2020-05-30   06:59:29
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Cetus GP su

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Cetus GP su    Tulostuspäivämäärä  28 lokakuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  19:18   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  28 lokakuu 2018         
 
 
Laji 5, 200m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Enna Äyrämöinen  2007    379  38.79  1:20.72  2:03.26    2:44.72   
  Cetus Espoo                   
                     
Dominika Stalinskaja  2007    346  39.89  1:22.67  2:07.27    2:49.76   
  Cetus Espoo  3:06.57                 
                     
Matilda Leppänen  2007    310  40.16  1:26.11  2:11.63    2:56.16   
  Cetus Espoo                   
                     
Anna Salo  2007    288  41.97  1:28.86  2:16.15    3:00.36   
  Cetus Espoo                   
                     
Ellen Lindell  2007    262  42.91  1:31.18  2:19.88    3:06.21   
  Cetus Espoo                   
                     
Milka Marjakaarto  2007    245  44.40  1:32.80  2:22.23    3:10.40   
  Cetus Espoo                   
                     
Anja Miao  2007    238  45.30  1:34.32  2:23.94    3:12.13   
  Cetus Espoo                   
                     
Ida Paaskoski  2007    216  48.58  1:38.50  2:29.87    3:18.67   
  Cetus Espoo                   
                     
 
Laji 5, 200m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Cécilia Richard  2006    352  39.89  1:21.95  2:05.65    2:48.81   
  Cetus Espoo                   
                     
Annaliina Mänttäri  2006    347  39.86  1:22.70  2:06.39    2:49.57   
  Cetus Espoo  2:54.24                 
                     
Kia Mäennenä  2006    268  42.98  1:30.90  2:18.89    3:04.75   
  Cetus Espoo                   
                     
Ninja Brelo  2006    266  42.85  1:30.98  2:19.51    3:05.39   
  Cetus Espoo                   
                     
Iiris Soilevaara  2006    256  43.31  1:31.48  2:20.24    3:07.58   
  Cetus Espoo                   
                     
Amanda Nilsson  2006              DSQ   
  Cetus Espoo                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
Iisa-lotta Rantaniitty  2006              DSQ   
  Cetus Espoo                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
 
Laji 5, 200m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Kira Lindroos  2005    524  35.10  1:12.42  1:50.24    2:27.85   
  Cetus Espoo  2:25.68                 
                     
Laura Kousa  2005    488  34.54  1:13.69  1:53.15    2:31.44   
  Cetus Espoo  2:34.14                 
                     
Inka Vahtola  2005    476  35.98  1:14.22  1:53.87    2:32.69   
  Cetus Espoo  2:42.32                 
                     
Hanna Martola  2005    452  37.35  1:16.31  1:55.87    2:35.34   
  Cetus Espoo  2:37.30                 
                     
Anna Hakkarainen  2005    422  37.78  1:17.63  1:59.34    2:38.88   
  Cetus Espoo  2:45.51                 
                     
Säde Ryynänen  2005    405  38.64  1:19.41  2:00.64    2:41.15   
  Cetus Espoo  2:41.69                 
                     
Jasmin Savonen  2005    395  39.11  1:20.26  2:01.79    2:42.38   
  Cetus Espoo  2:49.39                 
                     
Kaarina Rihte  2005    356  40.74  1:22.98  2:05.98    2:48.14   
  Cetus Espoo                   
                     
Elina Ruha  2005    354  39.09  1:22.17  2:06.15    2:48.52   
  Cetus Espoo  2:48.84                 
                     
10  Rina Rantanen  2005    345  39.95  1:23.13  2:07.03    2:49.88   
  Cetus Espoo  3:16.72                 
                     
11  Emma Lönnberg  2005    343  39.16  1:21.95  2:06.65    2:50.24   
  Cetus Espoo  2:53.29                 
                     
12  Lotta Nevalainen  2005    300  42.01  1:27.53  2:12.80    2:57.92   
  Cetus Espoo  3:05.53                 
                     
13  Iida Siltala  2005    297  40.87  1:25.74  2:12.21    2:58.58   
  Cetus Espoo  3:07.27                 
                     
14  Juulia Lindfors  2005    251  44.25  1:32.06  2:21.09    3:09.00   
  Cetus Espoo  3:17.77                 
                     
 
Laji 5, 200m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ciara Wacklin  2004    486  35.55  1:14.05  1:53.20    2:31.55   
  Cetus Espoo  2:35.07                 
                     
Aada Rissanen  2004    485  35.09  1:13.27  1:52.30    2:31.72   
  Cetus Espoo  2:27.07                 
                     
Greta Beszteri  2004    380  39.14  1:20.53  2:03.02    2:44.59   
  Cetus Espoo                   
                     
Janita Severinkangas  2004    357  39.17  1:21.80  2:04.83    2:47.96   
  Cetus Espoo  2:56.03                 
                     
Beata Koroknay-Pál  2004    356  39.25  1:22.72  2:06.60    2:48.10   
  Cetus Espoo  2:49.47                 
                     
 
Laji 5, 200m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Julia Peltola  2003    471  35.39  1:13.94  1:53.44    2:33.16   
  Cetus Espoo  2:41.06                 
                     
Sofia Långström  2003    370  37.58  1:19.65  2:02.96    2:45.97   
  Cetus Espoo  2:43.34                 
                     
Sanna Valkonen  2003    339  40.49  1:23.83  2:08.65    2:50.85   
  Cetus Espoo  2:54.54                 
                     
 
Laji 5, 200m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 17 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ida Slöör  2001    572  34.23  1:11.23  1:47.93    2:23.55   
  Cetus Espoo  2:18.72                 
                     
Peppi Siirtola  2002    569  31.69  1:08.18  1:45.99    2:23.88   
  Cetus Espoo  2:31.53                 
                     
Siri Auvinen  2002    561  34.19  1:10.81  1:47.68    2:24.55   
  Cetus Espoo  2:21.96                 
                     
Helmi Tossavainen  2002    499  34.82  1:13.25  1:52.44    2:30.31   
  Cetus Espoo  2:28.52                 
                     
Mirka Mettinen  2002    471  35.47  1:14.08  1:54.00    2:33.23   
  Cetus Espoo  2:32.84                 
                     
Anni Savolainen  2002    452  36.37  1:15.94  1:56.27    2:35.28   
  Cetus Espoo  2:40.36                 
                     
Emilia Flyckt  2001    448  36.69  1:15.56  1:56.11    2:35.76   
  Cetus Espoo                   
                     
Miia Puranen  2001    329  40.35  1:24.79  2:09.54    2:52.58   
  Cetus Espoo  3:06.44                 
                     
Cia Wacklin  2001              DNS   
  Cetus Espoo  2:37.81                 
                     
Nelli Ohvo  2001              DSQ  175m 
  Cetus Espoo  2:31.57                 
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
 
Laji 5, 200m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 18 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Sofia Lehtinen  2000    493  34.79  1:11.98  1:51.22    2:30.83   
  Cetus Espoo                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  28 lokakuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  19:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner