2020-01-23   07:25:53
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Resultater for Hvidovre Medley Cup 2

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

Resultat Løb 7 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider
Resultat Løb 7 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider 
 
  Stævne navn  Hvidovre Medley Cup 2    Udskriftsdato  17 november 2018   
  Stævne by  Hvidovre    Udskriftstidspunkt  12:12   
  Arrangør  Hvidovre Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  17 november 2018         
 
 
Løb 7, 50m Frisvømning Damer, Finaler 12 - 13 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Milena B Bonde  2006              41.01  EXTRA 
  Hvidovre Svømme Klub                   
 
Løb 7, 50m Frisvømning Damer, Finaler 11 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Asta Hänel Christensen  2008              34.83   
  Hvidovre Svømme Klub  36.08                 
Filippa Tvistholm Jørgens  2008              40.02   
  Solrød Svømmeklub  42.08                 
Galina Duric  2008              42.00   
  Lyngby Svømmeklub  47.33                 
Ella Simonsgaard  2008              42.56   
  Lyngby Svømmeklub  46.00                 
Amalie Olsen  2008              42.88   
  Hvidovre Svømme Klub                   
Caroline Madsen  2008              42.88   
  Lyngby Svømmeklub  55.12                 
Isabella B Bonde  2008              50.59   
  Hvidovre Svømme Klub                   
Josefine N. S. Pedersen  2008              50.60   
  Svømmeklubben Triton Ballerup                   
Maja Nybroe  2008              50.84   
  Hvidovre Svømme Klub                   
10  Marie Louise Artmann  2008              51.36   
  Svømmeklubben Triton Ballerup                   
11  Victoria Hecht  2008              1:01.56   
  Svømmeklubben Triton Ballerup                   
Anna Sofie Skov  2008              DNS   
  Hvidovre Svømme Klub                   
 
Løb 7, 50m Frisvømning Damer, Finaler 10 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Christiane Dreyer Riis  2009              37.53   
  Hovedstadens Svømmeklub  40.00                 
Aimée Overby Traberg  2009              38.38   
  Hovedstadens Svømmeklub  40.49                 
Esther Lærke Lund Cliff  2009              40.20   
  Hovedstadens Svømmeklub  43.62                 
Alice Zsigri Dyndgaard  2009              42.94   
  Hovedstadens Svømmeklub  43.40                 
Andrea Lage  2009              43.03   
  Hovedstadens Svømmeklub  45.00                 
Josephine S. Christensen  2009              44.33   
  Hovedstadens Svømmeklub  45.00                 
Luna Blanka A. Bløcher  2009              44.77   
  Hovedstadens Svømmeklub  48.68                 
Caroline Milling  2009              44.97   
  Solrød Svømmeklub  48.11                 
Karoline Koch Juhl  2009              46.38   
  Svømmeklubben Triton Ballerup  48.71                 
10  Monique Haack  2009              48.25   
  Solrød Svømmeklub  48.38                 
11  Thilde Bødiker  2009              51.52   
  Glostrup Svømmeklub  1:01.57                 
12  Isabella Hjortgaard Larse  2009              53.38   
  Solrød Svømmeklub  1:05.78                 
13  Bettina M. V. Olsen  2009              54.52   
  Svømmeklubben Triton Ballerup                   
14  Emma Mahs  2009              1:05.95   
  Solrød Svømmeklub  1:12.05                 
 
Løb 7, 50m Frisvømning Damer, Finaler 9 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Amalie Vogt Monberg  2010              46.02   
  Solrød Svømmeklub                   
Rosa Marie Sandgaard  2010              46.26   
  Lyngby Svømmeklub  50.00                 
Hailey Staal-Nielsen  2010              52.65   
  Hvidovre Svømme Klub                   
Silla Peick-Kristensen  2010              53.39   
  Lyngby Svømmeklub  50.00                 
Vigga Lilje Harmens  2010              54.47   
  Hvidovre Svømme Klub                   
Malea Rosa A Nunez  2010              55.63   
  Hvidovre Svømme Klub                   
Emilia Hartvigsen  2010              56.57   
  Lyngby Svømmeklub  50.00                 
Karla Strømberg Enevoldsen  2010              58.94   
  Hvidovre Svømme Klub                   
Amanda Hartvigsen  2010              58.96   
  Lyngby Svømmeklub  50.00                 
10  Rebecca Chaim Daudt  2010              59.20   
  Lyngby Svømmeklub  50.00                 
11  Ida Kvalheim  2010              59.89   
  Vallensbæk IF Af 1939                   
12  Sara Kvalheim  2010              1:03.63   
  Vallensbæk IF Af 1939                   
13  Frederikke Scharling  2010              1:04.56   
  Lyngby Svømmeklub  50.00                 
14  Sophia Arboe Marthedal  2010              1:04.89   
  Lyngby Svømmeklub  50.00                 
Selma Beck Jørgensen  2010              DNS   
  Lyngby Svømmeklub  50.00                 
Ella Holm Elkjær  2010              DNF   
  Lyngby Svømmeklub  50.00                 
 
Løb 7, 50m Frisvømning Damer, Finaler 1 - 8 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Kaya Rømer Jacobsen  2011              52.71   
  Hvidovre Svømme Klub  55.83                 
Elvera Teilmann  2011              1:10.33   
  Lyngby Svømmeklub  50.00                 
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  17 november 2018 
Licens til Hvidovre Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  12:12 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark