2022-01-25   06:05:21
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Prima Timber uinnit 2019

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kilpailu

Document
Unofficial Summary
After 2 of 2 heats
Prima Timber uinnit 2019
Place: Virkistysuimala Vesikko Organizer: Joensuun Uimaseura ry
Pool: 25m Competition Date: joulu 7, 2019 to joulu 7, 2019
Event 26, 4x50m Sekauinti Miehet 14 and younger - Final
Sponsor: Oy Tritanium Finland ltd                       E Hartikainen Oy
Rank Name Age Club FINA Time Diff
1 Joensuun Uimaseura 1 14 Joensuun Uimaseura ry 336 2:10.02
Konsta Kauppinen 2005 05A260 32.54 32.54
Frans Riekki 2005 05A475 34.47 1:07.01
Jesse Saarinen 2006 06A463 34.76 1:41.77
Mikhail Vilesov 2005 05A393 28.25 2:10.02
2 KuUS P-14 1 14 Kuopion Uimaseura 318 2:12.49 +2.47
Uuri Aaron Ilmari Ranz 2006 06A843 36.08 36.08
Cristian Cannizzaro 2007 07A824 38.99 1:15.07
Tuomas Hämäläinen 2005 05A467 29.19 1:44.26
Janne Kultala 2005 05A995 28.23 2:12.49
3 Joensuun Uimaseura 2 13 Joensuun Uimaseura ry 191 2:36.81 +26.79
Antto Koppinen 2006 06A756 36.35 36.35
Topias Partinen 2007 07A119 43.56 1:19.91
Aapo Mononen 2007 07A081 43.59 2:03.50
Nuutti Kerkkänen 2007 07A200 33.31 2:36.81
4 KuUS P-14 2 13 Kuopion Uimaseura 189 2:37.56 +27.54
Lauri Juvonen 2007 07A470 40.46 40.46
Roni Rissanen 2006 06A845 44.87 1:25.33
Arseni Tielinen 2008 08A812 42.03 2:07.36
Niklas Pesonen 2006 06A775 30.20 2:37.56
5 Joensuun Uimaseura 3 13 Joensuun Uimaseura ry 153 2:48.79 +38.77
Veikka Sivonen 2006 06A478 40.69 40.69
Otso Partanen 2007 07A764 46.15 1:26.84
Jeremias Tuhkanen 2008 08A359 45.39 2:12.23
Mark Khvorostov 2007 07A766 36.56 2:48.79
6 KuUS P-14 3 11 Kuopion Uimaseura 120 3:03.16 +53.14
Paavo Junkkila 2008 08A828 48.21 48.21
Tomas Puustinen 2008 08A809 48.03 1:36.24
Anton Kahelin 2010 10A426 47.64 2:23.88
Lucas Tuominen 2008 08A767 39.28 3:03.16
Event official at: 1.1.0001 0.00.00
Event 26, 4x50m Sekauinti Miehet 15 and older - Final
Sponsor: Oy Tritanium Finland ltd                       E Hartikainen Oy
Rank Name Age Club FINA Time Diff
1 KuUS miehet 1 17 Kuopion Uimaseura 259 2:21.81
Ahto Louheranta 2004 04A819 42.40 42.40
Joel Paukkonen 2004 04A383 35.74 1:18.14
Julius Paukkonen 2002 02A936 30.57 1:48.71
Aleksandr Istomin 2004 04A415 33.10 2:21.81
Event official at: 1.1.0001 0.00.00
2019-12-07 17.19.05 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Joensuun Uimaseura

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner