2019-09-15   22:46:47
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Cetus Games

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Cetus - Games    Tulostuspäivämäärä  30 maaliskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  10:26   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  30 maaliskuu 2019         
 
 
Laji 5, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Inka Vahtola  2005      38.37        1:20.78   
  Cetus Espoo  1:20.15                 
                     
Sanni Räty  2005      40.75        1:25.73   
  Helsingfors Simsällskap  1:24.55                 
                     
Lotta Nevalainen  2005      40.58        1:25.75   
  Cetus Espoo  1:25.60                 
                     
Kerttu Pollisinski  2005      40.33        1:27.22   
  Kalevi Ujumiskool  1:27.35                 
                     
Emma Lönnberg  2005      41.47        1:28.03   
  Cetus Espoo  1:28.76                 
                     
Pinja Nieminen  2004      41.31        1:28.25   
  Cetus Espoo  1:24.05                 
                     
Maria Mustonen  2005      42.80        1:30.05   
  ORCA Helsinki  1:32.79                 
                     
Laura Kousa  2005      43.03        1:31.25   
  Cetus Espoo  1:28.77                 
                     
Beata Koroknay-Pál  2004      42.88        1:31.38   
  Cetus Espoo  1:29.63                 
                     
10  Linda Ilonen  2004      43.31        1:31.63   
  Cetus Espoo  1:28.86                 
                     
11  Siiri Päivärinta  2005      43.31        1:32.60   
  Cetus Espoo  1:30.70                 
                     
12  Juulia Lindfors  2005      43.93        1:34.53   
  Cetus Espoo  1:32.02                 
                     
13  Katarina Kobycheva  2004      44.52        1:35.87   
  Cetus Espoo  1:36.26                 
                     
14  Janna Flinkman  2005      47.45        1:41.14   
  Octopus Lohja  1:48.15                 
                     
15  Taru Lax  2005      49.98        1:45.14   
  Cetus Espoo  1:41.88                 
                     
16  Silvia Lindqvist  2005      50.72        1:46.37   
  Cetus Espoo  1:46.55                 
                     
17  Viivi Olkkonen  2005      54.62        1:59.26   
  Cetus Espoo  2:00.37                 
                     
 
Laji 5, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Emilia Eloranta  1997      35.20        1:15.46   
  Cetus Espoo  1:14.57                 
                     
Siri Auvinen  2002      39.35        1:22.85   
  Cetus Espoo  1:21.87                 
                     
Elisabeth Marie Salm  2002      39.33        1:25.57   
  ORCA Helsinki  1:27.96                 
                     
Verna Rostedt  2002      40.20        1:25.88   
  Cetus Espoo  1:24.31                 
                     
Julia Peltola  2003      41.58        1:29.12   
  Cetus Espoo  1:25.82                 
                     
Aino Lehtinen  2001      42.60        1:30.25   
  Cetus Espoo  1:27.67                 
                     
Siiri Kokko  2003      41.86        1:30.43   
  Helsingfors Simsällskap  1:28.16                 
                     
Jenna Rajahalme  2002      42.55        1:30.48   
  Nokian Pyry  1:34.11                 
                     
Martina Uusitalo  2003      42.77        1:30.61   
  Cetus Espoo  1:30.87                 
                     
Veera Laakkonen  2003      42.63        1:30.61   
  Kampuksen Plaani  1:26.92                 
                     
11  Sofia Långström  2003      42.97        1:30.73   
  Cetus Espoo  1:26.01                 
                     
12  Milli Kosunen  2002      43.66        1:33.68   
  Cetus Espoo  1:31.24                 
                     
13  Delia Helena Aho  2003      44.42        1:33.94   
  Cetus Espoo  1:35.08                 
                     
14  Piia Kaivola  1999      44.83        1:33.95   
  Cetus Espoo  1:31.50                 
                     
15  Jenny Kareinen  2002      43.83        1:36.29   
  Helsingfors Simsällskap  1:27.75                 
                     
16  Jessika Markkanen  1999      48.10        1:40.22   
  Helsingfors Simsällskap  1:40.83                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  30 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  10:26 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner