2020-05-30   18:25:40
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Vuosaari-uinnit 2019

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Vuosaari-uinnit 2019    Tulostuspäivämäärä  27 huhtikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Helsinki    Tulostusaika  19:41   
  Järjestäjä  Orca Helsinki Ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  27 huhtikuu 2019         
 
 
Laji 20, 100m SKU P10,12,M, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Severi Tammihovi  2009    171  40.43        1:30.47   
  Cetus Espoo  1:38.37                 
                     
Antony Tran  2009    162  43.76        1:32.22   
  Stadin Delfiinit  1:40.50                 
                     
Nikita Dzura  2010    139  44.89        1:36.91   
  Uimaseura Helsinki  1:36.51                 
                     
Vadim Nikolashin  2010    125  44.74        1:40.56   
  Uimaseura Helsinki  1:41.26                 
                     
Matvei Mindukshov  2010              DSQ   
  Uimaseura Helsinki                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 20, 100m SKU P10,12,M, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Jakob Toming  2007    269  35.11        1:17.89   
  Wiru Swim  1:19.23                 
                     
Mark Kellinsalmi  2007    237  38.70        1:21.26   
  Stadin Delfiinit  1:22.77                 
                     
Tommy Palm  2007    148  47.76        1:34.98   
  Cetus Espoo  1:40.57                 
                     
Onni Harja  2008    93  54.51        1:50.78   
  Cetus Espoo  1:51.00                 
                     
Thomas Brutel  2008    53  1:08.28        2:13.78   
  Cetus Espoo  2:08.59                 
                     
 
Laji 20, 100m SKU P10,12,M, Loppukilpailut 13 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Arttu Valonen  2004    323  33.96        1:13.25   
  ORCA Helsinki  1:22.48                 
                     
Eero Asikainen  2004    311  33.67        1:14.20   
  Tuusulan Uimaseura  1:13.03                 
                     
Adam Kisiel  2005    210  39.36        1:24.50   
  HTU Stadi  1:31.93                 
                     
Otso Koskela  2005    168  42.92        1:31.01   
  Helsingin Uimarit                   
                     
Joni Lähdemäki  2006    160  43.73        1:32.50   
  HTU Stadi                   
                     
Henri Piipponen  2005    151  47.53        1:34.30   
  Helsingin Uimarit  1:40.36                 
                     
Aleksanteri Patrakka  2005    140  48.08        1:36.72   
  Helsingin Uimarit                   
                     
Maddox Pilli  2005    131  45.42        1:38.84   
  ORCA Helsinki  1:36.37                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  27 huhtikuu 2019 
Lisenssinhaltija: ORCA Helsinki  Tulostusaika  19:41 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner