2021-12-07   03:19:36
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Hessun Vinstat

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Tulokset
Hessun Vinstat
Paikka: Järjestäjä: Aurajoen Uinti ry
Allas: 25m syys 11, 2021 to syys 11, 2021
Laji 13, 100m Sekauinti Miehet 11 ja nuoremmat - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Eetu Ääri 2010 Uimaseura Kaarina +0.65 1:29.72
50m: 40.54
100m: 1:29.72
(49.18)
2 Lauri Seppälä 2010 Åbo Simklubb +0.64 1:29.84 +0.12
50m: 41.05
100m: 1:29.84
(48.79)
3 Eino Rantala 2011 Åbo Simklubb +0.77 1:30.05 +0.33
50m: 42.24
100m: 1:30.05
(47.81)
4 Matias Holma 2011 Loimaan Uimaseura +0.53 1:41.10 +11.38
50m: 45.30
100m: 1:41.10
(55.80)
5 Juuso Hurme 2010 Åbo Simklubb +0.81 1:44.66 +14.94
50m: 49.14
100m: 1:44.66
(55.52)
6 Elmer Eepo Mikael Wirth 2010 Åbo Simklubb +0.74 1:48.20 +18.48
50m: 52.61
100m: 1:48.20
(55.59)
7 Santeri Heinikoski 2012 Vesihelmen Uimaseura +0.79 1:52.17 +22.45
50m: 51.64
100m: 1:52.17
(1:00.53)
8 Lauri Vuori 2010 Aurajoen Uinti Ry +0.93 1:56.28 +26.56
50m: 54.68
100m: 1:56.28
(1:01.60)
Laji virallinen: 11.9.2021 13.41.57
Laji 13, 100m Sekauinti Miehet 12-13 vuotiaat - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Oiva Saarinen 2008 Aurajoen Uinti Ry +0.64 1:12.11
50m: 33.34
100m: 1:12.11
(38.77)
2 Thanh Kiet Lam 2008 Aurajoen Uinti Ry +0.61 1:15.56 +3.45
50m: 35.74
100m: 1:15.56
(39.82)
3 Niklas Honkanen 2008 Åbo Simklubb +0.73 1:15.74 +3.63
50m: 34.94
100m: 1:15.74
(40.80)
4 Romeo Manner 2008 Aurajoen Uinti Ry +0.54 1:17.16 +5.05
50m: 36.32
100m: 1:17.16
(40.84)
5 Milo Kallio 2008 Åbo Simklubb +0.72 1:18.54 +6.43
50m: 38.07
100m: 1:18.54
(40.47)
6 Jan Virransuo 2008 Aurajoen Uinti Ry +0.64 1:19.55 +7.44
50m: 36.63
100m: 1:19.55
(42.92)
7 Amos Korin 2008 Åbo Simklubb +0.81 1:20.85 +8.74
50m: 38.78
100m: 1:20.85
(42.07)
8 IAN GONZALEZ CATON 2008 Aurajoen Uinti Ry +0.80 1:21.13 +9.02
50m: 40.45
100m: 1:21.13
(40.68)
9 Matias Rauhala 2008 Åbo Simklubb +0.69 1:23.88 +11.77
50m: 38.92
100m: 1:23.88
(44.96)
10 Veikka-Eemil Lehtonen 2008 Aurajoen Uinti Ry +0.72 1:24.48 +12.37
50m: 38.67
100m: 1:24.48
(45.81)
11 Jasper Pihlava 2008 Åbo Simklubb +0.76 1:26.67 +14.56
50m: 42.77
100m: 1:26.67
(43.90)
12 Topi Heinonen 2008 Uimaseura Kaarina +0.82 1:29.01 +16.90
50m: 42.08
100m: 1:29.01
(46.93)
13 Leevi Suna 2008 Åbo Simklubb +0.83 1:32.44 +20.33
50m: 44.50
100m: 1:32.44
(47.94)
14 Eloi Norrman 2008 Åbo Simklubb +0.75 1:33.84 +21.73
50m: 43.59
100m: 1:33.84
(50.25)
15 Niilo Lehtinen 2009 Åbo Simklubb +0.89 1:35.23 +23.12
50m: 43.87
100m: 1:35.23
(51.36)
16 Taito Aaltonen 2009 Åbo Simklubb +0.86 1:35.48 +23.37
50m: 44.04
100m: 1:35.48
(51.44)
17 Leevi Lahtinen 2008 Vesihelmen Uimaseura +0.86 1:36.26 +24.15
50m: 43.66
100m: 1:36.26
(52.60)
18 Max Kulmala 2008 Uimaseura Kaarina +0.85 1:39.76 +27.65
50m: 49.13
100m: 1:39.76
(50.63)
19 Veikko Mikander 2009 Uimaseura Kaarina +0.80 1:39.99 +27.88
50m: 46.25
100m: 1:39.99
(53.74)
20 Oliver Rantanen 2009 Uimaseura Kaarina +0.60 1:41.99 +29.88
50m: 50.40
100m: 1:41.99
(51.59)
21 Aarne Lehtonen 2009 Åbo Simklubb +0.57 1:52.34 +40.23
50m: 56.05
100m: 1:52.34
(56.29)
- Daniel Przado 2008 Rauman Uimaseura +0.85 DSQ
SW 10.4 Käännöksessä ei kosketusta seinään
- Alex Ailio 2009 Åbo Simklubb +0.67 DSQ
SW 9.4 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti
- Verneri Mäkinen 2009 Åbo Simklubb DSQ
SW 8.3 ru-potku pu-osuudella
Laji virallinen: 11.9.2021 13.41.57
Laji 13, 100m Sekauinti Miehet 14-16 vuotiaat - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Ajjuub Ezzat 2005 Aurajoen Uinti Ry +0.63 1:00.05
50m: 27.28
100m: 1:00.05
(32.77)
2 Luka Laaksonen 2005 Aurajoen Uinti Ry +0.21 1:06.35 +6.30
50m: 31.25
100m: 1:06.35
(35.10)
3 Nardi Orenshtein 2005 Aurajoen Uinti Ry +0.68 1:08.06 +8.01
50m: 31.09
100m: 1:08.06
(36.97)
4 Max Allén 2005 Åbo Simklubb +0.74 1:09.48 +9.43
50m: 32.73
100m: 1:09.48
(36.75)
5 Joel sulonen 2007 Åbo Simklubb +0.71 1:09.72 +9.67
50m: 32.14
100m: 1:09.72
(37.58)
6 Julius Linde 2007 Åbo Simklubb +0.72 1:12.46 +12.41
50m: 33.27
100m: 1:12.46
(39.19)
7 Markuss Justovics 2007 Rauman Uimaseura +0.76 1:12.64 +12.59
50m: 33.25
100m: 1:12.64
(39.39)
8 Alvar Kankare 2007 Aurajoen Uinti Ry +0.78 1:12.81 +12.76
50m: 34.21
100m: 1:12.81
(38.60)
9 Veeti Valdolin 2005 Åbo Simklubb +0.76 1:13.69 +13.64
50m: 33.34
100m: 1:13.69
(40.35)
10 Eemeli Arnell 2005 Åbo Simklubb +0.66 1:14.58 +14.53
50m: 34.17
100m: 1:14.58
(40.41)
11 Elias Salo 2007 Vesihelmen Uimaseura +0.78 1:15.45 +15.40
50m: 35.90
100m: 1:15.45
(39.55)
12 Tomas Laine 2006 Åbo Simklubb +0.60 1:16.84 +16.79
50m: 34.83
100m: 1:16.84
(42.01)
13 Miika Tuominen 2005 Uimaseura Kaarina +0.69 1:17.80 +17.75
50m: 34.81
100m: 1:17.80
(42.99)
14 Robert Pukki 2007 Aurajoen Uinti Ry +0.79 1:21.99 +21.94
50m: 38.16
100m: 1:21.99
(43.83)
15 Ilari Linderborg 2006 Åbo Simklubb +0.83 1:24.94 +24.89
50m: 41.42
100m: 1:24.94
(43.52)
16 Henri Porma 2006 Vesihelmen Uimaseura +0.70 1:28.89 +28.84
50m: 41.61
100m: 1:28.89
(47.28)
- Jasper Oikarainen 2005 Aurajoen Uinti Ry +0.63 DSQ
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä
Laji virallinen: 11.9.2021 13.41.57
Laji 13, 100m Sekauinti Miehet 17 ja vanhemmat - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Ronny Brännkärr 2002 Kemin Työväen Uimarit +0.75 55.30
50m: 25.23
100m: 55.30
(30.07)
2 Marcus Forsel 2003 Åbo Simklubb +0.68 59.35 +4.05
50m: 26.92
100m: 59.35
(32.43)
3 Mohamed Ezzat 2001 Aurajoen Uinti Ry +0.64 1:02.67 +7.37
50m: 28.14
100m: 1:02.67
(34.53)
4 Jaakko Pihlava 2004 Åbo Simklubb +0.65 1:06.70 +11.40
50m: 30.66
100m: 1:06.70
(36.04)
5 Einari Palmu 2004 Aurajoen Uinti Ry +0.63 1:11.12 +15.82
50m: 32.63
100m: 1:11.12
(38.49)
6 Santeri Ahinko 2004 Vesihelmen Uimaseura +0.87 1:14.45 +19.15
50m: 35.00
100m: 1:14.45
(39.45)
- Lauri Kinnunen 2003 Åbo Simklubb DNS
Laji virallinen: 11.9.2021 13.41.57
11-09-2021 13.42.18 Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 Lisensoitu: Aurajoen Uinti Ry

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner