Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2018-11-04 10:01:42
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2018-11-04 09:53:55
IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi Päivitetty: 2018-11-04 10:05:44
IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi Päivitetty: 2018-11-04 10:49:19
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2018-11-04 10:00:41
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2018-11-04 09:50:18
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2018-11-04 10:14:13

T13,14,15 200m SU, Päivitetty: 2018-11-04 10:49:19
13 - 13

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Vilma Leppähaara Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:24.56
2 Fiona Laakso Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:27.98
3 Kukka Kangas Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:28.77
4 Kira Lindroos Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:28.95
5 Lilli Kulpakko Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:30.34
6 Essi Ahvenainen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:31.04
7 Laura Kousa Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:31.12
8 Maura Bergström Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:31.91
9 Moona Korpikoski Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 2:33.50
10 Aino Koskelo Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:34.36
11 Enni Kinnunen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:35.06
12 Iina Rissanen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:35.63
13 Laura Rajavaara Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:35.88
14 Ida Kauppinen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 2:37.04
15 Aino Lepola TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 2:37.14
16 Alexia Tahkola Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:37.25
17 Hanna Martola Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:37.34
18 Aino Emilia Hankala Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:37.69
19 Sonila Selimi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:37.72
20 Maj Kajander Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:38.20
21 Sofia Rinne Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:38.49
22 Anna Hakkarainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:39.62
23 Sivi Juvakka Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 2:39.70
24 Meri Luoma Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:39.81
25 Alma Hörkkö Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:40.32
25 Lumi Luoma Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 2:40.32
27 Maija Hinkkala Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:41.18
28 Iida Vesa ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:41.23
29 Jasmin Savonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:41.41
30 Säde Ryynänen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:41.80
31 Vilma Rintala Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:42.88
32 Vilma Kiviniemi Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:43.13
33 Maiju Huttunen Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:43.70
34 Jenna Nousiainen Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 2:44.01
35 Milla Kähkönen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 2:44.44
36 Elina Turunen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:44.93
36 Heidi Helenius Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 2:44.93
38 Nelli Laaksonen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:45.60
39 Elina Ruha Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:46.61
40 Jutta Mört Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:47.07
41 Nelli Lehmijoki Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 2:47.24
42 Lidia Evans Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:47.45
43 Essi Vilhelmiina Virta Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:48.31
44 Emma Lönnberg Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:48.69
45 Jaana Nevala Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:49.00
46 Milla Marttila Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:49.73
47 Kiia Metsäkonkola Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:50.91
48 Milla Siira Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:51.95
49 Jenni Kurki Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:52.01
50 Saana Uusitalo Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:57.56
51 Janna Tepsa Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:58.48
52 Ronja Kero ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 3:00.17
53 Vilma Madetoja Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 3:06.11
54 Saga Tuisku Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 3:07.38
55 Pihla Louhela Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 3:16.36
56 Pihla Mättö Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 3:22.64
57 Ilona Marttila Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 3:26.89
58 Kaisa Harjula Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 3:28.32
- Pinja Lohiniva Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- Rina Rantanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Céline Flöjt Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ

T13,14,15 200m SU, Päivitetty: 2018-11-04 10:49:19
14 - 14

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Petra Ansaranta Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:19.54
2 Lotta Pälsi Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:21.84
3 Alina Antila Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:22.86
4 Jenna Pulkkinen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 2:23.83
5 Ella Hulkki Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:25.09
6 Aada Rissanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:25.30
7 Laura Nissi Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:26.46
8 Riikka Niskala Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:26.67
9 Lotta Hermonen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 2:27.55
10 Pinja Taskila Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:28.26
11 Jessica Mäkinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 2:31.99
12 Inka Elamaa Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:32.10
13 Ciara Wacklin Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:32.65
14 Henna Känsäkangas Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:32.97
15 Aada Hakala Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 2:33.70
16 Salla Rantala Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 2:34.19
17 Nea Mustonen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 2:34.27
18 Roona Karola Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:34.42
19 Liinu Louhikoski Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:34.80
20 Ella Nihtilä Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:35.43
21 Eevi Peltonen Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:38.76
22 Sini Salmi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:38.88
23 Anni Ranta-Valkama Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:39.70
24 Enna Eho Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 2:39.99
25 Inka Lytz Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:40.06
26 Ella-maija Syväniemi Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:40.74
27 Anna Edwards Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:41.14
28 Henna Moilanen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:42.30
29 Viljaana Myllärinen Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 2:42.38
30 Pinja Nieminen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:43.31
31 Vlada Guljajeva Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:43.52
32 Henni Havén Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:46.80
33 Melissa Virtanen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 2:47.30
34 Viivi Nurmela Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:47.72
35 Iida Savulahti Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:48.22
36 Petra Laukkanen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:49.12
37 Viivi Heittokangas Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 2:50.65
38 Aada Rantanen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:50.67
39 Noora Aikio Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:53.03
40 Elle Axén Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 2:53.26
41 Aada Tourunen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 2:54.06
42 Ulla Haarala Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:54.61
43 Julia Nelimarkka Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 2:58.72
44 Oona Nieminen Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 3:14.98
45 Veronika Virtamo ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 3:15.53
- Noora Koukkari Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi DSQ
- Kreetta Somero Lahden Kaleva IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi DSQ
- Wilma Lassila TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi DSQ
- Aamu Änkilä Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Veera Varsanpää Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ

T13,14,15 200m SU, Päivitetty: 2018-11-04 10:49:19
15 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Laura Kellberg Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:20.35
2 Martta Nygård Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:21.59
3 Petra Kivi Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:22.32
4 Sylvia Kuusisto Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:22.76
5 Iris Hanski Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:23.16
6 Minttu Paalanen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 2:26.23
7 Madeleine Hiltunen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:26.48
8 Roosa Kärkkäinen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:27.29
9 Emma Johansson Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:28.25
10 Vilja Grundström Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:28.31
11 Wilma Lakanen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:29.14
12 Kerttu Nurmi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:29.51
13 Maija Nurmi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:30.75
14 Lotta Lehtoila ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:32.12
15 Julia Peltola Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:32.83
16 Ronja Myllykallio Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 2:35.26
17 Satu Immonen Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:35.45
18 Malla Juutinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:35.86
19 Martina Uusitalo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:37.87
20 Ronja Hellberg Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:38.65
21 Helmi Ahonen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:38.85
22 Janna Salminen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 2:40.31
23 Jenny Grangärd Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:40.49
24 Sini Korin Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 2:41.38
25 Diana Seiger Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:41.75
26 Sofia Långström Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:41.81
27 Aada Viitamäki Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 2:41.93
27 Siiri Pellinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 2:41.93
29 Noora Laitala Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 2:42.10
30 Heidi Javanainen Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:42.25
31 Annika Alanen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:43.28
32 Alisa Hänninen Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:43.73
33 Oona Lehtola Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:44.34
34 Siiri Kokko Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:46.27
35 Vilma Puisto Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 2:48.24
36 Anni Seppälä Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:49.85
37 Lise Strandberg Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:51.22
38 Beatriz Coloma Vanhala Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:55.61
39 Niini Saxelin Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:56.68
40 Linnea Ström Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:57.28
41 Jenni Tuuliainen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:59.17
42 Lotta Laine Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 3:02.13
43 Susanna Kuisma Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 3:05.09
- Ella Kankkunen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi DSQ

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner