2019-11-12   22:42:27
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Kevätkisat 2019 Salo

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Kevätkisat 2019    Tulostuspäivämäärä  02 maaliskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Salo    Tulostusaika  16:44   
  Järjestäjä  Salon Uimarit ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  02 maaliskuu 2019         
 
 
Laji 20, 100m PU P13, M, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Aaro Törnström  2006    244  36.84        1:17.52   
  Raision Urheilijat  1:21.43                 
                     
Matias Saarinen  2006    230  36.56        1:19.07   
  Salon Uimarit  1:22.32                 
                     
Felix Kandolin  2007    226  36.36        1:19.57   
  Aurajoen Uinti  1:21.71                 
                     
Joonatan Davie  2006    200  37.74        1:22.83   
  Aurajoen Uinti  1:29.13                 
                     
Alex Yli-Salomäki  2006    154  39.57        1:30.32   
  Aurajoen Uinti  1:33.33                 
                     
Alex Mukkulainen  2006    138  43.01        1:33.69   
  Aurajoen Uinti  1:34.60                 
                     
Max Yli-Salomäki  2006    115  46.88        1:39.55   
  Aurajoen Uinti  1:38.25                 
                     
 
Laji 20, 100m PU P13, M, Loppukilpailut 14 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Otto Sormunen  2002    463  29.39        1:02.63   
  Cetus Espoo  1:01.46                 
                     
Roni Severinkangas  2003    414  30.49        1:05.04   
  Cetus Espoo  1:03.52                 
                     
Joel Korte  2005    298  33.66        1:12.52   
  Swimming Team Rauma  1:13.14                 
                     
Egor Malyshkov  2003    280  34.71        1:14.06   
  Salon Uimarit  1:09.26                 
                     
Nardi Gabriel Orenshtein  2005    224  35.14        1:19.71   
  Aurajoen Uinti  1:22.87                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  02 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit  Tulostusaika  16:44 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner