2021-01-21   13:25:06
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Resultat för Västerås Meet 2019

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Insimning 07:30-08:45

Document
Resultat
Västerås Meet 2019
Arrangör:
Plats: Lögarängsbadet Västerås Simsällskap
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 30 mar 2019 till den 31 mar 2019
Gren 19, 1500m Frisim Damer 14 och yngre - Final
Sponsor: Västerås Stadsmission
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Ella Thermaenius 2005 Täby Sim 445 20:05.38
50m: 34.63
100m: 1:13.72
(39.09)
150m: 1:52.91
(39.19)
200m: 2:33.50
(40.59)
250m: 3:14.03
(40.53)
300m: 3:54.89
(40.86)
350m: 4:35.24
(40.35)
400m: 5:16.14
(40.90)
450m: 5:57.20
(41.06)
500m: 6:37.94
(40.74)
550m: 7:18.83
(40.89)
600m: 7:59.82
(40.99)
650m: 8:40.55
(40.73)
700m: 9:21.96
(41.41)
750m: 10:02.29
(40.33)
800m: 10:43.52
(41.23)
850m: 11:23.91
(40.39)
900m: 12:03.82
(39.91)
950m: 12:44.18
(40.36)
1000m: 13:25.17
(40.99)
1050m: 14:05.58
(40.41)
1100m: 14:46.58
(41.00)
1150m: 15:26.57
(39.99)
1200m: 16:07.22
(40.65)
1250m: 16:47.00
(39.78)
1300m: 17:27.03
(40.03)
1350m: 18:07.22
(40.19)
1400m: 18:47.96
(40.74)
1450m: 19:26.75
(38.79)
1500m: 20:05.38
(38.63)
2 Alice Johnson 2005 Karlstads Simsällskap 426 20:22.98 +17.60
50m: 34.74
100m: 1:13.46
(38.72)
150m: 1:53.42
(39.96)
200m: 2:33.72
(40.30)
250m: 3:14.53
(40.81)
300m: 3:55.81
(41.28)
350m: 4:37.15
(41.34)
400m: 5:19.41
(42.26)
450m: 6:00.55
(41.14)
500m: 6:41.36
(40.81)
550m: 7:22.74
(41.38)
600m: 8:03.63
(40.89)
650m: 8:44.34
(40.71)
700m: 9:26.15
(41.81)
750m: 10:06.98
(40.83)
800m: 10:47.62
(40.64)
850m: 11:29.34
(41.72)
900m: 12:11.42
(42.08)
950m: 12:52.54
(41.12)
1000m: 13:33.69
(41.15)
1050m: 14:15.06
(41.37)
1100m: 14:56.45
(41.39)
1150m: 15:38.09
(41.64)
1200m: 16:19.36
(41.27)
1250m: 17:00.98
(41.62)
1300m: 17:42.23
(41.25)
1350m: 18:23.39
(41.16)
1400m: 19:03.59
(40.20)
1450m: 19:43.32
(39.73)
1500m: 20:22.98
(39.66)
3 Ellen Lundin 2005 Falu Simsällskap 378 21:12.31 +1:06.93
50m: 35.55
100m: 1:17.10
(41.55)
150m: 1:59.48
(42.38)
200m: 2:42.87
(43.39)
250m: 3:25.09
(42.22)
300m: 4:08.03
(42.94)
350m: 4:50.02
(41.99)
400m: 5:33.35
(43.33)
450m: 6:15.63
(42.28)
500m: 6:59.20
(43.57)
550m: 7:41.52
(42.32)
600m: 8:25.40
(43.88)
650m: 9:08.14
(42.74)
700m: 9:52.52
(44.38)
750m: 10:35.20
(42.68)
800m: 11:18.83
(43.63)
850m: 12:01.10
(42.27)
900m: 12:44.11
(43.01)
950m: 13:25.82
(41.71)
1000m: 14:09.62
(43.80)
1050m: 14:51.85
(42.23)
1100m: 15:35.03
(43.18)
1150m: 16:16.87
(41.84)
1200m: 17:00.23
(43.36)
1250m: 17:42.46
(42.23)
1300m: 18:25.77
(43.31)
1350m: 19:07.91
(42.14)
1400m: 19:50.48
(42.57)
1450m: 20:30.88
(40.40)
1500m: 21:12.31
(41.43)
4 Ida Svensson 2006 Upsala Simsällskap 373 21:17.78 +1:12.40
50m: 36.98
100m: 1:18.52
(41.54)
150m: 2:00.09
(41.57)
200m: 2:42.55
(42.46)
250m: 3:25.33
(42.78)
300m: 4:08.03
(42.70)
350m: 4:51.40
(43.37)
400m: 5:35.11
(43.71)
450m: 6:18.22
(43.11)
500m: 7:01.48
(43.26)
550m: 7:43.96
(42.48)
600m: 8:27.93
(43.97)
650m: 9:10.77
(42.84)
700m: 9:53.96
(43.19)
750m: 10:36.30
(42.34)
800m: 11:19.26
(42.96)
850m: 12:02.28
(43.02)
900m: 12:45.56
(43.28)
950m: 13:28.23
(42.67)
1000m: 14:12.06
(43.83)
1050m: 14:55.51
(43.45)
1100m: 15:38.90
(43.39)
1150m: 16:22.09
(43.19)
1200m: 17:05.52
(43.43)
1250m: 17:47.54
(42.02)
1300m: 18:30.80
(43.26)
1350m: 19:14.13
(43.33)
1400m: 19:58.29
(44.16)
1450m: 20:38.57
(40.28)
1500m: 21:17.78
(39.21)
5 Nike Söderström 2007 Upsala Simsällskap 361 21:32.37 +1:26.99
50m: 36.81
100m: 1:17.52
(40.71)
150m: 2:00.12
(42.60)
200m: 2:42.73
(42.61)
250m: 3:25.38
(42.65)
300m: 4:08.79
(43.41)
350m: 4:51.80
(43.01)
400m: 5:35.13
(43.33)
450m: 6:17.44
(42.31)
500m: 7:01.28
(43.84)
550m: 7:44.84
(43.56)
600m: 8:29.07
(44.23)
650m: 9:12.45
(43.38)
700m: 9:56.93
(44.48)
750m: 10:40.93
(44.00)
800m: 11:25.08
(44.15)
850m: 12:08.92
(43.84)
900m: 12:53.68
(44.76)
950m: 13:36.74
(43.06)
1000m: 14:20.33
(43.59)
1050m: 15:04.64
(44.31)
1100m: 15:49.09
(44.45)
1150m: 16:32.34
(43.25)
1200m: 17:16.31
(43.97)
1250m: 17:59.74
(43.43)
1300m: 18:43.30
(43.56)
1350m: 19:26.61
(43.31)
1400m: 20:10.06
(43.45)
1450m: 20:52.79
(42.73)
1500m: 21:32.37
(39.58)
6 Nora Högström 2007 Upsala Simsällskap 359 21:34.48 +1:29.10
50m: 36.19
100m: 1:17.31
(41.12)
150m: 2:01.02
(43.71)
200m: 2:45.33
(44.31)
250m: 3:27.82
(42.49)
300m: 4:11.48
(43.66)
350m: 4:53.97
(42.49)
400m: 5:37.59
(43.62)
450m: 6:20.53
(42.94)
500m: 7:04.23
(43.70)
550m: 7:47.63
(43.40)
600m: 8:31.16
(43.53)
650m: 9:14.04
(42.88)
700m: 9:58.21
(44.17)
750m: 10:42.15
(43.94)
800m: 11:25.42
(43.27)
850m: 12:08.94
(43.52)
900m: 12:52.74
(43.80)
950m: 13:36.31
(43.57)
1000m: 14:19.51
(43.20)
1050m: 15:03.04
(43.53)
1100m: 15:47.71
(44.67)
1150m: 16:30.13
(42.42)
1200m: 17:14.44
(44.31)
1250m: 17:57.13
(42.69)
1300m: 18:41.62
(44.49)
1350m: 19:25.05
(43.43)
1400m: 20:09.86
(44.81)
1450m: 20:52.73
(42.87)
1500m: 21:34.48
(41.75)
7 Ronja Larsén 2006 Eskilstuna Simklubb 334 22:06.41 +2:01.03
50m: 36.49
100m: 1:18.04
(41.55)
150m: 2:01.41
(43.37)
200m: 2:44.72
(43.31)
250m: 3:27.44
(42.72)
300m: 4:11.80
(44.36)
350m: 4:55.47
(43.67)
400m: 5:40.34
(44.87)
450m: 6:25.50
(45.16)
500m: 7:10.33
(44.83)
550m: 7:55.09
(44.76)
600m: 8:39.71
(44.62)
650m: 9:24.05
(44.34)
700m: 10:09.06
(45.01)
750m: 10:53.57
(44.51)
800m: 11:38.69
(45.12)
850m: 12:23.67
(44.98)
900m: 13:09.26
(45.59)
950m: 13:54.16
(44.90)
1000m: 14:39.99
(45.83)
1050m: 15:25.59
(45.60)
1100m: 16:10.42
(44.83)
1150m: 16:55.37
(44.95)
1200m: 17:39.36
(43.99)
1250m: 18:24.11
(44.75)
1300m: 19:08.37
(44.26)
1350m: 19:51.97
(43.60)
1400m: 20:37.15
(45.18)
1450m: 21:21.39
(44.24)
1500m: 22:06.41
(45.02)
8 Sigrid Bengtsson 2005 Eskilstuna Simklubb 316 22:30.36 +2:24.98
50m: 38.09
100m: 1:22.51
(44.42)
150m: 2:06.01
(43.50)
200m: 2:50.94
(44.93)
250m: 3:35.54
(44.60)
300m: 4:22.68
(47.14)
350m: 5:06.28
(43.60)
400m: 5:51.20
(44.92)
450m: 6:35.87
(44.67)
500m: 7:21.35
(45.48)
550m: 8:07.76
(46.41)
600m: 8:52.75
(44.99)
650m: 9:39.03
(46.28)
700m: 10:23.77
(44.74)
750m: 11:10.27
(46.50)
800m: 11:56.73
(46.46)
850m: 12:41.34
(44.61)
900m: 13:27.83
(46.49)
950m: 14:13.51
(45.68)
1000m: 14:59.64
(46.13)
1050m: 15:45.98
(46.34)
1100m: 16:31.34
(45.36)
1150m: 17:17.25
(45.91)
1200m: 18:03.51
(46.26)
1250m: 18:48.29
(44.78)
1300m: 19:33.52
(45.23)
1350m: 20:18.92
(45.40)
1400m: 21:05.06
(46.14)
1450m: 21:48.94
(43.88)
1500m: 22:30.36
(41.42)
9 Alva Stadell 2006 Upsala Simsällskap 292 23:07.33 +3:01.95
50m: 38.65
100m: 1:21.63
(42.98)
150m: 2:06.39
(44.76)
200m: 2:51.61
(45.22)
250m: 3:37.66
(46.05)
300m: 4:23.72
(46.06)
350m: 5:10.89
(47.17)
400m: 5:57.04
(46.15)
450m: 6:44.16
(47.12)
500m: 7:30.49
(46.33)
550m: 8:16.92
(46.43)
600m: 9:03.06
(46.14)
650m: 9:51.00
(47.94)
700m: 10:38.25
(47.25)
750m: 11:24.83
(46.58)
800m: 12:11.87
(47.04)
850m: 12:59.23
(47.36)
900m: 13:46.16
(46.93)
950m: 14:33.39
(47.23)
1000m: 15:20.54
(47.15)
1050m: 16:08.52
(47.98)
1100m: 16:55.83
(47.31)
1150m: 17:43.69
(47.86)
1200m: 18:30.24
(46.55)
1250m: 19:16.65
(46.41)
1300m: 20:04.37
(47.72)
1350m: 20:51.94
(47.57)
1400m: 21:38.21
(46.27)
1450m: 22:24.97
(46.76)
1500m: 23:07.33
(42.36)
10 Märta Säfsten 2006 Upsala Simsällskap 289 23:12.03 +3:06.65
50m: 38.48
100m: 1:24.01
(45.53)
150m: 2:11.68
(47.67)
200m: 2:58.74
(47.06)
250m: 3:45.99
(47.25)
300m: 4:33.20
(47.21)
350m: 5:20.75
(47.55)
400m: 6:09.19
(48.44)
450m: 6:56.79
(47.60)
500m: 7:43.99
(47.20)
550m: 8:31.88
(47.89)
600m: 9:19.92
(48.04)
650m: 10:06.52
(46.60)
700m: 10:54.07
(47.55)
750m: 11:41.06
(46.99)
800m: 12:27.21
(46.15)
850m: 13:14.57
(47.36)
900m: 14:02.09
(47.52)
950m: 14:49.05
(46.96)
1000m: 15:35.55
(46.50)
1050m: 16:21.99
(46.44)
1100m: 17:08.20
(46.21)
1150m: 17:53.75
(45.55)
1200m: 18:39.94
(46.19)
1250m: 19:26.89
(46.95)
1300m: 20:12.72
(45.83)
1350m: 20:58.66
(45.94)
1400m: 21:44.97
(46.31)
1450m: 22:29.08
(44.11)
1500m: 23:12.03
(42.95)
11 Zuzanna Androsiuk 2005 Upsala Simsällskap 259 24:02.62 +3:57.24
50m: 38.79
100m: 1:23.76
(44.97)
150m: 2:11.00
(47.24)
200m: 2:59.46
(48.46)
250m: 3:47.75
(48.29)
300m: 4:36.33
(48.58)
350m: 5:24.22
(47.89)
400m: 6:12.67
(48.45)
450m: 7:01.86
(49.19)
500m: 7:51.32
(49.46)
550m: 8:39.71
(48.39)
600m: 9:28.21
(48.50)
650m: 10:16.64
(48.43)
700m: 11:05.39
(48.75)
750m: 11:54.25
(48.86)
800m: 12:42.80
(48.55)
850m: 13:31.82
(49.02)
900m: 14:20.43
(48.61)
950m: 15:09.70
(49.27)
1000m: 15:58.80
(49.10)
1050m: 16:47.54
(48.74)
1100m: 17:36.87
(49.33)
1150m: 18:26.14
(49.27)
1200m: 19:15.32
(49.18)
1250m: 20:06.00
(50.68)
1300m: 20:55.38
(49.38)
1350m: 21:45.10
(49.72)
1400m: 22:33.30
(48.20)
1450m: 23:20.86
(47.56)
1500m: 24:02.62
(41.76)
12 Ella Andersson 2007 Upsala Simsällskap 257 24:07.05 +4:01.67
50m: 39.89
100m: 1:27.63
(47.74)
150m: 2:16.54
(48.91)
200m: 3:05.44
(48.90)
250m: 3:55.12
(49.68)
300m: 4:44.49
(49.37)
350m: 5:31.51
(47.02)
400m: 6:20.61
(49.10)
450m: 7:08.46
(47.85)
500m: 7:57.73
(49.27)
550m: 8:46.86
(49.13)
600m: 9:35.34
(48.48)
650m: 10:24.19
(48.85)
700m: 11:13.72
(49.53)
750m: 12:02.17
(48.45)
800m: 12:51.15
(48.98)
850m: 13:38.59
(47.44)
900m: 14:26.24
(47.65)
950m: 15:15.54
(49.30)
1000m: 16:04.78
(49.24)
1050m: 16:53.29
(48.51)
1100m: 17:42.37
(49.08)
1150m: 18:30.50
(48.13)
1200m: 19:19.91
(49.41)
1250m: 20:08.38
(48.47)
1300m: 20:57.03
(48.65)
1350m: 21:44.90
(47.87)
1400m: 22:32.99
(48.09)
1450m: 23:21.18
(48.19)
1500m: 24:07.05
(45.87)
13 Wilma Åberg 2005 Örebro Simallians 242 24:36.18 +4:30.80
50m: 39.59
100m: 1:25.10
(45.51)
150m: 2:12.06
(46.96)
200m: 3:00.65
(48.59)
250m: 3:49.03
(48.38)
300m: 4:38.74
(49.71)
350m: 5:27.76
(49.02)
400m: 6:17.78
(50.02)
450m: 7:07.46
(49.68)
500m: 7:57.84
(50.38)
550m: 8:46.08
(48.24)
600m: 9:36.72
(50.64)
650m: 10:26.62
(49.90)
700m: 11:17.08
(50.46)
750m: 12:06.62
(49.54)
800m: 12:57.86
(51.24)
850m: 13:47.29
(49.43)
900m: 14:38.13
(50.84)
950m: 15:27.26
(49.13)
1000m: 16:18.60
(51.34)
1050m: 17:08.35
(49.75)
1100m: 17:58.79
(50.44)
1150m: 18:48.92
(50.13)
1200m: 19:39.96
(51.04)
1250m: 20:30.29
(50.33)
1300m: 21:19.29
(49.00)
1350m: 22:08.02
(48.73)
1400m: 22:58.62
(50.60)
1450m: 23:47.31
(48.69)
1500m: 24:36.18
(48.87)
- Julia Pietsch 2005 Örebro Simallians DNS
Grenen officiell:  2019-03-31 12:37:35
Gren 19, 1500m Frisim Damer 15 år - Final
Sponsor: Västerås Stadsmission
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Alicia Budden 2004 Bålsta Simklubb 394 20:55.25
50m: 35.02
100m: 1:14.59
(39.57)
150m: 1:54.82
(40.23)
200m: 2:35.83
(41.01)
250m: 3:16.88
(41.05)
300m: 3:58.50
(41.62)
350m: 4:40.13
(41.63)
400m: 5:22.29
(42.16)
450m: 6:04.47
(42.18)
500m: 6:47.05
(42.58)
550m: 7:29.54
(42.49)
600m: 8:11.90
(42.36)
650m: 8:54.03
(42.13)
700m: 9:36.19
(42.16)
750m: 10:18.74
(42.55)
800m: 11:01.21
(42.47)
850m: 11:43.06
(41.85)
900m: 12:25.81
(42.75)
950m: 13:08.73
(42.92)
1000m: 13:51.68
(42.95)
1050m: 14:35.04
(43.36)
1100m: 15:18.06
(43.02)
1150m: 16:01.43
(43.37)
1200m: 16:44.67
(43.24)
1250m: 17:27.28
(42.61)
1300m: 18:10.32
(43.04)
1350m: 18:52.55
(42.23)
1400m: 19:35.34
(42.79)
1450m: 20:16.19
(40.85)
1500m: 20:55.25
(39.06)
2 Linnea Andersson 2004 Örebro Simallians 283 23:20.93 +2:25.68
50m: 38.68
100m: 1:23.00
(44.32)
150m: 2:07.37
(44.37)
200m: 2:54.15
(46.78)
250m: 3:40.42
(46.27)
300m: 4:26.56
(46.14)
350m: 5:12.76
(46.20)
400m: 5:59.18
(46.42)
450m: 6:46.54
(47.36)
500m: 7:32.77
(46.23)
550m: 8:19.39
(46.62)
600m: 9:05.68
(46.29)
650m: 9:52.64
(46.96)
700m: 10:39.58
(46.94)
750m: 11:26.42
(46.84)
800m: 12:13.65
(47.23)
850m: 13:01.16
(47.51)
900m: 13:48.72
(47.56)
950m: 14:36.91
(48.19)
1000m: 15:23.85
(46.94)
1050m: 16:10.86
(47.01)
1100m: 16:57.72
(46.86)
1150m: 17:46.54
(48.82)
1200m: 18:35.24
(48.70)
1250m: 19:24.02
(48.78)
1300m: 20:12.34
(48.32)
1350m: 21:02.11
(49.77)
1400m: 21:50.93
(48.82)
1450m: 22:38.37
(47.44)
1500m: 23:20.93
(42.56)
3 Edith Lindhagen 2004 Upsala Simsällskap 265 23:52.66 +2:57.41
50m: 39.68
100m: 1:26.60
(46.92)
150m: 2:14.45
(47.85)
200m: 3:03.30
(48.85)
250m: 3:52.17
(48.87)
300m: 4:41.11
(48.94)
350m: 5:29.61
(48.50)
400m: 6:18.02
(48.41)
450m: 7:05.54
(47.52)
500m: 7:55.04
(49.50)
550m: 8:43.24
(48.20)
600m: 9:32.20
(48.96)
650m: 10:20.36
(48.16)
700m: 11:09.61
(49.25)
750m: 11:58.50
(48.89)
800m: 12:46.90
(48.40)
850m: 13:34.24
(47.34)
900m: 14:22.86
(48.62)
950m: 15:10.31
(47.45)
1000m: 15:59.12
(48.81)
1050m: 16:46.76
(47.64)
1100m: 17:34.81
(48.05)
1150m: 18:23.36
(48.55)
1200m: 19:12.03
(48.67)
1250m: 20:00.12
(48.09)
1300m: 20:47.68
(47.56)
1350m: 21:35.92
(48.24)
1400m: 22:23.61
(47.69)
1450m: 23:09.64
(46.03)
1500m: 23:52.66
(43.02)
Grenen officiell:  2019-03-31 12:37:35
Gren 19, 1500m Frisim Damer 16-17 år - Final
Sponsor: Västerås Stadsmission
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Zeline Bengtson 2003 Södertörns Simsällskap 401 20:47.46
50m: 33.78
100m: 1:10.18
(36.40)
150m: 1:47.57
(37.39)
200m: 2:25.82
(38.25)
250m: 3:04.35
(38.53)
300m: 3:42.99
(38.64)
350m: 4:21.89
(38.90)
400m: 5:01.05
(39.16)
450m: 5:40.09
(39.04)
500m: 6:19.43
(39.34)
550m: 6:58.81
(39.38)
600m: 7:38.29
(39.48)
650m: 8:18.06
(39.77)
700m: 8:57.12
(39.06)
750m: 9:35.74
(38.62)
800m: 10:13.53
(37.79)
850m: 11:02.33
(48.80)
900m: 11:47.47
(45.14)
950m: 12:33.25
(45.78)
1000m: 13:17.71
(44.46)
1050m: 14:03.11
(45.40)
1100m: 14:46.88
(43.77)
1150m: 15:29.31
(42.43)
1200m: 16:13.46
(44.15)
1250m: 16:59.33
(45.87)
1300m: 17:47.07
(47.74)
1350m: 18:33.40
(46.33)
1400m: 19:19.49
(46.09)
1450m: 20:05.35
(45.86)
1500m: 20:47.46
(42.11)
2 Felicia Maultasch 2003 Eskilstuna Simklubb 382 21:08.18 +20.72
50m: 35.57
100m: 1:16.55
(40.98)
150m: 1:59.47
(42.92)
200m: 2:42.68
(43.21)
250m: 3:25.92
(43.24)
300m: 4:08.51
(42.59)
350m: 4:51.31
(42.80)
400m: 5:34.24
(42.93)
450m: 6:17.38
(43.14)
500m: 6:59.99
(42.61)
550m: 7:42.90
(42.91)
600m: 8:25.80
(42.90)
650m: 9:08.93
(43.13)
700m: 9:51.84
(42.91)
750m: 10:35.03
(43.19)
800m: 11:18.06
(43.03)
850m: 11:56.15
(38.09)
900m: 12:43.17
(47.02)
950m: 13:25.37
(42.20)
1000m: 14:08.37
(43.00)
1050m: 14:50.86
(42.49)
1100m: 15:33.34
(42.48)
1150m: 16:15.97
(42.63)
1200m: 16:58.53
(42.56)
1250m: 17:41.30
(42.77)
1300m: 18:23.37
(42.07)
1350m: 19:05.82
(42.45)
1400m: 19:47.67
(41.85)
1450m: 20:28.31
(40.64)
1500m: 21:08.18
(39.87)
3 Mira Myllylä 2002 Västerås Simsällskap 356 21:37.86 +50.40
50m: 36.72
100m: 1:18.09
(41.37)
150m: 2:00.72
(42.63)
200m: 2:44.26
(43.54)
250m: 3:27.10
(42.84)
300m: 4:10.46
(43.36)
350m: 4:54.03
(43.57)
400m: 5:38.18
(44.15)
450m: 6:21.67
(43.49)
500m: 7:05.19
(43.52)
550m: 7:49.27
(44.08)
600m: 8:32.42
(43.15)
650m: 9:14.98
(42.56)
700m: 9:59.28
(44.30)
750m: 10:42.46
(43.18)
800m: 11:27.16
(44.70)
850m: 12:09.91
(42.75)
900m: 12:53.57
(43.66)
950m: 13:37.01
(43.44)
1000m: 14:20.83
(43.82)
1050m: 15:03.45
(42.62)
1100m: 15:47.68
(44.23)
1150m: 16:31.89
(44.21)
1200m: 17:15.51
(43.62)
1250m: 17:59.88
(44.37)
1300m: 18:44.86
(44.98)
1350m: 19:28.71
(43.85)
1400m: 20:13.68
(44.97)
1450m: 20:56.76
(43.08)
1500m: 21:37.86
(41.10)
Grenen officiell:  2019-03-31 12:37:35
2019-03-31 12:43:19 Resultathantering: WinGrodan 2.3 Licensierad till: Västerås Tidtagning

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner