2020-04-06   04:13:26
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Resultat för Bockstensdoppet

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

Resultat Gren 1 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 1 (Finaler) - Officiell 
 
  Tävling  Bockstensdoppet 2019    Utskriftsdatum  28 juni 2019   
  Tävlingsort  Varberg    Utskriftstid  10:05   
  Arrangör  Varbergs Sim         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  28 juni 2019         
 
 
Gren 1, 4X100m Medley Mixed, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m  100m      Tid  Status 











 
Föreningen Varbergs Sim  2005  Varberg Sim            4:44.69   
  Filippa Sjögren  2006      36.03  1:16.03      1:16.03   
  Alva Tingstorp  2005      38.44  1:22.99      2:39.02   
  Arvid Kvorning  2005      30.51  1:05.57      3:44.59   
  Kailan Jimenez  2005      28.33  1:00.10      4:44.69   
                     
Föreningen Varbergs Sim Lag 2  2004  Varberg Sim            4:52.98   
  Måns Bengtsson  2006      36.18  1:14.62      1:14.62   
  Tilda Hilbert  2004      38.87  1:25.08      2:39.70   
  Nikki Berggren  2005      32.93  1:11.77      3:51.47   
  Alvin Åkesson  2005      29.01  1:01.51      4:52.98   
                     
U-Sim Lag 1  2004  Uddevalla Sim            5:14.11   
  Marcus Östblom  2005      37.14  1:17.53      1:17.53   
  Matilda Östblom  2004      38.71  1:24.55      2:42.08   
  Oliver Andersson  2005      33.78  1:17.15      3:59.23   
  Ebba Kjellberg  2006      34.71  1:14.88      5:14.11   
                     
U-Sim Lag 2  2004  Uddevalla Sim            5:14.18   
  Moa Rödin  2004      36.75  1:19.39      1:19.39   
  Anton Olsson  2004      37.47  1:22.55      2:41.94   
  Petter Lundberg  2005      35.09  1:17.88      3:59.82   
  Moa Blomberg  2005      34.83  1:14.36      5:14.18   
                     
Föreningen Varbergs Sim Lag 3  2004  Varberg Sim            5:19.59   
  Emmie Dahlgren  2004      37.69  1:19.44      1:19.44   
  Lucas Axelsson  2005      40.17  1:27.19      2:46.63   
  Felicia Ceveryd  2005      38.85  1:27.20      4:13.83   
  Max Jilek  2006      31.17  1:05.76      5:19.59   
                     
U-Sim Lag 3  2004  Uddevalla Sim            5:25.41   
  Matilda Wassblad  2006      39.99  1:22.53      1:22.53   
  David Happe  2006      41.09  2:07.52      3:30.05   
  Filippa Höglund  2005      47.98  1:19.75      4:49.80   
  Hannes Forsberg  2004      35.61  35.61      5:25.41   
                     
Tyresö Yngre  2007  Tyresö Simsällskap            5:25.45   
  Maximus Brandt  2005      41.13  1:27.01      1:27.01   
  Alicia Söderlind  2005      39.59  1:26.93      2:53.94   
  Emilia Karlsson Bertoli  2005      36.58  1:22.56      4:16.50   
  Albin Wullt  2005      32.88  1:08.95      5:25.45   
                     
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  28 juni 2019 
Licensierad till: Varberg Sim  Utskriftstid  10:05 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner