2019-11-13   03:27:24
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Cetus GP nuorten pitkät

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Cetus GP nuorten pitkät    Tulostuspäivämäärä  03 maaliskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  19:29   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  03 maaliskuu 2019         
 
 
Laji 3, 400m Vapaauinti Tytöt, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Liinu Nevalainen  2009      1:35.01  3:18.15  5:00.05    6:40.74   
  Cetus Espoo                   
                     
Elle Liikkanen  2009      1:41.17  3:33.69  5:26.12    7:15.67   
  Cetus Espoo                   
                     
Vilma Päivärinta  2009      1:45.92  3:41.75  5:39.23    7:36.21   
  Cetus Espoo                   
                     
Aada Tuononen  2009      1:50.35  3:54.84  6:00.42    8:28.52   
  Cetus Espoo                   
                     
Elsa Mänttäri  2009      2:07.31  4:22.04  6:35.75    8:56.17   
  Cetus Espoo                   
                     
Alma Mänttäri  2009      2:14.10  4:37.18  6:57.61    9:10.05   
  Cetus Espoo                   
                     
 
Laji 3, 400m Vapaauinti Tytöt, Loppukilpailut 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Hilma Mannersalo  2008      1:22.84  2:53.36  4:24.00    5:52.77   
  Cetus Espoo                   
                     
Ronja Pyrhönen  2008      1:28.23  3:06.50  4:44.59    6:22.49   
  Cetus Espoo                   
                     
Jade Brelo  2008      1:28.46  3:08.33  4:48.26    6:27.20   
  Cetus Espoo  7:21.19                 
                     
Minni Kovalainen  2008      1:32.38  3:17.82  5:05.83    6:49.54   
  Cetus Espoo                   
                     
Iiris Myllymäki  2008      1:36.60  3:25.67  5:16.62    7:05.76   
  Cetus Espoo                   
                     
Emmi Pernaa  2008      1:41.91  3:33.22  5:24.10    7:13.34   
  Cetus Espoo                   
                     
Emilia Elizaveta Karulina  2008      1:38.22  3:28.46  5:23.47    7:15.44   
  Cetus Espoo                   
                     
Nelly Åström  2008      1:44.48  3:36.51  5:28.19    7:16.20   
  Cetus Espoo                   
                     
Anna Ryhänen  2008      1:44.92  3:37.45  5:29.73    7:17.13   
  Cetus Espoo                   
                     
10  Ronja Taskinen  2008      1:46.41  3:42.01  5:37.78    7:27.30   
  Cetus Espoo                   
                     
11  Leonie Hildén  2008      1:41.96  3:39.80  5:37.87    7:30.82   
  Cetus Espoo                   
                     
12  Pinja Kotakoski  2008      1:45.66  3:44.66  5:50.14    7:49.01   
  Cetus Espoo                   
                     
13  Raakel Rihte  2008      1:55.69  4:07.02  6:20.88    8:14.58   
  Cetus Espoo                   
                     
14  Helena Kujamo  2008      1:55.14  4:03.35  6:14.90    8:15.09   
  Cetus Espoo                   
                     
15  Fanni Laakkio  2008      1:51.41  4:07.53  6:27.02    8:33.29   
  Cetus Espoo                   
                     
Lotta Turunen  2008              DNS   
  Cetus Espoo  6:45.79                 
                     
Riinu Hotulainen  2008              DNS   
  Cetus Espoo                   
                     
 
Laji 3, 400m Vapaauinti Tytöt, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ida Savolainen  2007      1:17.27  2:42.15  4:07.60    5:30.70   
  Cetus Espoo                   
                     
Petra Nieminen  2007      1:16.81  2:44.31  4:13.62    5:38.47   
  Cetus Espoo                   
                     
Anna Lindholm  2007      1:17.73  2:44.43  4:12.58    5:39.37   
  Cetus Espoo                   
                     
Vuokko Larjomaa  2007      1:26.66  3:00.08  4:33.25    6:04.77   
  Cetus Espoo  6:10.18                 
                     
Vilma Lindholm  2007      1:30.69  3:10.26  4:51.06    6:27.54   
  Cetus Espoo  6:57.35                 
                     
Vilma Hyllinen  2007      1:31.31  3:11.07  4:51.79    6:29.77   
  Cetus Espoo  6:56.54                 
                     
Emma Nissinen  2007      1:30.32  3:11.43  4:53.48    6:34.34   
  Cetus Espoo  7:11.95                 
                     
Eine Idman  2007      1:35.89  3:17.29  4:59.62    6:36.26   
  Cetus Espoo  6:59.26                 
                     
Valeriia Timonina  2007      1:33.12  3:17.06  5:01.02    6:40.81   
  Cetus Espoo  7:19.85                 
                     
10  Saga Ronkainen  2007      1:34.34  3:19.05  5:03.68    6:41.15   
  Cetus Espoo  7:39.00                 
                     
11  Sandra Savolainen  2007      1:31.72  3:15.43  5:00.28    6:41.25   
  Cetus Espoo                   
                     
12  Saana Harjuoja  2007      1:38.51  3:23.24  5:07.50    6:46.61   
  Cetus Espoo  7:11.74                 
                     
13  Ella Puuronen  2007      1:37.18  3:24.35  5:14.52    7:01.13   
  Cetus Espoo                   
                     
14  Saaga Tuominen  2007      1:40.67  3:30.44  5:21.16    7:07.69   
  Cetus Espoo  8:48.20                 
                     
 
Laji 3, 400m Vapaauinti Tytöt, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Alicja Milczarek  2006      1:11.49  2:26.64  3:41.31    4:53.72   
  Cetus Espoo  4:58.68                 
                     
Cécilia Richard  2006      1:12.03  2:28.32  3:45.14    5:00.48   
  Cetus Espoo  5:07.80                 
                     
Annaliina Mänttäri  2006      1:13.49  2:36.04  4:00.73    5:23.65   
  Cetus Espoo  5:31.34                 
                     
Iisa-lotta Rantaniitty  2006      1:14.78  2:36.90  4:01.65    5:26.04   
  Cetus Espoo  5:36.65                 
                     
Heta Kosunen  2006      1:16.94  2:40.87  4:05.87    5:27.83   
  Cetus Espoo  5:46.31                 
                     
Lotta Lönnqvist  2006      1:18.58  2:42.85  4:06.76    5:29.70   
  Cetus Espoo  6:08.92                 
                     
Ella Kalliokari  2006      1:17.92  2:42.60  4:08.09    5:31.04   
  Cetus Espoo  6:05.54                 
                     
Kia Mäennenä  2006      1:19.25  2:47.60  4:18.64    5:47.00   
  Cetus Espoo  5:51.81                 
                     
Iiris Soilevaara  2006      1:18.85  2:47.39  4:18.91    5:48.03   
  Cetus Espoo  5:35.16                 
                     
10  Olesia Leshchuk  2006      1:30.28  3:04.91  4:42.15    6:14.12   
  Cetus Espoo  6:30.25                 
                     
11  Bea Kortelainen  2006      1:26.03  3:02.59  4:40.96    6:14.81   
  Cetus Espoo  6:42.68                 
                     
12  Tanisha Rajani  2006      1:28.84  3:09.51  4:51.98    6:30.41   
  Cetus Espoo  6:59.66                 
                     
13  Emmi Liukko  2006      1:30.05  3:13.52  4:55.97    6:36.02   
  Cetus Espoo  6:57.61                 
                     
14  Ida Ekman  2006      1:45.08  3:42.44  5:40.81    7:33.91   
  Cetus Espoo                   
                     
Ninja Brelo  2006              DNS   
  Cetus Espoo  6:19.82                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  03 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  19:29 
 
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Cetus GP nuorten pitkät    Tulostuspäivämäärä  30 maaliskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  18:32   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  03 maaliskuu 2019         
 
 
Laji 4, 400m Vapaauinti Pojat, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Tommi Mosconi  2008      1:20.50  2:48.79  4:15.15    5:41.80   
  Cetus Espoo  5:47.16                 
                     
Leo Tuomainen  2008      1:25.57  3:00.15  4:36.60    6:08.51   
  Cetus Espoo                   
                     
Matti Klümper  2008      1:25.19  3:03.13  4:41.57    6:14.40   
  Cetus Espoo  7:36.53                 
                     
Tomas Leinonen  2008      1:32.78  3:14.50  4:54.24    6:25.81   
  Cetus Espoo                   
                     
Erik Lillandt  2008      1:31.79  3:15.15  5:01.87    6:40.46   
  Cetus Espoo                   
                     
Otso Johansson  2008      1:31.44  3:14.83  4:59.66    6:40.50   
  Cetus Espoo                   
                     
Mario Valero De La Iglesia  2008      1:43.60  3:39.74  5:32.57    7:18.33   
  Cetus Espoo                   
                     
Eino Lantto  2008      1:52.03  3:48.89  5:37.54    7:24.81   
  Cetus Espoo                   
                     
Nooa Koskela  2009      1:46.54  3:41.67  5:35.73    7:31.58   
  Cetus Espoo                   
                     
10  Atte Malinen  2008      1:46.88  3:47.45  5:49.04    7:44.57   
  Cetus Espoo                   
                     
Severi Tammihovi  2009              DNF   
  Cetus Espoo                   
                     
 
Laji 4, 400m Vapaauinti Pojat, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ilmari Nieminen  2007      1:15.52  2:38.32  4:03.09    5:25.90   
  Cetus Espoo  5:20.85                 
                     
Lenni Syvänen  2007      1:15.53  2:40.20  4:07.08    5:30.44   
  Cetus Espoo  5:30.32                 
                     
Roope Liimatainen  2007      1:20.80  2:47.77  4:16.11    5:42.75   
  Cetus Espoo  5:56.26                 
                     
Lenni Nevalainen  2007      1:28.22  3:05.13  4:38.88    6:08.55   
  Cetus Espoo  6:06.95                 
                     
Akseli Savolainen  2007      1:27.48  3:03.62  4:37.53    6:10.30   
  Cetus Espoo  6:20.75                 
                     
Topias Toivanen  2007      1:27.28  3:03.08  4:37.21    6:11.48   
  Cetus Espoo                   
                     
Joonas Keränen  2007      1:27.63  3:03.85  4:41.42    6:14.32   
  Cetus Espoo  6:13.57                 
                     
Leo Mannonen  2007      1:28.08  3:05.08  4:43.26    6:22.75   
  Cetus Espoo                   
                     
Eemil Hujala  2007      1:28.14  3:05.69  4:44.19    6:23.44   
  Cetus Espoo                   
                     
10  Eljas Pekkola  2007      1:28.95  3:07.68  4:49.73    6:27.93   
  Cetus Espoo  6:13.49                 
                     
11  Otto Vauhkonen  2007      1:33.11  3:17.13  4:59.80    6:36.73   
  Cetus Espoo  6:12.22                 
                     
12  Elmeri Lajolinna  2007      1:32.34  3:16.22  4:59.89    6:40.40   
  Cetus Espoo                   
                     
13  Veikko Hautaniemi  2007      1:36.71  3:21.90  5:08.80    6:51.02   
  Cetus Espoo  6:55.82                 
                     
14  Tommy Palm  2007      1:37.35  3:23.81  5:10.80    6:58.14   
  Cetus Espoo                   
                     
15  Henri Koskela  2007      1:41.37  3:34.52  5:23.29    7:05.00   
  Cetus Espoo  7:11.20                 
                     
16  Samu Uljas  2007      1:46.38  3:42.31  5:40.27    7:29.71   
  Cetus Espoo                   
                     
17  Mikael Kulay  2007      1:55.77  4:04.83  6:10.53    8:14.81   
  Cetus Espoo                   
                     
Mark Pokidko  2007              DNF   
  Cetus Espoo                   
                     
 
Laji 4, 400m Vapaauinti Pojat, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Boris Minkovski  2006      1:11.09  2:31.61  3:54.12    5:13.32   
  Cetus Espoo  5:09.98                 
                     
Olli Järvenpää  2006      1:22.80  2:52.48  4:22.23    5:48.65   
  Cetus Espoo                   
                     
Luis Valero De La Iglesia  2006      1:24.08  2:59.40  4:34.03    6:04.39   
  Cetus Espoo  5:42.45                 
                     
Aarne Nuutinen  2006      1:19.54  2:53.11  4:32.20    6:07.94   
  Cetus Espoo                   
                     
Emil Tirkkonen  2006      1:24.72  3:00.55  4:36.82    6:42.19   
  Cetus Espoo  7:14.95                 
                     
Matti Vahtola  2006      1:39.06  3:30.14  5:19.37    7:02.68   
  Cetus Espoo                   
                     
Niilo Helkearo  2006      1:43.27  3:37.70  5:35.52    7:28.80   
  Cetus Espoo                   
                     
Aki Eveli  2006      1:40.72  3:37.62  5:36.36    8:42.96   
  Cetus Espoo  7:27.75                 
                     
 
Laji 4, 400m Vapaauinti Pojat, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Eemil Reijonen  2005      1:13.03  2:34.59  3:58.67    5:21.49   
  Cetus Espoo  5:15.58                 
                     
Eeli Partanen  2005      1:15.18  2:39.31  4:05.31    5:28.85   
  Cetus Espoo  5:39.98                 
                     
Ivan Gavrilov  2005      1:13.71  2:40.35  4:09.86    5:39.98   
  Cetus Espoo  5:53.96                 
                     
Oscar Westerberg  2005      1:19.24  2:46.83  4:14.00    5:42.69   
  Cetus Espoo  5:38.39                 
                     
Evan Mustonen  2005      1:20.66  2:49.01  4:19.37    5:49.52   
  Cetus Espoo  7:40.06                 
                     
Pauli Rantatupa  2005      1:22.57  2:58.57  4:33.68    6:07.97   
  Cetus Espoo  6:52.29                 
                     
Totte Teittinen  2005      1:25.44  3:00.65  4:37.24    6:09.60   
  Cetus Espoo  6:37.46                 
                     
Artem Haikara  2005      1:29.04  3:12.59  4:55.17    6:35.82   
  Cetus Espoo  7:52.47                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  30 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  18:32 
 
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Cetus GP nuorten pitkät    Tulostuspäivämäärä  03 maaliskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  20:42   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  03 maaliskuu 2019         
 
 
Laji 5, 800m Vapaauinti Tytöt, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Jenni Korkeamäki  2007      1:13.73  2:30.99  3:50.13  5:09.09  10:19.60   
  Cetus Espoo        6:27.50  7:45.87  9:04.34       
                     
Matilda Leppänen  2007      1:14.28  2:32.71  3:51.96  5:12.09  10:30.76   
  Cetus Espoo        6:32.21  7:53.25  9:12.90       
                     
Dominika Stalinskaja  2007      1:16.31  2:38.37  4:00.44  5:23.20  10:46.86   
  Cetus Espoo        6:45.78  8:08.10  9:29.84       
                     
Ellen Lindell  2007      1:17.76  2:40.71  4:04.20  5:28.08  10:56.31   
  Cetus Espoo        6:51.88  8:15.13  9:38.44       
                     
Anna Salo  2007      1:17.12  2:41.70  4:07.95  5:32.88  11:06.21   
  Cetus Espoo        6:58.06  8:22.76  9:47.21       
                     
Anja Miao  2007      1:16.31  2:40.07  4:05.21  5:32.06  11:18.02   
  Cetus Espoo        6:59.47  8:27.50  9:55.95       
                     
Milka Marjakaarto  2007      1:17.36  2:42.02  4:08.54  5:34.73  11:20.58   
  Cetus Espoo        7:01.45  8:28.79  9:56.21       
                     
Ida Paaskoski  2007      1:19.38  2:45.22  4:11.84  5:38.81  11:24.00   
  Cetus Espoo        7:06.81  8:34.34  10:01.45       
                     
Emilyn Alexandra Savolainen  2007      1:19.36  2:47.69  4:17.41  5:48.61  11:48.01   
  Cetus Espoo        7:20.26  8:52.12  10:22.88       
                     
 
Laji 5, 800m Vapaauinti Tytöt, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Enni Tammilehto  2006      1:16.02  2:39.32  4:03.81  5:28.25  11:01.26   
  Cetus Espoo  11:29.13      6:53.00  8:17.18  9:40.60       
                     
Amanda Nilsson  2006      1:13.96  2:38.71  4:06.88  5:37.82  11:44.74   
  Cetus Espoo  11:55.62      7:09.52  8:42.25  10:15.29       
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  03 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  20:42 
 
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Cetus GP nuorten pitkät    Tulostuspäivämäärä  03 maaliskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  20:54   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  03 maaliskuu 2019         
 
 
Laji 6, 800m Vapaauinti Pojat, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Risto Kallström  2006      1:10.24  2:26.84  3:43.12  4:59.71  9:54.59   
  Cetus Espoo  10:41.48      6:15.71  7:31.14  8:44.61       
                     
Tomi Silander  2006      1:13.47  2:33.57  3:54.35  5:15.27  10:34.75   
  Cetus Espoo  11:34.05      6:36.89  7:57.78  9:17.80       
                     
Benjamin Winqvist  2006      1:20.05  2:46.54  4:13.45  5:39.09  11:20.14   
  Cetus Espoo        7:06.96  8:34.63  9:59.50       
                     
Aarne Laurila  2006      1:17.86  2:46.69  4:16.22  5:45.94  11:38.34   
  Cetus Espoo        7:15.41  8:45.12  10:14.96       
                     
 
Laji 6, 800m Vapaauinti Pojat, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Teo Mattelmäki  2005      1:08.98  2:22.58  3:35.27  4:48.71  9:35.50   
  Cetus Espoo  10:28.09      6:01.33  7:14.44  8:28.00       
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  03 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  20:54 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner