2020-01-23   07:28:25
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Mikropolix-Uinnit 23.3.2019

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 32 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 32 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Mikropolix-Uinnit 23-03-2019    Tulostuspäivämäärä  23 maaliskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimäki    Tulostusaika  19:29   
  Järjestäjä  Riihimäen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  23 maaliskuu 2019         
 
 
Laji 32, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
Sponsori: OMA SÄÄSTÖPANKKI 
 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Elina Malinen  2009  Riihimäen Uimaseura    39.67        1:22.95   
Emma Grönberg  2010  Cetus Espoo    44.22        1:33.63   
Elsa Idman  2009  Cetus Espoo    47.39        1:38.87   
Ylva Holmberg  2009  Cetus Espoo    46.30        1:39.00   
Anni Eskelinen  2009  Lahden Uimaseura    46.85        1:39.18   
Peppi Mutikainen  2009  Lahden Uimaseura    47.40        1:40.31   
Aada Tuononen  2009  Cetus Espoo    49.83        1:45.01   
Keneli Marybel Maranik  2010  Cetus Espoo    47.54        1:46.29   
Vilma Päivärinta  2009  Cetus Espoo    51.85        1:47.19   
10  Kaisli Ruha  2010  Cetus Espoo    50.17        1:47.69   
11  Lila Eskola  2009  Cetus Espoo    53.41        1:56.38   
12  Venni Niemi  2009  Riihimäen Uimaseura    55.73        1:58.58   
13  Ines Valero de la Iglesia  2010  Cetus Espoo    54.63        2:03.38   
                     
 
Laji 32, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v 
Sponsori: OMA SÄÄSTÖPANKKI 
 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Siiri Haverinen  2007  Lahden Uimaseura    34.70        1:12.32   
Kätlin Ploompuu  2007  Riihimäen Uimaseura    37.74        1:19.56   
Josefina Vainio  2007  Simmis Wanda    39.90        1:24.11   
Helmi Kittelä  2008  Riihimäen Uimaseura    39.27        1:24.94   
Olivia Porter  2007  Lahden Uimaseura    40.32        1:25.93   
Emma Pellikka  2007  Riihimäen Uimaseura    42.09        1:26.86   
Emma Lahti  2008  Tuusulan Uimaseura    41.10        1:27.61   
Mikaela Heiman  2008  Simmis Wanda    41.57        1:28.08   
Jade Brelo  2008  Cetus Espoo    40.47        1:28.22   
10  Kira Kondratjeva  2008  Tuusulan Uimaseura    42.22        1:28.90   
11  Aino Leipijärvi  2007  Riihimäen Uimaseura    42.43        1:29.11   
12  Nea Vilén  2007  Simmis Wanda    43.10        1:30.93   
13  Moona Anttila  2008  Riihimäen Uimaseura    43.19        1:30.95   
14  Rosa Perikangas  2007  Riihimäen Uimaseura    42.21        1:32.31   
15  Lotta Koskinen  2008  Lahden Uimaseura    45.00        1:32.38   
16  Aura Haunia  2007  Simmis Wanda    43.86        1:32.48   
17  Iiris Pajamo  2008  Simmis Wanda    44.43        1:33.01   
18  Irina Karvonen  2008  Simmis Wanda    44.36        1:33.67   
19  Nelly Åström  2008  Cetus Espoo    45.08        1:33.85   
20  Aada Salovaara  2007  Cetus Espoo    44.62        1:35.22   
21  Aino Nokikuru  2007  Riihimäen Uimaseura    45.96        1:36.29   
22  Lotta Leppäaho  2008  Lahden Uimaseura    44.75        1:36.71   
23  Saaga Pitkänen  2008  Lahden Uimaseura    44.01        1:36.82   
24  Kristina Lindroos  2008  Cetus Espoo    44.85        1:38.29   
25  Helmi Olander  2008  Riihimäen Uimaseura    46.88        1:38.73   
26  Iisa Niininen  2007  Uinti Hyvinkää    44.23        1:39.02   
27  Kaisla Paalanen  2008  Riihimäen Uimaseura    48.86        1:44.23   
28  Helena Kujamo  2008  Cetus Espoo    52.40        1:46.90   
29  Adela Sundberg  2008  Cetus Espoo    51.95        1:47.75   
30  Vera Ylipekka  2008  Riihimäen Uimaseura    50.99        1:48.82   
31  Kerttu Tallus  2007  Cetus Espoo    52.13        1:49.00   
32  Raakel Rihte  2008  Cetus Espoo    51.46        1:49.07   
33  Susanna Kivimäki  2008  Cetus Espoo    54.01        1:55.68   
34  Iiris Tuukkanen  2008  Riihimäen Uimaseura    55.38        1:57.53   
Anjelica Sood  2007  Cetus Espoo            DNS   
Diana Levchenko  2008  Hyvinkään Uimaseura            DNS   
Lotta Järvinen  2008  Lahden Uimaseura            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 32, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v 
Sponsori: OMA SÄÄSTÖPANKKI 
 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Maija Hinkkala  2005  Riihimäen Uimaseura    30.05        1:02.16   
Juulia Sakomaa  2005  Lahden Uimaseura    30.56        1:02.97   
Alma Hörkkö  2005  Simmis Wanda    31.85        1:04.63   
Lumi Luoma  2005  Uinti Hyvinkää    31.16        1:05.37   
Saana Perkkiö  2005  Riihimäen Uimaseura    31.76        1:05.40   
Siiri Pekkala  2005  Simmis Wanda    31.57        1:05.52   
Maria Karvonen  2006  Simmis Wanda    33.59        1:08.63   
Vilja Saarinen  2005  Riihimäen Uimaseura    33.33        1:09.87   
Inka Poikolainen  2005  Uinti Hyvinkää    33.67        1:10.56   
10  Emilia Hakala  2005  Simmis Wanda    34.06        1:10.96   
11  Siiri Ruponen  2005  Riihimäen Uimaseura    34.50        1:12.28   
12  Annu Pasma  2006  Riihimäen Uimaseura    36.32        1:14.15   
13  Marikki Vuorisalo  2005  Nummelan Kisaajat    34.98        1:14.81   
14  Wilma Wallenius  2005  Uinti Hyvinkää    36.01        1:15.08   
15  Jenna Helminen  2005  Riihimäen Uimaseura    35.88        1:15.57   
16  Olivia Romo  2005  Lahden Uimaseura    37.83        1:21.79   
17  Krista-Matleena Kurvinen  2006  Riihimäen Uimaseura    45.33        1:37.18   
                     
 
Laji 32, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 99 v 
Sponsori: OMA SÄÄSTÖPANKKI 
 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Saana Yritys  2003  Uinti Hyvinkää    30.08        1:01.72   
Martina Uusitalo  2003  Cetus Espoo    30.92        1:03.66   
Jenni Rantanen  2001  HTU Stadi    30.47        1:04.01   
Maria Yritys  2002  Uinti Hyvinkää    31.30        1:04.94   
Erin Ekroos  2002  Riihimäen Uimaseura    31.60        1:06.41   
Verna Rostedt  2002  Cetus Espoo    32.24        1:07.11   
Julia Kekkonen  2000  HTU Stadi    32.52        1:07.13   
Laura Hautamäki  2002  Simmis Wanda    33.39        1:08.86   
Sini Aarnivuo  2003  Simmis Wanda    33.93        1:11.40   
10  Edla Wuori  2003  Nurmijärven Uinti    33.82        1:11.79   
11  Emmi Silvola  2004  Uinti Hyvinkää    35.74        1:17.00   
Aava Merikanto  2004  Simmis Wanda            DNS   
Diana Valero de la Iglesia  2004  Cetus Espoo            DNS   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  23 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  19:29 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner