2019-09-22   08:04:11
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Arena-uinnit 2019

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Arena-uinnit    Tulostuspäivämäärä  23 maaliskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Raisio    Tulostusaika  14:33   
  Järjestäjä  RaisU         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  23 maaliskuu 2019         
 
 
Laji 10, 50m SU P10, 12, 14, M, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Thomas Salonen  2009    134          43.35   
  Raision Urheilijat  44.94                 
Niilo Lehtinen  2009    101          47.59   
  Aurajoen Uinti  48.49                 
Eetu Ääri  2010    88          49.77   
  Uimaseura Kaarina  52.59                 
Eero Carne  2009    77          52.03   
  Raision Urheilijat  48.38                 
Miska Käär  2009    76          52.39   
  Raision Urheilijat  46.91                 
Lauri Seppälä  2010    74          52.72   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
Eino Rantala  2011    72          53.31   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
Taito Aaltonen  2009    71          53.47   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  49.28                 
Aukusti Lempiäinen  2009    47          1:01.47   
  Raision Urheilijat  1:02.71                 
10  Eliel Fey  2010    42          1:03.57   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
11  Aatos Courtiol Lummaa  2010    41          1:04.07   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
12  Jesse Rinne  2010    25          1:15.02   
  Aurajoen Uinti                   
13  Aarne Lehtonen  2009    23          1:17.47   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:16.11                 
Aarni Sonkkila  2009              DSQ   
  Uimaseura Kaarina  58.94                 
  SW 6.5 Maaliintulo vatsallaan               
Onni Kolhi  2009              DSQ   
  Raision Urheilijat  54.52                 
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
 
Laji 10, 50m SU P10, 12, 14, M, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Felix Kandolin  2007    262          34.71   
  Aurajoen Uinti  34.84                 
Roope Koskela  2007    197          38.15   
  Raision Urheilijat  37.72                 
Romeo Manner  2008    171          39.98   
  Aurajoen Uinti  38.61                 
Venuel Anton  2008    107          46.67   
  Raision Urheilijat  47.76                 
Jan Virransuo  2008    104          47.15   
  Aurajoen Uinti                   
Veikka Lehtonen  2008    88          49.80   
  Aurajoen Uinti  53.24                 
Eliel Lintula  2007    77          52.09   
  Uimaseura Kaarina  54.31                 
Topi Heinonen  2008    75          52.60   
  Uimaseura Kaarina  51.26                 
Frans Sagulin  2008    73          52.98   
  Raision Urheilijat  53.35                 
10  Arttu Carne  2007    72          53.23   
  Raision Urheilijat  52.03                 
11  Urho Lumiainen  2008    71          53.60   
  Aurajoen Uinti  55.86                 
12  Max Kulmala  2008    68          54.19   
  Uimaseura Kaarina  55.90                 
13  Juuso Silfver  2007    52          59.17   
  Aurajoen Uinti  55.77                 
14  Kasper Snickars  2008    45          1:02.44   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:13.23                 
15  Eemeli Eloranta  2008    32          1:09.65   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:09.79                 
Onni Ahvamaa  2008              DNS   
  Raision Urheilijat  1:00.88                 
Vilho Arnell  2008              DSQ   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
 
Laji 10, 50m SU P10, 12, 14, M, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Joonatan Davie  2006    258          34.88   
  Aurajoen Uinti  35.70                 
Aleksi Sinisalo  2006    214          37.11   
  Cetus Espoo  36.51                 
Aaron Hannula  2005    151          41.65   
  Uimaseura Kaarina  42.45                 
Miika Tuominen  2005    142          42.51   
  Uimaseura Kaarina  42.39                 
Eino Polari  2006    120          44.97   
  Aurajoen Uinti  48.44                 
Ismail Fedulin  2006    98          48.07   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
Harald Nummela  2005    91          49.39   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
Carlos Sadiku  2006    90          49.45   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
 
Laji 10, 50m SU P10, 12, 14, M, Loppukilpailut 15 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Seweryn Pastucha  2004    438          29.25   
  Raision Urheilijat  30.31                 
Tatu Kunttila  2003    337          31.93   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  33.15                 
Elias Laine  2003    223          36.63   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  36.95                 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  23 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat  Tulostusaika  14:33 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner