2020-05-30   07:26:09
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Cetus GP su

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Cetus GP su    Tulostuspäivämäärä  28 lokakuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  20:23   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  28 lokakuu 2018         
 
 
Laji 9, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Elle Liikkanen  2009    133  50.91        1:47.63   
  Cetus Espoo                   
                     
Vilma Päivärinta  2009    122  54.76        1:50.93   
  Cetus Espoo                   
                     
Aada Tuononen  2009    97  58.09        1:59.42   
  Cetus Espoo                   
                     
Alma Mänttäri  2009    65  1:07.98        2:16.35   
  Cetus Espoo                   
                     
Elsa Mänttäri  2009              DSQ   
  Cetus Espoo                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
 
Laji 9, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 10 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Hilma Mannersalo  2008    183  46.88        1:36.76   
  Cetus Espoo  1:55.53                 
                     
Lotta Turunen  2008    169  48.68        1:39.40   
  Cetus Espoo  1:42.36                 
                     
Ronja Pyrhönen  2008    167  49.69        1:39.82   
  Cetus Espoo                   
                     
Saga Linnosaari  2008    159  50.68        1:41.56   
  Cetus Espoo  1:44.50                 
                     
Minni Kovalainen  2008    152  48.87        1:42.89   
  Cetus Espoo                   
                     
Iiris Myllymäki  2008    151  48.95        1:43.32   
  Cetus Espoo  1:48.03                 
                     
Emilia Elizaveta Karulina  2008    130  52.18        1:48.60   
  Cetus Espoo                   
                     
Fanni Laakkio  2008    124  51.94        1:50.23   
  Cetus Espoo                   
                     
Emmi Pernaa  2008    122  52.28        1:50.83   
  Cetus Espoo                   
                     
10  Anna Ryhänen  2008    118  53.98        1:51.96   
  Cetus Espoo  2:00.64                 
                     
11  Ronja Taskinen  2008    117  54.37        1:52.34   
  Cetus Espoo                   
                     
12  Nelly Åström  2008    108  52.69        1:55.39   
  Cetus Espoo                   
                     
13  Lotta Martikainen  2008    104  57.48        1:56.70   
  Cetus Espoo                   
                     
14  Pinja Kotakoski  2008    91  57.94        2:01.98   
  Cetus Espoo                   
                     
15  Susanna Kivimäki  2008    81  59.36        2:06.95   
  Cetus Espoo                   
                     
16  Helena Kujamo  2008    74  1:04.39        2:10.80   
  Cetus Espoo                   
                     
Elina Parviainen  2008              DSQ   
  Cetus Espoo                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
Jade Brelo  2008              DSQ   
  Cetus Espoo  1:45.49                 
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
Raakel Rihte  2008              DSQ   
  Cetus Espoo                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
Riinu Hotulainen  2008              DSQ   
  Cetus Espoo                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
 
Laji 9, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ida Savolainen  2007    239  43.76        1:28.63   
  Cetus Espoo  1:30.19                 
                     
Anna Lindholm  2007    232  42.50        1:29.45   
  Cetus Espoo  1:28.60                 
                     
Petra Nieminen  2007    213  43.94        1:32.04   
  Cetus Espoo  1:30.60                 
                     
Vuokko Larjomaa  2007    182  46.77        1:37.02   
  Cetus Espoo  1:37.44                 
                     
Eine Idman  2007    173  48.79        1:38.59   
  Cetus Espoo  1:49.68                 
                     
Emma Nissinen  2007    164  48.57        1:40.45   
  Cetus Espoo  1:49.18                 
                     
Maria Aho  2007    162  48.21        1:40.80   
  Cetus Espoo                   
                     
Sandra Savolainen  2007    161  48.98        1:41.05   
  Cetus Espoo  1:51.79                 
                     
Vilma Hyllinen  2007    154  49.71        1:42.60   
  Cetus Espoo  1:59.59                 
                     
10  Saana Harjuoja  2007    153  50.72        1:42.72   
  Cetus Espoo                   
                     
11  Vilma Lindholm  2007    148  50.84        1:43.92   
  Cetus Espoo                   
                     
12  Ella Puuronen  2007    144  49.09        1:44.78   
  Cetus Espoo  1:54.53                 
                     
13  Lybov Shumeylo  2007    138  52.10        1:46.33   
  Cetus Espoo  1:45.36                 
                     
14  Katja Seiger  2007    130  52.48        1:48.59   
  Cetus Espoo  1:58.71                 
                     
Iida Pakarinen  2007              DNS   
  Cetus Espoo  2:11.18                 
                     
 
Laji 9, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ella Kalliokari  2006    296  39.82        1:22.54   
  Cetus Espoo  1:31.30                 
                     
Heta Kosunen  2006    261  42.12        1:26.04   
  Cetus Espoo  1:26.23                 
                     
Malla Kostiainen  2006    252  41.82        1:27.01   
  Cetus Espoo  1:26.45                 
                     
Lotta Lönnqvist  2006    209  45.37        1:32.66   
  Cetus Espoo  1:39.93                 
                     
Vivian Vesa  2006    171  49.55        1:38.96   
  Cetus Espoo  1:45.16                 
                     
Olesia Leshchuk  2006    163  48.61        1:40.60   
  Cetus Espoo  1:44.73                 
                     
Tanisha Rajani  2006    155  48.52        1:42.25   
  Cetus Espoo  1:48.76                 
                     
Bea Kortelainen  2006    155  47.76        1:42.26   
  Cetus Espoo                   
                     
Emmi Liukko  2006    146  51.24        1:44.41   
  Cetus Espoo                   
                     
10  Nea Korpela  2006    95  56.65        2:00.37   
  Cetus Espoo                   
                     
Alicja Milczarek  2006              DNS   
  Cetus Espoo  1:19.47                 
                     
Ida Ekman  2006              DNS   
  Cetus Espoo                   
                     
Laura Zurban  2006              DNS   
  Cetus Espoo  1:33.97                 
                     
Iida Saarikoski  2006              DSQ   
  Cetus Espoo                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
 
Laji 9, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Tuuli Pippuri  2005    421  35.90        1:13.40   
  Cetus Espoo  1:13.37                 
                     
Sofia Rinne  2005    404  36.08        1:14.43   
  Cetus Espoo  1:14.77                 
                     
Saara Raulos  2005    316  39.05        1:20.77   
  Cetus Espoo  1:24.87                 
                     
Siiri Päivärinta  2005    279  40.75        1:24.17   
  Cetus Espoo  1:35.62                 
                     
Taru Lax  2005    274  40.44        1:24.68   
  Cetus Espoo  1:41.84                 
                     
Ronja Ristevirta  2005    226  44.31        1:30.29   
  Cetus Espoo                   
                     
Milla Tahvanainen  2005    226  44.76        1:30.30   
  Cetus Espoo  1:32.24                 
                     
Nea Hollström  2005    209  45.60        1:32.68   
  Cetus Espoo  1:42.46                 
                     
Viivi Olkkonen  2005              DNS   
  Cetus Espoo                   
                     
Leenu Karolina Kinnunen  2005              DSQ   
  Cetus Espoo  1:34.98                 
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
Lumi Rossi  2005              DSQ   
  Cetus Espoo  1:19.64                 
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
 
Laji 9, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Saga Kovanen  2004    491  34.06        1:09.74   
  Cetus Espoo  1:09.75                 
                     
Dina Sadojevic Jelacik  2004    462  34.30        1:11.18   
  Cetus Espoo  1:11.73                 
                     
Jutta Jauhiainen  2004    446  35.01        1:12.01   
  Cetus Espoo  1:13.44                 
                     
Helmi Haverinen  2004    423  34.60        1:13.26   
  Cetus Espoo  1:12.80                 
                     
Iisa Karpela  2004    402  36.10        1:14.55   
  Cetus Espoo  1:14.50                 
                     
Pinja Nieminen  2004    387  36.15        1:15.50   
  Cetus Espoo  1:16.01                 
                     
Linda Ilonen  2004    312  39.93        1:21.13   
  Cetus Espoo  1:22.85                 
                     
Maisa Brusila  2004    241  43.54        1:28.32   
  Cetus Espoo  1:35.17                 
                     
Katarina Kobycheva  2004    197  45.56        1:34.55   
  Cetus Espoo  1:37.26                 
                     
 
Laji 9, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Laura Kellberg  2003    594  31.89        1:05.43   
  Cetus Espoo  1:02.74                 
                     
Emma Johansson  2003    506  33.42        1:09.03   
  Cetus Espoo  1:10.28                 
                     
Martina Uusitalo  2003    422  35.29        1:13.33   
  Cetus Espoo  1:16.88                 
                     
Milla-lotta Tapanainen  2003    415  35.75        1:13.74   
  Cetus Espoo  1:13.89                 
                     
Diana Seiger  2003    386  35.87        1:15.54   
  Cetus Espoo  1:12.31                 
                     
Siiri Hargreaves  2003    379  36.82        1:16.00   
  Cetus Espoo  1:18.86                 
                     
Cindy Palm  2003    364  36.82        1:17.03   
  Cetus Espoo  1:13.37                 
                     
Delia Helena Aho  2003    294  40.42        1:22.71   
  Cetus Espoo  1:24.40                 
                     
 
Laji 9, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 17 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Jonna Vasara  2002    469  34.49        1:10.81   
  Cetus Espoo  1:11.43                 
                     
Jenni Alanen  2002    465  34.49        1:11.00   
  Cetus Espoo  1:12.95                 
                     
Marleen Mikk  2002    375  36.21        1:16.30   
  Cetus Espoo  1:20.14                 
                     
Aino Lehtinen  2001    371  37.54        1:16.54   
  Cetus Espoo  1:20.60                 
                     
Cami Wacklin  2002    367  36.97        1:16.85   
  Cetus Espoo  1:17.00                 
                     
Tuike Hakala  2001    313  38.93        1:20.97   
  Cetus Espoo  1:26.51                 
                     
 
Laji 9, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 18 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Sohvi Nenonen  1999    569  32.14        1:06.38   
  Cetus Espoo  1:06.42                 
                     
Sini Koivu  1999    494  33.78        1:09.58   
  Cetus Espoo  1:04.19                 
                     
Ronja Riihinen  2000    451  34.79        1:11.71   
  Cetus Espoo  1:11.01                 
                     
Piia Kaivola  1999    310  39.38        1:21.27   
  Cetus Espoo  1:21.29                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  28 lokakuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  20:23 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner