2019-09-16   12:12:56
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Kevätkisat 2019 Salo

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Kevätkisat 2019    Tulostuspäivämäärä  02 maaliskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Salo    Tulostusaika  15:41   
  Järjestäjä  Salon Uimarit ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  02 maaliskuu 2019         
 
 
Laji 13, 200m SKU T12, N, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Kiia Koivisto  2007    274  40.08  1:32.10  2:29.29    3:11.80   
  Loimaan Uimaseura  3:15.19                 
                     
Saima Peltonen  2007    256  41.26  1:33.05  2:31.73    3:16.05   
  Salon Uimarit  3:15.00                 
                     
Aurora Änäkkälä  2007    226  44.86  1:38.19  2:36.70    3:24.35   
  Salon Uimarit  3:16.02                 
                     
Emilia Tähkänen  2007    218  46.75  1:41.98  2:40.86    3:26.75   
  Uinti-Vakka  3:27.58                 
                     
Veera Knuutila  2008    197  50.07  1:44.44  2:46.05    3:34.09   
  Aurajoen Uinti  3:33.59                 
                     
Saga Räikkönen  2008    189  51.22  1:44.34  2:48.66    3:37.00   
  Aurajoen Uinti                   
                     
Ella Lindholm  2008    175  50.18  1:48.44  2:51.69    3:42.52   
  Salon Uimarit  3:35.00                 
                     
Tiia Mattila  2008    165  55.51  1:55.86  2:59.29    3:46.93   
  Uinti-Vakka  3:44.27                 
                     
Elsa Constable  2009              DSQ  50m 
  Aurajoen Uinti                   
  SW 8.4 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa               
                     
 
Laji 13, 200m SKU T12, N, Loppukilpailut 13 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Emilia Eloranta  1997    594  30.55  1:08.84  1:51.62    2:28.19   
  Cetus Espoo                   
                     
Erin Gonzalez Catón  2005    417  35.98  1:20.30  2:07.85    2:46.67   
  Aurajoen Uinti  2:47.48                 
                     
Ronja Vilska  2006    382  38.09  1:24.80  2:13.07    2:51.71   
  Aurajoen Uinti  2:55.16                 
                     
Mia Karolina Müürsepp  2006    338  39.65  1:28.23  2:21.79    2:58.84   
  Aurajoen Uinti  3:00.75                 
                     
Ulla Haarala  2004    317  43.94  1:30.91  2:23.18    3:02.71   
  Uimaseura Kaarina  2:58.24                 
                     
Diana Raduly Baka  2006    307  39.87  1:30.96  2:22.70    3:04.57   
  Salon Uimarit  3:02.48                 
                     
Sara Suonio  2006    238  45.66  1:38.43  2:37.83    3:20.87   
  Salon Uimarit  3:21.21                 
                     
Sonja Heikkilä  2006    225  46.16  1:41.86  2:37.70    3:24.79   
  Salon Uimarit                   
                     
Aino Norrdal  2006    157  56.86  1:55.96  2:53.38    3:50.79   
  Uimaseura Kaarina  4:05.48                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  02 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit  Tulostusaika  15:41 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner