2020-06-01   19:33:31
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Mustekalauinnit 2019

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Jakso

Document
Results
Mustekalauinnit
Place: Organizer: Octopus Lohja
Pool: 25m Competition Date: Oct 26, 2019 to Oct 26, 2019
Event 10, 100m Perhosuinti T12,T15, N 12 and younger - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Eedi Imppola 2008 Uinti Hyvinkää -.-- 245 1:27.22
50m: 39.79
100m: 1:27.22
(47.43)
2 Esther Reunala 2007 Octopus Lohja -.-- 234 1:28.61 +1.39
50m: 40.19
100m: 1:28.61
(48.42)
3 Liine Raantse 2008 Gladius Kirkkonummi -.-- 218 1:30.73 +3.51
50m: 41.49
100m: 1:30.73
(49.24)
4 Ronja Pyrhönen 2008 Cetus Espoo -.-- 184 1:35.92 +8.70
50m: 44.85
100m: 1:35.92
(51.07)
5 Anna Ryhänen 2008 Cetus Espoo -.-- 175 1:37.55 +10.33
50m: 45.68
100m: 1:37.55
(51.87)
6 Anni Kahlos 2008 Gladius Kirkkonummi -.-- 157 1:41.10 +13.88
50m: 47.46
100m: 1:41.10
(53.64)
7 Emilia Elizaveta Karulina 2008 Cetus Espoo -.-- 127 1:48.63 +21.41
50m: 49.32
100m: 1:48.63
(59.31)
8 Minni Kovalainen 2008 Cetus Espoo -.-- 100 1:57.43 +30.21
50m: 49.93
100m: 1:57.43
(1:07.50)
Event official at: 26.10.2019 18:00:49
Event 10, 100m Perhosuinti T12,T15, N 13-15 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Vilja Saarinen 2005 Uinti Hyvinkää -.-- 354 1:17.15
50m: 36.40
100m: 1:17.15
(40.75)
2 Saara Heinänen 2005 Tuusulan Uimaseura ry -.-- 324 1:19.51 +2.36
50m: 36.87
100m: 1:19.51
(42.64)
3 Elina Syvänne 2004 Tuusulan Uimaseura ry -.-- 255 1:26.03 +8.88
50m: 40.25
100m: 1:26.03
(45.78)
4 Kaisla-Kerttu Parkkonen 2006 Hyvinkään Uimaseura -.-- 213 1:31.30 +14.15
50m: 41.90
100m: 1:31.30
(49.40)
5 Wilma Wallenius 2005 Uinti Hyvinkää -.-- 206 1:32.37 +15.22
50m: 42.81
100m: 1:32.37
(49.56)
6 Iisa Lavikainen 2006 Hyvinkään Uimaseura -.-- 174 1:37.67 +20.52
50m: 44.66
100m: 1:37.67
(53.01)
7 Matilda Hirvonen 2006 Hyvinkään Uimaseura -.-- 155 1:41.50 +24.35
50m: 48.29
100m: 1:41.50
(53.21)
Event official at: 26.10.2019 18:00:49
Event 10, 100m Perhosuinti T12,T15, N 16 and older - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Jenny Nieminen 2001 Hyvinkään Uimaseura -.-- 483 1:09.60
50m: 32.70
100m: 1:09.60
(36.90)
Event official at: 26.10.2019 18:00:49
2019-10-26 18:20:34 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Octopus Lohja

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner