Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2018-11-04 09:58:44
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2018-11-04 09:43:18
IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi Päivitetty: 2018-11-04 09:54:21
IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi Päivitetty: 2018-11-04 09:42:05
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2018-11-04 09:53:42
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2018-11-04 09:35:49
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2018-11-04 10:14:39

P12,13,14,15,16 100m PU, Päivitetty: 2018-11-04 10:14:39
12 - 12

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Kalle Pesälä Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:13.97
2 Lauri Korpi Ilmajoen Kisailijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:17.28
3 Lauri Aho Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:18.54
4 Tomi Silander Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:18.66
5 Lauri-pekka Pakomäki Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:19.40
6 Mikael Böckerman Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:19.91
7 Miko Saukkonen Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:21.74
8 Casper Kvist Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:22.20
9 Matias Saarinen Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:22.32
10 Herkko Haussalo Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:23.95
11 Luka Valtonen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:24.34
12 Konsta Rantasuo Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:24.35
13 Aarne Laurila Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:25.53
14 Aaro Imppola Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:26.16
15 Santeri Holmberg Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:26.84
16 Mikael Rasinmäki Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:26.87
17 André Salmi Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:27.78
18 Weeti Niemi Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:28.17
19 Matias Kotilainen Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:31.86
20 Jesse Koskinen Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:32.39
21 Niklas Töyrylä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:32.75
22 Anton Passoja Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:32.99
23 Aaron Tikkanen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:33.82
24 Arttu Kortetjärvi Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:34.03
25 Markus Tervaskanto Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:34.59
26 Onni Lehtimäki Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:34.90
27 Aleksi Sinisalo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:35.65
28 Tomas Laine Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:38.97
29 Tobias Syrjä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:39.38
30 Vilho Teno Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:39.65
31 Leevi Saarinen Uinti-Vakka IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:42.71
32 Kasperi Miettinen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:44.59
33 Benjamin Salo Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:44.99
34 Christian Nummi Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:45.15
35 Emil Tirkkonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:46.52
36 Julius Jakkula Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:48.45
- Saku Pietilä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi DSQ
- Joonatan Hietarinne Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Boris Minkovski Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Benjamin Winqvist Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Luis Valero De La Iglesia Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Miika Suorsa Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- Aarne Nuutinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Anton Ahonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ

P12,13,14,15,16 100m PU, Päivitetty: 2018-11-04 10:14:39
13 - 13

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Sakari Korri Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:05.25
2 Lucas Lydman Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:05.97
3 Nico Peltonen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:07.21
4 Leo Währn Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:07.54
5 Eero Rautaporras Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:08.22
6 Miklas Pikkuhuhta Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:08.47
7 Ajjuub Ezzat Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:08.90
8 Samuel Halminen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:10.25
9 Samuel Sainio Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:10.47
10 Topias Tynjä Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:11.38
11 Sisu Sorri Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:11.55
12 Aarni Linderborg Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:11.78
13 Joonas Arponen Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:12.91
14 Nikita Semach Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:13.19
15 Jasper Oikarainen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:13.81
16 Joel Korte Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:14.22
17 Eero Mäenpää Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:14.37
18 Tuomas Orre Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:14.66
19 Salomo Pihlaja Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:14.79
20 Oliver Aalto-Hardy Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:15.09
21 Aaron Pirinen Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:15.15
22 Teo Mattelmäki Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:15.37
23 Tuomas Lehtonen Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:16.37
24 Nooa Matela Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:16.73
25 Tuomas Romsi Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:16.84
26 Erblin Latifi Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:17.31
27 Serhat Kalin ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:17.52
28 Oliver Aspholm Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:17.69
29 Valtteri Niemimuukko Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:18.29
30 Maksim Amosov Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:18.60
31 Adrian Kaslin Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:19.05
32 Ivan Kovalchuk Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:19.53
33 Akseli Liukkonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:19.63
34 Adam Björkstrand Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:19.66
35 Tuomas Mäkinen Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:20.60
36 Kasperi Heikkinen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:20.81
37 Leevi Kukkonen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:21.63
37 Luka Laaksonen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:21.63
39 William Fagerstedt Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:22.38
40 Kasper Kainonen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:22.49
41 Nardi Gabriel Orenshtein Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:22.87
42 Veeti Valdolin Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:23.13
43 Pauli Rantatupa Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:23.29
44 Julius Sandelin Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:24.45
45 Aleksanteri Nissinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:25.16
46 Niko Nokikuru Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:26.51
47 Riku Määttälä Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:27.45
48 Luukas Laine Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:27.89
49 Artturi Väänänen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:28.74
50 Joa Metsola Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:32.20
51 Max Allén Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:32.21
52 Kasper Kytö Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:33.18
53 Sampo Nord Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:34.18
54 Urho Käkelä Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:36.19
55 Patrik Reiman Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:39.87
56 Miro Järvinen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:39.92
57 Joonatan Lipiäinen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:43.74
58 Evan Mustonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:47.16
59 Elias Tuominen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:48.79
- Joni Routamo Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi DSQ
- Henrik Leinonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi DSQ
- Ivan Gavrilov Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Totte Teittinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ

P12,13,14,15,16 100m PU, Päivitetty: 2018-11-04 10:14:39
14 - 14

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Verneri Lehtovaara Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 59.95
2 Danil Seksenov Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:00.30
3 Lassi Niemi TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:00.47
4 Joonas Maaranen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:01.26
5 Santeri Pulkkinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:01.78
6 Juuso Leppänen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:02.17
7 Aapo Kinnunen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:03.70
8 Filip Jåfs Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:04.30
9 Cedric Decena Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:04.86
10 Davin Lindholm Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:04.95
11 Niilo Kilpeläinen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:05.10
12 Taavi Backman Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:05.21
13 Riccardo Castagno Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:05.44
14 Markus Veckman Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:05.96
15 Eetu Haipus Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:06.26
16 Jere Hannuksela Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:07.37
17 Konsta Kallio Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:07.41
18 Miro Birkstedt TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:07.52
19 Arttu Haipus Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:08.07
20 Mikael Hirsiniemi Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:09.01
21 Touko Riipinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:09.32
22 Rasmus Koskela Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:09.43
23 Atte Nieminen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:09.90
24 Jeremia Varonen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:09.96
25 Mikko Sihvo Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:10.06
26 Elmeri Aho Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:10.09
27 Rasmus Rekola Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:10.26
28 Sebastian Rasimus Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:11.47
29 Aarne Eskelinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:11.70
30 Jesper Isomaa Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:11.95
31 Waldemar Palombi Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:12.54
32 Juuso Pulkkinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:12.93
33 Samuel Saari Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:12.94
34 Matti Nätti Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:13.14
35 Eero Asikainen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:13.32
36 Lenni Lehtonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:13.50
37 Antte Säilä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:13.57
38 Otto Nurminen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:13.71
39 Yufei Meng Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:14.09
40 Lauri Pyykkö ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:14.38
41 Joel Paukkonen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:14.88
42 Jan Byskov Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:15.28
43 Jeremy Valkeavuori Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:15.38
44 Viktor Asklöf Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:15.66
45 Olli-pekka Kitinoja Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:16.13
46 Visa Nissinen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:16.19
47 Lucas Lönnblad Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:16.73
48 Akseli Soini Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:16.91
49 Matteus Einiö Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:17.79
50 Akseli Kotti TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:18.13
51 Jasper Nupponen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:18.41
52 Kaius Kulmala Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:20.97
53 Lassi Walden Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:23.16
54 Nikolai Em Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:23.52
55 Onni Pajumäki Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:23.53
56 Elmeri Kauppila Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:23.65
57 Jami Kenttälä Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:24.13
58 Justus Holtari Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:24.90
59 Akseli Kuparinen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:25.52
60 Topi Salminen Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:27.70
61 Hannes Helling Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:27.91
62 Akseli Klutas Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:28.75
63 Rasmus Salminen Uinti-Vakka IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:29.05
64 Einar Melin Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:30.59
65 Linus Vuollet Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:31.72
- Timo Elo Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi DSQ

P12,13,14,15,16 100m PU, Päivitetty: 2018-11-04 10:14:39
15 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Marcus Forsel Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 56.35
2 Alex Lydman Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 58.74
3 Lassi Haimi Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 58.75
4 Lari Tumanoff Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 59.17
5 Arttu Mäenpää Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 59.70
6 Simon Ravals Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:00.42
7 Luukas Vainio Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:00.56
8 Santeri Herpola Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:01.42
9 Johan Krister Fredriksson Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:02.11
10 Miro Merinen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:02.96
11 Eetu Palvanen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:03.01
12 Visa Kotiniitty Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:03.13
13 Roni Severinkangas Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:03.52
14 Tatu Saareks Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:03.73
15 Joonas Cranston Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:04.83
16 Urho Lyytinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:05.02
17 Juho Marjala Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:05.16
18 Matias Rasinmäki Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:05.27
19 Teemu Oksakari Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:05.39
20 Julius Airas Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:06.79
21 Konsta Pekkala Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:07.93
22 Markus Ridal Heinolan Isku IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:08.96
23 Jonne Isoranta Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:09.26
23 Egor Malyshkov Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:09.26
25 Kasper Lytz Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:09.64
26 Max Walther HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:09.95
27 Petteri Lepola TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:10.20
27 Tudor Ratiu Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:10.20
29 Kalle Haavisto Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:11.77
30 Miko Vaikkola TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:12.65
31 Aki Hakkarainen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:12.67
32 Niko Akkanen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:14.99
33 Leo Parviainen Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:16.28
34 Aku Hyrsylä Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:16.78
35 Mikael Ryynänen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:18.07
36 Roope Oijennus Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:18.90
37 Santeri Gummerus Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:19.78
38 Joonatan Kuivalainen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:20.05

P12,13,14,15,16 100m PU, Päivitetty: 2018-11-04 10:14:39
16 - 16

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Ronny Brännkärr Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 57.30
2 Ibrahim Ezzat Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 58.59
3 Oskari Aalto Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 58.98
4 Jasu Ovaskainen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 59.56
5 Efim Romanov TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 59.65
6 Oscar Skjäl Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 59.68
7 Mihail Khanoukaev Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 59.72
8 Matias Hjelm Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:00.16
9 Lasse Pulkkinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:00.20
10 Eemeli Leinonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:00.24
11 Daniel Rinne Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:00.71
12 Ville Korpilähde Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:01.13
13 Onni-kalle Luomala Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:01.21
14 Oskari Arvo Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:01.28
15 Rasmus Söderholm Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:01.31
16 Benjamin Kangas Haminan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:01.43
17 Otto Sormunen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:01.46
18 Wäinö Koskinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:01.47
19 Leo Mikkonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:01.77
20 Elias Laine TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:01.94
21 Elias Saarinen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:02.01
22 Lauri-luukas Jäntti Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:02.46
23 Joonas Järvi Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:02.82
24 Matias Rajavaara Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:03.33
25 Niklas Laine Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:03.64
26 Mio Harju TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:03.94
27 Jesse Anttila Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:04.10
28 Axel Olander TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:05.44
29 Joel Syrjä Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:07.60
30 Birger Niskanen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:09.30
31 Daniel Ruotsi Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:09.40
32 Olli Elo Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:11.35
33 Tuukka Pekkanen Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:11.51
34 Jesse Lamminen Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:14.31
35 Miro Nurmela Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:15.38

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner