2020-01-23   07:37:35
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Mikropolix-Uinnit 23.3.2019

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 30 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 30 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Mikropolix-Uinnit 23-03-2019    Tulostuspäivämäärä  23 maaliskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimäki    Tulostusaika  18:45   
  Järjestäjä  Riihimäen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  23 maaliskuu 2019         
 
 
Laji 30, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
Sponsori: MIKROPOLIX OY 
 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Veera Mustonen  2008  Riihimäen Uimaseura            40.25   
Ronja Pyrhönen  2008  Cetus Espoo            44.09   
Riinu Hotulainen  2008  Cetus Espoo            44.71   
Lotta Järvinen  2008  Lahden Uimaseura            45.86   
Iiris Myllymäki  2008  Cetus Espoo            47.33   
Liisi Lehtiö  2008  Lahden Uimaseura            48.33   
Elle Liikkanen  2009  Cetus Espoo            48.91   
Liinu Nevalainen  2009  Cetus Espoo            50.05   
Minni Kovalainen  2008  Cetus Espoo            50.15   
10  Kertu Ploompuu  2010  Riihimäen Uimaseura            50.16   
11  Lotta Koskinen  2008  Lahden Uimaseura            51.94   
12  Aada Tuononen  2009  Cetus Espoo            52.35   
13  Susanne Hein  2008  Järvenpään Uintiklubi            52.57   
14  Anni Eskelinen  2009  Lahden Uimaseura            52.67   
15  Emilia Elizaveta Karulina  2008  Cetus Espoo            52.81   
16  Moona Pulkkinen  2008  Lahden Uimaseura            53.35   
17  Susanna Kivimäki  2008  Cetus Espoo            54.48   
18  Keneli Marybel Maranik  2010  Cetus Espoo            55.72   
19  Nelly Åström  2008  Cetus Espoo            56.62   
20  Alisa Myllykoski  2009  Simmis Wanda            56.81   
21  Raakel Rihte  2008  Cetus Espoo            57.01   
22  Helena Kujamo  2008  Cetus Espoo            1:03.21   
23  Irina Karvonen  2008  Simmis Wanda            1:04.19   
24  Meriliis Noks  2009  Riihimäen Uimaseura            1:04.77   
25  Lumi Riikonen  2010  Riihimäen Uimaseura            1:04.85   
26  Vilma Päivärinta  2009  Cetus Espoo            1:07.00   
27  Pinja Kotakoski  2008  Cetus Espoo            1:22.62   
Anna Ryhänen  2008  Cetus Espoo            DSQ   
  SW 8.3 Eriaikainen käsien palautus               
Emmi Pernaa  2008  Cetus Espoo            DSQ   
  SW 8.3 Eriaikainen jalkaliike               
Ronja Taskinen  2008  Cetus Espoo            DSQ   
  SW 8.4 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa               
                     
 
Laji 30, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 12 - 13 v 
Sponsori: MIKROPOLIX OY 
 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Ebba Simberg  2007  Lahden Uimaseura            36.74   
Annu Pasma  2006  Riihimäen Uimaseura            40.17   
Aino Suominen  2006  Järvenpään Uintiklubi            43.59   
Vilhelmiina Lindholm  2007  Riihimäen Uimaseura            52.11   
                     
 
Laji 30, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 99 v 
Sponsori: MIKROPOLIX OY 
 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Jenny Nieminen  2001  Hyvinkään Uimaseura            30.43   
Annukka Pihkamäki  2004  Riihimäen Uimaseura            30.68   
Aliina Karvonen  2004  Simmis Wanda            30.91   
Emma Loponen  2003  Simmis Wanda            32.07   
Ronja Hellberg  2003  Riihimäen Uimaseura            32.71   
Nikita Ravalt  2002  Riihimäen Uimaseura            33.36   
Sanni Valtanen  2004  Simmis Wanda            34.59   
Aada Taiponen  2004  Riihimäen Uimaseura            34.68   
Wilma Walther  2001  HTU Stadi            34.77   
10  Laura Hautamäki  2002  Simmis Wanda            35.99   
11  Julia Kekkonen  2000  HTU Stadi            37.82   
12  Liisa Penttinen  2003  Nummelan Kisaajat            38.10   
13  Kiira Tulkki  2003  Haminan Uimaseura            38.70   
14  Fanny Puska  2001  Haminan Uimaseura            39.63   
15  Peppi Siurola  2004  Simmis Wanda            42.11   
16  Kaarina Leppä  2004  Haminan Uimaseura            43.74   
17  Krista Viitanen  2005  Riihimäen Uimaseura            44.51   
18  Pinja Posti  2003  Tuusulan Uimaseura            44.62   
19  Jenni Raittinen  2001  Nurmijärven Uinti            44.72   
20  Emma Sevenius  2002  Nurmijärven Uinti            45.00   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  23 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  18:45 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner