2020-05-28   09:12:04
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Vuosaari-uinnit 2019

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Vuosaari-uinnit 2019    Tulostuspäivämäärä  27 huhtikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Helsinki    Tulostusaika  16:27   
  Järjestäjä  Orca Helsinki Ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  27 huhtikuu 2019         
 
 
Laji 2, 100m SU P12,14,16,M, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Jakob Toming  2007    291  35.28        1:13.72   
  Wiru Swim  1:19.35                 
                     
Leo Nieminen  2007    138  46.55        1:34.45   
  ORCA Helsinki  1:38.03                 
                     
Tommy Palm  2007    136  47.67        1:34.88   
  Cetus Espoo  1:39.56                 
                     
Jaakko Karppinen  2007    132  46.31        1:35.87   
  ORCA Helsinki  1:39.30                 
                     
Tomas Leinonen  2008    125  47.47        1:37.72   
  Cetus Espoo                   
                     
Elmeri Lajolinna  2007    125  47.90        1:37.79   
  Cetus Espoo  1:42.90                 
                     
Eemil Hujala  2007    106  49.17        1:43.04   
  Cetus Espoo  1:40.17                 
                     
 
Laji 2, 100m SU P12,14,16,M, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Santeri Salonen  2005    302  34.36        1:12.83   
  Heinolan Isku  1:14.29                 
                     
Serhat Kalin  2005    292  35.48        1:13.65   
  ORCA Helsinki  1:17.09                 
                     
Oscar Westerberg  2005    206  39.05        1:22.71   
  Cetus Espoo  1:24.74                 
                     
Adam Kisiel  2005    156  44.58        1:30.81   
  HTU Stadi  1:32.59                 
                     
Caspar Åberg  2006    145  44.71        1:33.02   
  Helsingin Uimarit  1:35.10                 
                     
Aatto Korhonen  2006    144  44.79        1:33.12   
  Helsingin Uimarit  1:44.19                 
                     
 
Laji 2, 100m SU P12,14,16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Joona Kuitu  2004    375  33.44        1:07.76   
  Simmis Wanda  1:08.45                 
                     
Matteus Einiö  2004    355  33.19        1:09.03   
  Gladius Kirkkonummi  1:10.32                 
                     
 
Laji 2, 100m SU P12,14,16,M, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Joona Ruuskanen  2000    443  29.36        1:04.11   
  Cetus Espoo  1:03.67                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  27 huhtikuu 2019 
Lisenssinhaltija: ORCA Helsinki  Tulostusaika  16:27 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner