2020-06-07   09:38:20
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset TONTTU-UINNIT

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Tonttu-Uinnit    Tulostuspäivämäärä  15 joulukuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Helsinki    Tulostusaika  12:17   
  Järjestäjä  HTU Stadi         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  15 joulukuu 2018         
 
 
Laji 6, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Richard Uriko  2007    309          30.00   
  Audentes  30.56                 
Richard Löoke  2006    290          30.66   
  Top Ujumisklubi  31.67                 
Mikael Böckerman  2006    268          31.45   
  Gladius Kirkkonummi  30.89                 
Franz Andersson  2006    232          33.03   
  Top Ujumisklubi  34.50                 
Oliver Kuulpak  2007    229          33.18   
  Top Ujumisklubi  31.25                 
Sanders Kadak  2006    221          33.54   
  Orca Swim Club  35.00                 
Aaron Sepp  2006    209          34.16   
  Orca Swim Club  35.00                 
Ernest Kopjev  2008    202          34.58   
  Top Ujumisklubi  34.69                 
Artur Kiik  2006    197          34.85   
  Ram  36.44                 
10  Rasmus Välk  2007    195          34.95   
  Orca Swim Club  36.65                 
11  Noel Ehrlund  2007    187          35.48   
  Gladius Kirkkonummi  36.13                 
12  Aksel Haava  2007    186          35.53   
  Top Ujumisklubi  37.10                 
13  Karl-Erik Ojavere  2007    186          35.54   
  Top Ujumisklubi  35.56                 
14  Frode Andersson  2008    172          36.50   
  Top Ujumisklubi  36.96                 
15  Ragnar Praun  2009    170          36.62   
  Top Ujumisklubi  36.45                 
16  Voitto Vuorenjuuri  2007    169          36.68   
  Gladius Kirkkonummi  39.65                 
17  Niilo Jokinen  2006    168          36.76   
  HTU Stadi  38.67                 
18  Martin Potsepp  2009    166          36.89   
  Top Ujumisklubi  36.08                 
19  Emil Halttunen  2007    164          37.07   
  Orca Swim Club  40.94                 
20  Hans Prants  2008    161          37.27   
  Top Ujumisklubi  36.37                 
21  Hendrik Värk  2006    156          37.69   
  Ram  39.44                 
22  Alexander Kaznakov  2006    155          37.74   
  Stadin Delfiinit                   
23  Juri Tiidus  2007    135          39.52   
  Orca Swim Club  41.00                 
24  Martin Nömm  2007    134          39.65   
  Orca Swim Club  36.99                 
25  Danil Sulkonen  2008    119          41.19   
  ORCA Helsinki  46.55                 
26  Sören Korbelainen  2009    93          44.76   
  Ram  44.59                 
27  Karmo Saarma  2008    90          45.18   
  Ram  47.11                 
28  Aarni Rahkonen  2009    90          45.20   
  Simmis Grani  45.58                 
29  Kentin Välk  2009    86          45.83   
  Orca Swim Club  49.42                 
30  Niilo Halonen  2009    74          48.26   
  HTU Stadi  47.44                 
31  Paul Ojamaa  2010    64          50.51   
  Ram  49.85                 
32  Oiva Mandelin  2009    64          50.69   
  HTU Stadi  52.48                 
Ilane Andreas  2006              DSQ   
  Top Ujumisklubi  34.01                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
Sebastian Ennok  2009              DSQ   
  Ram  39.41                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
 
Laji 6, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Hans-Mikk Kuulpak  2004    521          25.22   
  Top Ujumisklubi  26.67                 
Tino Kaukonen  2004    479          25.93   
  HTU Stadi  26.20                 
Georgi Goldberg  2004    416          27.18   
  Top Ujumisklubi  26.65                 
Simo Sannik  2004    349          28.83   
  Orca Swim Club  33.00                 
Yufei Meng  2004    333          29.27   
  Simmis Grani  29.45                 
Kaius Kulmala  2004    290          30.65   
  Simmis Grani  30.77                 
Juho Hoikkala  2005    257          31.92   
  Haminan Uimaseura  32.00                 
Mathias Käär  2005    253          32.06   
  Orca Swim Club  33.96                 
Anton Kettunen  2005    246          32.38   
  Gladius Kirkkonummi  31.03                 
10  Johannes Kauppinen  2005    228          33.20   
  Haminan Uimaseura  32.34                 
11  Casper Häll  2005    176          36.20   
  Heinolan Isku  35.60                 
12  Niko Partanen  2005    140          39.01   
  ORCA Helsinki  39.58                 
13  Aaro Ruuskanen  2005    129          40.09   
  HTU Stadi  41.60                 
14  Anton Koronen  2005    129          40.11   
  HTU Stadi  41.32                 
15  Aleksanteri Patrakka  2005    125          40.60   
  Helsingin Uimarit  41.55                 
Santeri Salonen  2005              DSQ   
  Heinolan Isku  28.68                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
 
Laji 6, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Henri Heikkilä  2003    509          25.41   
  Uimaseura Aquila  25.85                 
Kristjan Uriko  2003    499          25.59   
  Audentes  25.04                 
Onni Järvinen  2002    448          26.52   
  HTU Stadi  27.12                 
Eemeli Nylund  2003    397          27.62   
  Heinolan Isku  27.80                 
Max Walther  2003    392          27.72   
  HTU Stadi  27.56                 
Jenson Lih Shan Li  2002    367          28.34   
  HTU Stadi  28.40                 
Henri Erlund  2003    257          31.89   
  HTU Stadi  32.17                 
 
Laji 6, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Janter Suun  2000    669          23.20   
  Top Ujumisklubi  23.24                 
Alexey Belfer  2000    642          23.52   
  ORCA Helsinki  22.54                 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  15 joulukuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  12:17 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner