
212 Emmi Palo Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:28.74
213 Annu Pasma Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:28.90
214 Riikka Broman Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:28.94
215 Jenna Luoma Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:29.10
216 Erika Ruotsalainen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:29.13
217 Saaga Keränen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:29.19
218 Elli Hakola Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:29.57
219 Siiri Multamäki ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:29.77
220 Amanda Ahmaoja Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:29.84
221 Noona Hyrkäs Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:29.86
222 Saana Näsi Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:29.88
223 Sofia Koppström Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:29.89
224 Peppi Siurola Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:30.06
225 Iida Salonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:30.07
226 Ellen Arvo Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:30.12
227 Nea Hollström Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:30.22
228 Wilma Danielsson Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:30.33
229 Sofia Mustonen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:30.41
230 Siiri Kuparinen Haminan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:30.47
231 Emma Haapanen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:30.67
232 Emmi Silvola Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:30.92
233 Oosa Paavola Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:30.96
234 Saga Koho Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:31.23
235 Pinja Pakkanen Kankaanpään Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:31.26
236 Vilma Paajanen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:31.30
237 Julia Saranpää Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:31.38
238 Saga Tuisku Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:31.63
239 Erin Ovaska Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:31.70
240 Laura Zurban Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:31.77
241 Tinka Enäjärvi ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:31.80
242 Emmi Ellonen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:31.83
243 Anna Topoeva Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:31.90
244 Liina Saario ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:31.95
245 Venla Kantanen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:32.03
246 Katariina Kärki Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:32.06
247 Nelli Hytti Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:32.10
248 Reetta Haara Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:32.79
249 Peppi Virokannas ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:33.12
250 Ada Riquelme Mac Donald Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:33.32
251 Aava Merikanto Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:33.82
252 Eeva Partanen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:33.83
253 Olivia Romo Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:33.95
253 Pinja Hoffren Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:33.95
255 Sonja Uusitalo Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:34.05
256 Milana Fedotova Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:34.15
257 Emilia Kivelä Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:34.19
258 Laura Kangas Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:34.28
259 Anna Rantala Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:34.41
260 Amanda Rahola Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:34.69
261 Elviira Kotkaniemi Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:34.70
262 Linda Möttönen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:34.92
263 Olesia Leshchuk Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:35.01
264 Senni Hokkanen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:35.08
265 Anni Moilanen Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:35.09
266 Milla Tahvanainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:35.46
267 Lilli Eskola Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:35.60
268 Ada Puranen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:35.70
268 Aino Jääskeläinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:35.70
270 Vivian Vesa Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:35.72
271 Aino Kauppinen Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:35.75
272 Elina Toivonen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:35.85
273 Helie Katajainen Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:35.86
274 Iris Rautiainen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:36.14
275 Rianna Hoda Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:36.15
276 Piitu Perkola TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:36.72
277 Ilona Salonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:36.87
278 Anna Huhtala Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:36.89
279 Lotta Rastas Varkauden Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:37.37
280 Venny Korjonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:37.47
281 Nelli Lehtonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:37.48
282 Ronja Rantanen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:38.26
283 Maisa Savisto Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:38.51
284 Sofia Heiskanen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:38.93
285 Anna Villför Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:39.14
286 Waula Taimela Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:39.20
287 Sanni Haaranen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:39.74
288 Viivi Ikonen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:40.04
289 Tiina Alatalo Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:40.90
290 Janette Sarajärvi Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:41.25
291 Iiris Aittokallio Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:41.34
292 Almina Köroglu Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:41.35
293 Elsa Vainio Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:41.93
294 Sanni Porkkala Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:42.05
295 Elsa Koskinen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:42.08
296 Pia Hellmann Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:42.33
297 Milla Liimatainen ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:42.87
298 Ida Enberg Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:43.23
299 Iisa Lavikainen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:43.51
299 Isla Kalteinen Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:43.51
301 Minea Laakso TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:44.18
302 Janika Hinkkanen Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:44.55
303 Isabel Rumask Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:45.11
304 Nea-noora Hannele Väli-Tainio Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:45.78
305 Mandi Hämäläinen Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:46.76
306 Saara-kaisa Rahijärvi ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:47.03
307 Matilda Hirvonen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:47.82
308 Veera Helkkala Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:48.57
309 Saga Mikkonen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:48.59
310 Jenni Järvensivu Porin Pyrintö IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:48.98
311 Iris Christina Stenroos Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:50.12
312 Noora Riionheimo Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:50.32
- Kaisla-kerttu Parkkonen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Iina Salmivaara Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Aada Rissanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Kira Viitanen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Elsa Komulainen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi DSQ
- Oona Kinnunen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Bianca Flöjt Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Mitra Pietiäinen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi DSQ
- Delia Helena Aho Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Emilia Hokkanen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi DSQ
- Inkeri Kuuramaa Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi DSQ
- Peppi-stiina Ahti Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi DSQ

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner