2020-01-18   22:39:59
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Kempele-uinnit 2019

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai-aamu

Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Kempele-uinnit 2019    Tulostuspäivämäärä  19 tammikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Kempele    Tulostusaika  12:46   
  Järjestäjä  Kempeleen Pyrintö         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  19 tammikuu 2019         
 
 
Laji 13, 200m RU T13, T15, Naiset, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
Arvioitu alkamisaika: 12:20 
 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Lotta Moilanen  2006  Oulun Uinti 1906    36.95  1:17.42  1:57.63    2:37.69   
Reeta Ollonen  2006  Oulun Uinti 1906    40.55  1:23.64  2:06.39    2:48.53   
Pinja Junttari  2006  Kemin Työväen Uimarit    41.39  1:27.45  2:14.84    3:01.31   
Janina Paakkolanvaara  2006  Kemin Työväen Uimarit    45.26  1:36.18  2:29.40    3:20.31   
Elli Hakola  2006  Kempeleen Pyrintö    50.62  1:45.60  2:38.99    3:31.62   
Anni Moilanen  2006  Kempeleen Pyrintö    49.08  1:43.10  2:38.07    3:32.81   
Fanni Törmänen  2006  Kempeleen Pyrintö    48.57  1:42.31  2:38.45    3:34.06   
Iida Häcklin  2006  Haukiputaan Heitto    48.52  1:43.67  2:39.87    3:35.35   
Emma Ylitervo  2006  Kempeleen Pyrintö    50.21  1:48.24  2:46.72    3:43.96   
10  Angelica Kärki  2006  Kempeleen Pyrintö    52.77  1:51.04  2:50.29    3:47.80   
11  Viivi Häikiö  2006  Oulun Uinti 1906    49.78  1:48.58  2:48.58    3:48.82   
12  Sonja Uusitalo  2006  Kempeleen Pyrintö    53.48  1:53.54  2:55.43    3:55.51   
13  Mira Marttila  2009  Kempeleen Pyrintö    55.56  1:57.43  3:00.51    4:02.01   
14  Nelli Vilppola  2007  Oulun Lohet    56.79  1:59.72  3:04.67    4:07.69   
15  Sanna Törmä  2008  Kempeleen Pyrintö    58.31  2:04.89  3:10.60    4:15.04   
16  Neela Poropudas  2009  Kempeleen Pyrintö    58.61  2:03.09  3:11.29    4:15.29   
17  Janette Sarajärvi  2006  Kempeleen Pyrintö    58.42  2:03.44  3:11.02    4:17.23   
18  Iiris Lukkariniemi  2008  Kempeleen Pyrintö    59.21  2:05.57  3:12.66    4:20.03   
Iina Tapaninen  2006  Oulun Lohet            DSQ   
  SW 7.5 Perhosuinnin potku (pl. lähdön / käännöksen jälkeen)               
                     
 
Laji 13, 200m RU T13, T15, Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v 
Arvioitu alkamisaika: 12:20 
 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Vilma Kiviniemi  2005  Oulun Uinti 1906    39.83  1:23.40  2:08.28    2:54.16   
Aada Hirvasoja  2005  Haukiputaan Heitto    40.51  1:25.73  2:11.72    2:57.10   
Amanda Riuttanen  2005  Oulun Uinti 1906    40.66  1:27.09  2:14.29    2:59.08   
Milla Marttila  2005  Kempeleen Pyrintö    41.20  1:26.15  2:12.03    2:59.30   
Lidia Evans  2005  Swimming Club Vuokatti    42.57  1:31.94  2:21.59    3:11.08   
Lotta Kaarre  2005  Kempeleen Pyrintö    43.17  1:31.86  2:22.11    3:12.79   
Sofia Kivelä  2005  Kempeleen Pyrintö    45.77  1:37.67  2:31.22    3:23.35   
Roosa Hautamäki  2005  Oulun Uinti 1906    45.89  1:39.64  2:32.98    3:24.27   
Pinja Lohiniva  2005  Oulun Uinti 1906    46.49  1:39.93  2:34.74    3:29.82   
10  Inka Valppu  2005  Kempeleen Pyrintö    50.43  1:47.71  2:46.27    3:42.02   
11  Tiina Alatalo  2005  Oulun Uinti 1906    54.19  1:54.43  2:57.62    3:55.95   
                     
 
Laji 13, 200m RU T13, T15, Naiset, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat 
Arvioitu alkamisaika: 12:20 
 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Senni Jouhten  2002  Kempeleen Pyrintö    39.09  1:20.73  2:00.94    2:44.06   
Satu Immonen  2003  Swimming Club Vuokatti    38.80  1:23.48  2:08.82    2:52.83   
Malla Juutinen  2003  Oulun Uinti 1906    39.66  1:23.63  2:08.79    2:53.54   
Jasmin Nurmela  1991  Oulun Lohet    43.67  1:33.31  2:24.08    3:13.07   
Leena Rahko  1993  Haukiputaan Heitto    47.70  1:41.18  2:37.68    3:33.33   
Mervi Hillukkala  1978  Haukiputaan Heitto    48.56  1:43.43  2:39.25    3:33.39   
Tiia Kujala  1968  Oulun Uinti 1906    47.02  1:40.47  2:36.44    3:33.57   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  19 tammikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Kempeleen Pyrintö  Tulostusaika  12:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner