2021-12-03   14:20:53
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Kristina Cruises -uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Jakso 1

Document
Results
Kristina Cruises -uinnit
Place: Katariinan uimahalli Organizer: Uimaseura Aquila
Pool: 25m Competition Date: helmi 15, 2020 to helmi 15, 2020
Event 3, 50m Rintauinti Naiset 10-11 years - Finaali
SE 29.54 Jenna Laukkanen 1995 SCV (FIN) Copenhagen, DEN 13.12.2017
NSE 30.74 Silja Känsäkoski 1997 OU (FIN) Upplands Väsby, SWE 13.12.2014
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Nea Hellsten 2009 Helsingfors Simsällskap -.-- 46.39
2 Lotta Kylmälä 2009 Haminan Uimaseura -.-- 46.82 +0.43
3 Minea Ruusu 2009 Haminan Uimaseura -.-- 48.02 +1.63
4 Pinja Haapamäki 2009 Lappeenrannan Kisa-Toverit -.-- 55.90 +9.51
5 Venla Tolvanen 2010 Haminan Uimaseura -.-- 1:04.54 +18.15
6 Emma Kataja 2009 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit -.-- 1:08.76 +22.37
7 Lily Pettersson 2010 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit -.-- 1:10.75 +24.36
- Eveliina Kansonen 2010 Lappeenrannan Kisa-Toverit -.-- DSQ SW 7.3
Event official at: 15.2.2020 13:31:22
Event 3, 50m Rintauinti Naiset 12-13 years - Finaali
SE 29.54 Jenna Laukkanen 1995 SCV (FIN) Copenhagen, DEN 13.12.2017
NSE 30.74 Silja Känsäkoski 1997 OU (FIN) Upplands Väsby, SWE 13.12.2014
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Aino Metsi 2007 Uinti Imatra -.-- 43.75
2 Krista Kurvinen 2007 Heinolan Isku -.-- 43.97 +0.22
3 Oona Söderlund 2007 Uimaseura Aquila -.-- 48.30 +4.55
4 Hilma Ahonen 2007 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit -.-- 48.81 +5.06
5 Anna Koponen 2008 Lappeenrannan Kisa-Toverit -.-- 56.85 +13.10
6 Linnea Stolt 2008 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit -.-- 56.92 +13.17
- Katariina Karvonen 2007 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit -.-- DSQ SW 4.4
Event official at: 15.2.2020 13:31:22
Event 3, 50m Rintauinti Naiset 14 and older - Finaali
SE 29.54 Jenna Laukkanen 1995 SCV (FIN) Copenhagen, DEN 13.12.2017
NSE 30.74 Silja Känsäkoski 1997 OU (FIN) Upplands Väsby, SWE 13.12.2014
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Emilia Ruusu 2006 Haminan Uimaseura -.-- 39.40
2 Anna Hietanen 2006 Uinti Imatra -.-- 40.93 +1.53
3 Fanny Puska 2001 Haminan Uimaseura -.-- 42.13 +2.73
4 Lumi Nokso 2005 Uimaseura Aquila -.-- 43.05 +3.65
5 Kiira Tulkki 2003 Haminan Uimaseura -.-- 44.54 +5.14
5 Pipsa Linteri 2006 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit -.-- 44.54 +5.14
7 Isabella Kaprio 2006 Uimaseura Aquila -.-- 47.88 +8.48
8 Sofia Rask 2006 Mikkelin Uimaseura -.-- 48.64 +9.24
9 Kaarina Leppä 2004 Haminan Uimaseura -.-- 50.61 +11.21
10 Joanna Riikonen 2006 Uinti Imatra -.-- 50.85 +11.45
Event official at: 15.2.2020 13:31:22
2020-02-15 13:32:14 Datahandling: WinGrodan 2.5 Licensed to: Uimaseura Aquila

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner