2020-05-27   12:14:17
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Mustekalauinnit 2019

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Jakso

Document
Results
Mustekalauinnit
Place: Organizer: Octopus Lohja
Pool: 25m Competition Date: Oct 26, 2019 to Oct 26, 2019
Event 4, 200m Vapaauinti T15, N 15 and younger - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Lumi-Ellen Luoma 2005 Uinti Hyvinkää -.-- 457 2:23.34
50m: 31.74
100m: 1:08.47
(36.73)
150m: 1:46.59
(38.12)
200m: 2:23.34
(36.75)
2 Elina Syvänne 2004 Tuusulan Uimaseura ry -.-- 389 2:31.27 +7.93
50m: 34.08
100m: 1:12.57
(38.49)
150m: 1:51.91
(39.34)
200m: 2:31.27
(39.36)
3 Janica Nieminen 2005 Uinti Hyvinkää -.-- 367 2:34.19 +10.85
50m: 34.08
100m: 1:11.84
(37.76)
150m: 1:52.50
(40.66)
200m: 2:34.19
(41.69)
4 Peppi Särkelä 2004 Simmis Wanda ry -.-- 354 2:36.06 +12.72
50m: 35.15
100m: 1:14.88
(39.73)
150m: 1:56.07
(41.19)
200m: 2:36.06
(39.99)
5 Ella Haavisto 2007 Gladius Kirkkonummi -.-- 322 2:41.10 +17.76
50m: 36.20
100m: 1:17.09
(40.89)
150m: 2:00.54
(43.45)
200m: 2:41.10
(40.56)
6 Eedi Imppola 2008 Uinti Hyvinkää -.-- 319 2:41.46 +18.12
50m: 36.71
100m: 1:18.61
(41.90)
150m: 2:01.76
(43.15)
200m: 2:41.46
(39.70)
7 Wilma Wallenius 2005 Uinti Hyvinkää -.-- 319 2:41.53 +18.19
50m: 36.53
100m: 1:17.62
(41.09)
150m: 2:00.25
(42.63)
200m: 2:41.53
(41.28)
8 Peppi Siurola 2004 Simmis Wanda ry -.-- 298 2:45.20 +21.86
50m: 36.76
100m: 1:19.37
(42.61)
150m: 2:02.46
(43.09)
200m: 2:45.20
(42.74)
9 Milja Vuori 2006 Octopus Lohja -.-- 283 2:48.14 +24.80
50m: 38.08
100m: 1:19.81
(41.73)
150m: 2:05.83
(46.02)
200m: 2:48.14
(42.31)
10 Senni Sevenius 2009 Hyvinkään Uimaseura -.-- 251 2:54.90 +31.56
50m: 39.79
100m: 1:24.95
(45.16)
150m: 2:10.53
(45.58)
200m: 2:54.90
(44.37)
11 Emmi Pernaa 2008 Cetus Espoo -.-- 240 2:57.69 +34.35
50m: 39.16
100m: 1:25.39
(46.23)
150m: 2:13.52
(48.13)
200m: 2:57.69
(44.17)
12 Emilia Elizaveta Karulina 2008 Cetus Espoo -.-- 237 2:58.30 +34.96
50m: 40.13
100m: 1:25.73
(45.60)
150m: 2:13.40
(47.67)
200m: 2:58.30
(44.90)
13 Hertta Lustig 2005 Octopus Lohja -.-- 229 3:00.41 +37.07
50m: 39.90
100m: 1:26.74
(46.84)
150m: 2:14.77
(48.03)
200m: 3:00.41
(45.64)
14 Helmi Oksa 2009 Nummelan Kisaajat -.-- 226 3:01.19 +37.85
50m: 42.40
100m: 1:30.18
(47.78)
150m: 2:17.59
(47.41)
200m: 3:01.19
(43.60)
15 Riina Jungell 2006 Octopus Lohja -.-- 222 3:02.31 +38.97
50m: 42.99
100m: 1:30.78
(47.79)
150m: 2:18.58
(47.80)
200m: 3:02.31
(43.73)
16 Nelly Åström 2008 Cetus Espoo -.-- 203 3:07.66 +44.32
50m: 41.08
100m: 1:29.10
(48.02)
150m: 2:19.54
(50.44)
200m: 3:07.66
(48.12)
17 Ronja Taskinen 2008 Cetus Espoo -.-- 197 3:09.57 +46.23
50m: 41.77
100m: 1:31.32
(49.55)
150m: 2:22.29
(50.97)
200m: 3:09.57
(47.28)
18 Vilma Päivärinta 2009 Cetus Espoo -.-- 197 3:09.74 +46.40
50m: 44.68
100m: 1:34.77
(50.09)
150m: 2:22.77
(48.00)
200m: 3:09.74
(46.97)
19 Elle Liikkanen 2009 Cetus Espoo -.-- 195 3:10.25 +46.91
50m: 43.12
100m: 1:32.33
(49.21)
150m: 2:22.59
(50.26)
200m: 3:10.25
(47.66)
20 Emma Grönberg 2010 Cetus Espoo -.-- 183 3:14.45 +51.11
50m: 42.12
100m: 1:34.06
(51.94)
150m: 2:26.04
(51.98)
200m: 3:14.45
(48.41)
21 Hanna-Mari Kuisma 2009 Nurmijärven Uinti -.-- 171 3:18.93 +55.59
50m: 43.99
100m: 1:35.56
(51.57)
150m: 2:29.46
(53.90)
200m: 3:18.93
(49.47)
22 Raakel Rihte 2008 Cetus Espoo -.-- 153 3:26.06 +1:02.72
50m: 46.60
100m: 1:39.82
(53.22)
150m: 2:33.26
(53.44)
200m: 3:26.06
(52.80)
23 Fanni Laakkio 2008 Cetus Espoo -.-- 149 3:28.08 +1:04.74
50m: 45.89
100m: 1:39.77
(53.88)
150m: 2:35.62
(55.85)
200m: 3:28.08
(52.46)
24 Emma Ranta 2009 Nurmijärven Uinti -.-- 110 3:50.13 +1:26.79
50m: 48.33
100m: 1:47.84
(59.51)
150m: 2:50.03
(1:02.19)
200m: 3:50.13
(1:00.10)
25 Almaleena Mänttäri 2009 Cetus Espoo -.-- 103 3:54.89 +1:31.55
50m: 54.01
100m: 1:55.55
(1:01.54)
150m: 2:58.26
(1:02.71)
200m: 3:54.89
(56.63)
- Anniina Jokiniemi 2006 Hyvinkään Uimaseura -.-- DSQ SW 4.4
- Vieno Hakakari 2009 Hyvinkään Uimaseura -.-- DSQ SW 4.4
- Lotta Juvonen 2008 Hyvinkään Uimaseura -.-- DSQ SW 4.4
Event official at: 26.10.2019 17:01:57
Event 4, 200m Vapaauinti T15, N 16 and older - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Maria Yritys 2002 Kampuksen Plaani -.-- 529 2:16.52
50m: 32.80
100m: 1:07.35
(34.55)
150m: 1:41.90
(34.55)
200m: 2:16.52
(34.62)
2 Laura Hautamäki 2002 Simmis Wanda ry -.-- 427 2:26.62 +10.10
50m: 33.12
100m: 1:10.53
(37.41)
150m: 1:49.24
(38.71)
200m: 2:26.62
(37.38)
3 Aava Mattila 2003 Simmis Wanda ry -.-- 417 2:27.75 +11.23
50m: 34.27
100m: 1:11.85
(37.58)
150m: 1:50.32
(38.47)
200m: 2:27.75
(37.43)
4 Susanna Kuisma 2003 Hyvinkään Uimaseura -.-- 323 2:40.83 +24.31
50m: 35.77
100m: 1:16.91
(41.14)
150m: 1:59.18
(42.27)
200m: 2:40.83
(41.65)
5 Annika Niemi 2000 Simmis Wanda ry -.-- 320 2:41.38 +24.86
50m: 34.67
100m: 1:15.49
(40.82)
150m: 1:58.58
(43.09)
200m: 2:41.38
(42.80)
Event official at: 26.10.2019 17:01:57
2019-10-26 17:11:14 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Octopus Lohja

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner