2020-05-28   10:56:22
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Vuosaari-uinnit 2019

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Vuosaari-uinnit 2019    Tulostuspäivämäärä  27 huhtikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Helsinki    Tulostusaika  18:44   
  Järjestäjä  Orca Helsinki Ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  27 huhtikuu 2019         
 
 
Laji 16, 50m PU 10,12,M, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Timur Gerasimenko  2009    140          41.91   
  Stadin Delfiinit  44.51                 
Nikita Dzura  2010    112          45.19   
  Uimaseura Helsinki  43.94                 
Vadim Nikolashin  2010    108          45.68   
  Uimaseura Helsinki  46.64                 
Martin Ale  2009    86          49.30   
  Wiru Swim  44.09                 
Kevin Kaznakov  2009    84          49.76   
  Stadin Delfiinit  55.53                 
 
Laji 16, 50m PU 10,12,M, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Mark Kellinsalmi  2007    228          35.68   
  Stadin Delfiinit  36.41                 
Nikita Rantsev  2007    170          39.35   
  Uimaseura Helsinki  39.62                 
Jan Voloshin  2008    157          40.33   
  Uimaseura Helsinki  40.41                 
Danil Sulkonen  2008    116          44.58   
  ORCA Helsinki  48.52                 
Tommy Palm  2007    97          47.41   
  Cetus Espoo  47.52                 
Mark Pokidko  2007    93          47.98   
  Cetus Espoo  54.96                 
Tomas Leinonen  2008    71          52.56   
  Cetus Espoo  51.86                 
Leo Tuomainen  2008    48          59.63   
  Cetus Espoo  55.05                 
 
Laji 16, 50m PU 10,12,M, Loppukilpailut 13 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Joona Ruuskanen  2000    536          26.83   
  Cetus Espoo  26.48                 
Aleksandr Vysotskiy  2006    247          34.70   
  ORCA Helsinki  33.97                 
Adam Kisiel  2005    187          38.12   
  HTU Stadi  42.07                 
Joni Lähdemäki  2006    116          44.62   
  HTU Stadi                   
Niko Partanen  2005    115          44.80   
  ORCA Helsinki  45.79                 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  27 huhtikuu 2019 
Lisenssinhaltija: ORCA Helsinki  Tulostusaika  18:44 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner