2019-10-18   11:28:47
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Arena-uinnit 2019

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Arena-uinnit    Tulostuspäivämäärä  23 maaliskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Raisio    Tulostusaika  12:57   
  Järjestäjä  RaisU         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  23 maaliskuu 2019         
 
 
Laji 3, 400m VU T14, N, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Sini Mäkilä  2006    532  1:09.05  2:22.59  3:36.92    4:49.36   
  Raision Urheilijat  4:56.71                 
                     
Nelli Rauhanen  2005    510  1:08.25  2:23.22  3:39.29    4:53.49   
  Raision Urheilijat  5:03.47                 
                     
Mirella Sauhula  2006    464  1:10.71  2:27.37  3:45.37    5:02.89   
  Aurajoen Uinti  5:02.18                 
                     
Jenni Korkeamäki  2007    461  1:13.26  2:30.02  3:46.98    5:03.41   
  Cetus Espoo  5:04.14                 
                     
Ronja Vilska  2006    428  1:11.17  2:31.53  3:53.22    5:11.08   
  Aurajoen Uinti  5:13.01                 
                     
Erin Gonzalez Catón  2005    427  1:12.73  2:31.16  3:51.80    5:11.22   
  Aurajoen Uinti  5:13.28                 
                     
Enna Äyrämöinen  2007    422  1:14.27  2:34.36  3:54.49    5:12.47   
  Cetus Espoo  5:13.28                 
                     
Dominika Stalinskaja  2007    414  1:15.27  2:34.99  3:55.76    5:14.53   
  Cetus Espoo  5:17.28                 
                     
Sabina Rakhimova  2005    402  1:16.23  2:38.19  3:59.91    5:17.74   
  Raision Urheilijat  5:13.68                 
                     
10  Anna Salo  2007    400  1:15.44  2:37.21  3:58.41    5:18.24   
  Cetus Espoo  5:24.97                 
                     
11  Matilda Leppänen  2007    399  1:14.36  2:36.41  3:58.50    5:18.40   
  Cetus Espoo  5:18.55                 
                     
12  Mia Karolina Müürsepp  2006    388  1:17.54  2:41.30  4:03.16    5:21.44   
  Aurajoen Uinti  5:27.86                 
                     
13  Ellen Lindell  2007    372  1:17.51  2:41.02  4:04.08    5:26.02   
  Cetus Espoo  5:26.50                 
                     
14  Rita Heinonen  2006    365  1:19.02  2:44.52  4:07.13    5:27.99   
  Raision Urheilijat  5:41.95                 
                     
15  Anja Miao  2007    337  1:14.12  2:41.09  4:09.55    5:36.69   
  Cetus Espoo  5:37.63                 
                     
16  Ida Paaskoski  2007    335  1:20.04  2:47.30  4:14.30    5:37.49   
  Cetus Espoo  5:36.41                 
                     
17  Milka Marjakaarto  2007    324  1:18.59  2:46.58  4:14.74    5:41.37   
  Cetus Espoo  5:31.08                 
                     
18  Emma Haapanen  2006    316  1:20.28  2:47.35  4:16.34    5:44.11   
  Aurajoen Uinti  6:33.99                 
                     
19  Veera Ele  2006    311  1:18.64  2:46.39  4:17.08    5:45.96   
  Aurajoen Uinti  5:58.03                 
                     
20  Justiina Junnila  2007    287  1:21.05  2:50.87  4:23.16    5:55.49   
  Aurajoen Uinti  6:05.52                 
                     
21  Miisa Järvinen  2007    286  1:20.05  2:51.77  4:25.13    5:55.89   
  Aurajoen Uinti  5:48.88                 
                     
22  Emilyn Alexandra Savolainen  2007    270  1:21.25  2:54.89  4:29.04    6:02.79   
  Cetus Espoo  5:44.98                 
                     
23  Mandi Hämäläinen  2006    190  1:34.39  3:19.28  5:05.72    6:47.61   
  Uimaseura Kaarina  7:01.88                 
                     
24  Alina Vanhatalo  2006    189  1:30.00  3:15.99  5:06.20    6:48.00   
  Uimaseura Kaarina                   
                     
 
Laji 3, 400m VU T14, N, Loppukilpailut 15 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Olivia Weuro  2002    692  1:04.51  2:13.41  3:19.77    4:25.05   
  Raision Urheilijat  4:29.84                 
                     
Irene Mäkilä  2004    665  1:05.34  2:14.09  3:21.97    4:28.65   
  Raision Urheilijat  4:29.41                 
                     
Aino-Kaisa Paatos  2004    653  1:06.74  2:15.86  3:23.89    4:30.27   
  Raision Urheilijat  4:26.18                 
                     
Riikka Niskala  2004    562  1:08.77  2:20.97  3:33.72    4:44.02   
  Raision Urheilijat  4:41.36                 
                     
Vuokko Suomäki  2001    560  1:07.29  2:17.40  3:30.49    4:44.36   
  Raision Urheilijat  4:38.09                 
                     
Karine Gagnon  1985    469  1:12.84  2:30.15  3:46.49    5:01.76   
  Aurajoen Uinti  4:56.81                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  23 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat  Tulostusaika  12:57 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner