2020-06-07   08:58:35
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset TONTTU-UINNIT

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Tonttu-Uinnit    Tulostuspäivämäärä  15 joulukuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Helsinki    Tulostusaika  11:36   
  Järjestäjä  HTU Stadi         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  15 joulukuu 2018         
 
 
Laji 3, 100m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Katarina Vutt  2006    418  35.86        1:16.81   
  Top Ujumisklubi  1:17.97                 
                     
Emma Kivimäe  2006    363  35.65        1:20.49   
  Orca Swim Club  1:21.57                 
                     
Helmi Räsänen  2006    320  39.08        1:23.91   
  Simmis Grani                   
                     
Miriam Jurisoo  2008    290  38.21        1:26.79   
  Top Ujumisklubi  1:25.33                 
                     
Johanna Sepp  2007    254  42.41        1:30.69   
  Top Ujumisklubi  1:39.20                 
                     
Eliise Loit  2007    251  40.78        1:31.02   
  Orca Swim Club  1:44.54                 
                     
Eevi Hirsi  2007    249  40.81        1:31.29   
  HTU Stadi  1:33.25                 
                     
Kirke Mötsnik  2007    247  41.28        1:31.47   
  Top Ujumisklubi  1:25.64                 
                     
Anee Lillo  2006    245  44.74        1:31.69   
  Top Ujumisklubi  1:41.90                 
                     
10  Lada Belozjorova  2006    240  43.52        1:32.34   
  Stadin Delfiinit                   
                     
11  Liina Saario  2006    233  43.39        1:33.32   
  ORCA Helsinki  1:31.95                 
                     
12  Peppi Virokannas  2006    227  45.12        1:34.07   
  ORCA Helsinki  1:33.12                 
                     
13  Venla Hämäläinen  2007    177  50.28        1:42.15   
  HTU Stadi                   
                     
14  Sofja Kartasova  2009    160  48.92        1:45.76   
  Top Ujumisklubi  1:43.08                 
                     
15  Nina You Wu  2007    145  52.73        1:49.24   
  HTU Stadi                   
                     
16  Maisa Vihola  2009    130  53.31        1:53.38   
  Helsingin Uimarit  1:55.67                 
                     
17  Iida Pahkala  2010    119  54.07        1:56.77   
  Gladius Kirkkonummi  2:07.76                 
                     
18  Kerttu Tyni  2008    112  56.70        1:59.01   
  Helsingin Uimarit  2:02.34                 
                     
19  Leia Heinonen  2009    106  1:00.09        2:01.06   
  Helsingin Uimarit  2:02.05                 
                     
20  Siiri Paavonen  2008    82  1:04.44        2:12.13   
  Helsingin Uimarit  2:08.69                 
                     
Emilia Quigley  2006              DSQ  SU 
  ORCA Helsinki                   
  SW 9.4 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti               
                     
 
Laji 3, 100m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Emma-Lotta Ahola  2005    424  36.43        1:16.43   
  Järvenpään Uintiklubi  1:21.16                 
                     
Aava Aula  2004    418  35.94        1:16.83   
  Helsingin Uimarit  1:17.44                 
                     
Anna Vuns  2005    382  35.77        1:19.13   
  Top Ujumisklubi  1:18.50                 
                     
Lotta Akkanen  2005    313  38.93        1:24.53   
  ORCA Helsinki                   
                     
Veera Kopponen  2005    298  39.69        1:25.94   
  HTU Stadi                   
                     
Matilda Nyberg  2004    283  39.90        1:27.42   
  Helsingin Uimarit  1:27.32                 
                     
Janna Pysäys  2005    270  40.77        1:28.78   
  Helsingin Uimarit                   
                     
Waula Taimela  2005    180  48.08        1:41.68   
  Gladius Kirkkonummi  1:39.20                 
                     
 
Laji 3, 100m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Hanna Vutt  2003    566  30.65        1:09.43   
  Top Ujumisklubi  1:08.89                 
                     
Annika Tietz  2001    422  36.33        1:16.58   
  HTU Stadi  1:15.74                 
                     
Martine Margna  2003    400  35.44        1:17.92   
  Top Ujumisklubi  1:18.90                 
                     
Alisa Hänninen  2003    378  37.24        1:19.43   
  Järvenpään Uintiklubi  1:17.97                 
                     
Anni Seppälä  2003    368  36.87        1:20.13   
  Helsingin Uimarit  1:20.04                 
                     
Alexandra Nikkinen  2003    275  39.14        1:28.27   
  Helsingin Uimarit  1:30.40                 
                     
Vivian Ljungqvist  2003    205  44.69        1:37.32   
  ORCA Helsinki                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  15 joulukuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  11:36 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner