2020-05-25   01:46:10
Vślg stśvne:

Vślg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Resultater for Arena Lyngby Open 2020, TrongŚrden

Her vises alle stśvnets resultater opdelt i stśvneafsnit.

Fredag

Resultat LÝb 7 (Indledende) - Pr. aldersgruppe uden mellemtider
Resultat LÝb 7 (Indledende) - Pr. aldersgruppe uden mellemtider 
 
  Stśvne navn  Arena Lyngby Open 2019 TrongŚr    Udskriftsdato  17 januar 2020   
  Stśvne by  Lyngby    Udskriftstidspunkt  19:27   
  ArrangÝr  Lyngby SvÝmmeklub         
  Bassin  25m         
  Stśvne dato  17 januar 2020         
 
 
LÝb 7, 50m FrisvÝmning Damer, Indledende Ňrg. 2006-2007 
Sponsor: Stark 
 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Klub            OpnŚet  Status 











 
Nadia WallÝe  2007  VAT Copenhagen-MK31            29.64   
Mathilde Severs  2006  Lyngby SvÝmmeklub            29.69   
Lava Piuva  2006  MalmŲ Kappsimningsklubb            30.02   
Caroline Hansen  2007  VAT Copenhagen-MK31            30.18   
Rebecca Ella Madsen  2006  VAT Copenhagen            30.19   
Frederikke Dyrby Pedersen  2007  VAT Copenhagen-MK31            30.33   
Alicia Ekelund  2007  MalmŲ Kappsimningsklubb            30.44   
Ella Emilia Soelberg  2007  VAT Copenhagen-MK31            30.57   
Maica Jensen  2006  Hvidovre SvÝmme Klub            30.63   
10  Emma Kestenholz  2007  VAT Copenhagen-MK31            30.82   
10  Victoria Wiingaard  2006  Lyngby SvÝmmeklub            30.82   
12  Andrea Kiefer-Hansen  2006  Herlev SvÝmning            31.02   
13  Rikke ParkhÝi  2006  Hvidovre SvÝmme Klub            31.24   
14  Maja Zastrojevic  2006  VAT Copenhagen-MK31            31.30   
15  Helene Friis FanÝ  2007  Farum SvÝmmeklub            31.46   
16  Johanna Rasmussen  2006  VAT Copenhagen-MK31            31.56   
17  Marie Elster  2006  Lyngby SvÝmmeklub            31.62   
18  Olga Vejlby  2006  HelsingÝr SvÝmmeklub            31.69   
18  Sarah HÝjlund  2006  VAT Copenhagen-MK31            31.69   
20  Caroline Bjerre  2007  VAT Copenhagen-MK31            31.88   
21  Marie Rose  2006  Farum SvÝmmeklub            32.23   
22  Emily Reuter  2006  Lyngby SvÝmmeklub            32.31   
23  Sofia Yuwei Zhang  2006  Lyngby SvÝmmeklub            32.43   
24  Rebecca Bell  2007  Lyngby SvÝmmeklub            32.82   
25  Sofie Lind  2006  Hvidovre SvÝmme Klub            32.88   
26  Freja Rosenlund Mennť  2007  VAT Copenhagen-MK31            33.00   
27  Alberte Berner Mikkelsen  2006  Hvidovre SvÝmme Klub            33.15   
28  Maya Jacobsen  2007  VAT Copenhagen-MK31            33.27   
29  Karoline Dahl Lewinsky  2006  Herlev SvÝmning            33.33   
30  Ulrikke SkjÝth-Rasmussen  2007  HelsingÝr SvÝmmeklub            33.41   
31  Selma Thomsen Lind  2007  Farum SvÝmmeklub            33.72   
32  Nina Katrine N. Nissen  2006  Lyngby SvÝmmeklub            33.78   
33  Laura Cecilie Salling  2006  Lyngby SvÝmmeklub            33.82   
34  Celine van Breugel  2007  Lyngby SvÝmmeklub            34.58   
35  Alma Lind Babin  2006  Lyngby SvÝmmeklub            34.67   
36  Olivia Barfoed  2007  Lyngby SvÝmmeklub            35.01   
37  Alma Hartmann Jensen  2007  Lyngby SvÝmmeklub            35.37   
38  Regitze Wojtaszewski  2007  VAT Copenhagen-MK31            36.69   
Lucia Borgmann  2007  Farum SvÝmmeklub            DNS   
Zeline Helsen Lintrup  2007  Hvidovre SvÝmme Klub            DNS   
                     
 
LÝb 7, 50m FrisvÝmning Damer, Indledende Ňrg. 2008-2020 
Sponsor: Stark 
 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Klub            OpnŚet  Status 











 
Caroline Toftelund Larsen  2008  Lyngby SvÝmmeklub            31.56   
Alvilda HÝjberg  2008  Lyngby SvÝmmeklub            31.87   
Asta Krumm Knuhtsen  2008  HelsingÝr SvÝmmeklub            32.96   
Wilma Berg  2008  Lyngby SvÝmmeklub            32.96   
Amelia Eriksen  2008  HelsingÝr SvÝmmeklub            33.01   
Sophia ZÝllner  2008  Lyngby SvÝmmeklub            34.23   
Amilia Peick-Kristensen  2008  Lyngby SvÝmmeklub            34.51   
Filippa Redestam  2008  HelsingÝr SvÝmmeklub            35.43   
Annabella Holm Ciampi  2009  Farum SvÝmmeklub            35.67   
10  Ellen-Mai Teilmann  2009  Lyngby SvÝmmeklub            35.92   
11  Freya Ploug Mattson  2009  Lyngby SvÝmmeklub            36.76   
12  Rosa Marie Sandgaard  2010  Lyngby SvÝmmeklub            36.90   
13  Sara Ljusheva  2009  Lyngby SvÝmmeklub            37.82   
14  Maria Holstein Arnesen  2010  Lyngby SvÝmmeklub            38.06   
15  Galina Duric  2008  Lyngby SvÝmmeklub            38.10   
16  Caroline Madsen  2008  Lyngby SvÝmmeklub            38.67   
17  Kamille Drejer Mikkelsen  2009  Lyngby SvÝmmeklub            39.57   
18  Caroline JÝrgensen  2008  Farum SvÝmmeklub            42.05   
19  Ellen Fenger  2009  Lyngby SvÝmmeklub            42.73   
20  Elvera Teilmann  2011  Lyngby SvÝmmeklub            44.34   
21  Ella Holm Elkjśr  2010  Lyngby SvÝmmeklub            52.62   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  17 januar 2020 
Licens til Lyngby SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  19:27 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark