2020-05-26   15:25:58
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Lakeusuinnit 2018

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Lakeusuinnit (60v juhla)    Tulostuspäivämäärä  06 lokakuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Seinäjoki    Tulostusaika  14:22   
  Järjestäjä  Seinäjoen uimarit -58         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  06 lokakuu 2018         
 
 
Laji 7, 100m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Fia Stenman  2006    340  34.82        1:18.20   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  1:22.02                 
                     
Anni Kärkkäinen  2006    246  37.44        1:27.12   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  1:21.28                 
                     
Jessika Lampinen  2006    219  40.94        1:30.56   
  Kampuksen Plaani                   
                     
Olivia Kivelä  2006    170  44.63        1:38.40   
  Kokkolan Uimaseura  1:35.89                 
                     
 
Laji 7, 100m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ella Hulkki  2004    457  33.36        1:10.86   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  1:09.89                 
                     
Kiira Kangasniemi  2003    457  32.88        1:10.86   
  Seinäjoen Uimarit-58  1:06.96                 
                     
Wilma Lakanen  2003    453  33.71        1:11.07   
  Kokkolan Uimaseura  1:13.93                 
                     
Emma Haglund  2003    450  32.50        1:11.22   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  1:07.58                 
                     
Teea Jestoi  2005    450  34.38        1:11.22   
  Kokkolan Uimaseura  1:11.95                 
                     
Heta Veikkola  2003    420  33.39        1:12.89   
  Lapuan Virkiä  1:12.70                 
                     
Jenny Grangärd  2003    418  34.62        1:13.03   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  1:13.29                 
                     
Aino Jerohin  2003    352  35.88        1:17.33   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  1:17.10                 
                     
Maija Björkholm  2003    336  36.56        1:18.52   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  1:18.79                 
                     
10  Noora Kekola  2004    327  36.16        1:19.19   
  Seinäjoen Uimarit-58  1:22.27                 
                     
11  Annukka Jouppila  2003    293  37.83        1:22.20   
  Seinäjoen Uimarit-58  1:18.49                 
                     
12  Lise Strandberg  2003    275  39.59        1:23.89   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  1:22.93                 
                     
13  Veera Varsanpää  2004    258  39.36        1:25.77   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
14  Jonna Känsäkangas  2004    149  45.65        1:42.87   
  Kokkolan Uimaseura  1:44.74                 
                     
15  Sofia Heiskanen  2005    142  45.37        1:44.66   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
 
Laji 7, 100m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Jenni Lampi  2000    560  30.58        1:06.24   
  Swimming Jyväskylä  1:03.24                 
                     
Liina Salin  2002    527  32.01        1:07.58   
  Kokkolan Uimaseura  1:08.88                 
                     
Veera Lahtinen  2002    392  34.59        1:14.61   
  Kokkolan Uimaseura  1:14.42                 
                     
Juliana Niinisalo  2002    390  34.95        1:14.71   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  1:11.62                 
                     
Matilda Lindholm  2001    370  35.39        1:16.02   
  Kokkolan Uimaseura  1:17.79                 
                     
Nea Nygård  2002    357  35.46        1:16.95   
  Kokkolan Uimaseura  1:15.02                 
                     
Hanna Virtanen  2002    320  36.33        1:19.80   
  Seinäjoen Uimarit-58  1:21.60                 
                     
Maiju Rajaniemi  2002    320  35.61        1:19.80   
  Kokkolan Uimaseura  1:24.99                 
                     
Emma Mustonen  2002    230  37.63        1:29.08   
  Lapuan Virkiä  1:29.30                 
                     
10  Fanny Koivisto  2001    203  41.57        1:32.89   
  Kokkolan Uimaseura  1:29.29                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  06 lokakuu 2018 
Lisenssinhaltija: Seinäjoen Uimarit-58  Tulostusaika  14:22 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner