2020-01-25   01:37:37
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Kempele-uinnit 2019

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai-aamu

Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Kempele-uinnit 2019    Tulostuspäivämäärä  19 tammikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Kempele    Tulostusaika  10:31   
  Järjestäjä  Kempeleen Pyrintö         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  19 tammikuu 2019         
 
 
Laji 4, 50m VU P11, P16, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
Arvioitu alkamisaika: 10:28 
 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Mikael Kynkäänniemi  2008  Haukiputaan Heitto            37.31   
Simon Hiltunen  2008  Oulun Lohet            38.50   
Tiitus Nygård  2008  Oulun Uinti 1906            39.15   
Nikita Maximov  2008  Oulun Uinti 1906            39.77   
Ahti Kotila  2008  Oulun Lohet            42.44   
Julius Hilli  2008  Kempeleen Pyrintö            43.51   
Oliver Rannanpää  2008  Oulun Lohet            43.78   
Aaron Rantsi  2009  Kemin Uimaseura            44.62   
Veikka Palo  2009  Kempeleen Pyrintö            44.77   
10  Luka Walter  2008  Oulun Uinti 1906            45.42   
11  Perttu Piippo  2008  Kempeleen Pyrintö            46.24   
12  Jonne Rantakeisu  2008  Oulun Lohet            46.41   
13  Miko Helve  2008  Kempeleen Pyrintö            48.22   
14  Oskari Salo  2009  Oulun Lohet            49.39   
15  Iiro Matinolli  2009  Kempeleen Pyrintö            50.59   
16  Joel Sarajärvi  2009  Kempeleen Pyrintö            51.06   
17  Veikka Niku  2008  Kempeleen Pyrintö            51.23   
                     
 
Laji 4, 50m VU P11, P16, Loppukilpailut 12 - 16 v 
Arvioitu alkamisaika: 10:28 
 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Olli-Pekka Pietarila  2003  Oulun Uinti 1906            26.00   
Benjamin Evans  2003  Swimming Club Vuokatti            26.84   
Jere Hannuksela  2004  Haukiputaan Heitto            27.70   
Rasmus Koskela  2004  Oulun Uinti 1906            27.74   
Paavo Erkinaro  2003  Oulun Uinti 1906            28.26   
Nikolai Em  2004  Oulun Lohet            28.66   
Sihan Yu  2003  Oulun Uinti 1906            28.71   
Roni Heikkinen  2005  Oulun Uinti 1906            29.36   
Elmeri Kauppila  2004  Oulun Lohet            31.74   
10  Leevi Sipilä  2003  Kempeleen Pyrintö            33.10   
11  Eemeli Korhonen  2003  Kempeleen Pyrintö            33.58   
12  Elias Laukka  2005  Kempeleen Pyrintö            34.64   
13  Alexey Savelyev  2007  Oulun Lohet            37.06   
14  Tuomo Strömmer  2007  Kempeleen Pyrintö            37.36   
15  Antti Turunen  2007  Oulun Uinti 1906            37.61   
16  Petrus Bergman  2007  Oulun Lohet            38.24   
17  Henri Heiskanen  2007  Kemin Uimaseura            38.61   
18  Aapeli Yliraasakka  2005  Kempeleen Pyrintö            38.74   
19  Veeti Palo  2007  Kempeleen Pyrintö            38.92   
20  Onni Tarkiainen  2006  Oulun Uinti 1906            39.40   
20  Samuli Koskela  2006  Oulun Uinti 1906            39.40   
22  Touko Hakola  2006  Kempeleen Pyrintö            40.32   
23  Aaro Kyntömaa  2006  Oulun Uinti 1906            43.37   
24  Lars Forchini  2007  Oulun Lohet            45.50   
25  Olli Henriksson  2007  Oulun Lohet            46.36   
26  Jalo Anttonen  2007  Kempeleen Pyrintö            51.15   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  19 tammikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Kempeleen Pyrintö  Tulostusaika  10:31 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner