2021-10-27   07:49:02
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  LR IKM 2018 alkukilpailut KIS    Tulostuspivmr  03 marraskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kouvola    Tulostusaika  18:41   
  Jrjestj  Kouvalan Uimarit         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  02 marraskuu 2018         
 
 
Laji 20, T11,12,13,14,15 100m SU, Loppukilpailut 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Emmi Salo  2007    361  37.99        1:17.27   
  Lappeenrannan Uimarit  1:20.32                 
                     
Ebba Simberg  2007    337  38.19        1:19.04   
  Lahden Uimaseura  1:22.03                 
                     
Esra Ergner  2007    313  39.30        1:21.00   
  Joensuun Uimaseura  1:23.17                 
                     
Siiri Haverinen  2007    298  41.39        1:22.31   
  Lahden Uimaseura  1:26.05                 
                     
Aino Ruotsalainen  2007    292  39.70        1:22.87   
  Lappeenrannan Uimarit  1:24.13                 
                     
Vilma Vatanen  2007    287  40.15        1:23.38   
  Joensuun Uimaseura  1:25.92                 
                     
Anni Mki-Hokkonen  2007    278  39.70        1:24.27   
  Lappeenrannan Uimarit  1:27.08                 
                     
Inka Hmlinen  2007    250  42.11        1:27.25   
  Joensuun Uimaseura  1:28.05                 
                     
Krette Mullamaa  2007    205  46.04        1:33.19   
  Lappeenrannan Uimarit  1:40.18                 
                     
10  Mia Peake  2007    200  46.03        1:33.98   
  Joensuun Uimaseura  1:36.61                 
                     
11  Senni Piirainen  2007    194  46.04        1:35.03   
  Joensuun Uimaseura  1:39.48                 
                     
12  Krista Kurvinen  2007    186  47.18        1:36.39   
  Mikkelin Uimaseura  1:36.01                 
                     
13  Neri Ltti  2007    181  47.62        1:37.23   
  Joensuun Uimaseura  1:33.26                 
                     
14  Noora Salo  2007    154  50.58        1:42.53   
  Kouvolan Uimarit  1:45.85                 
                     
15  Polina Senkina  2007    148  50.79        1:43.97   
  Kouvolan Uimarit                   
                     
16  Saaga Lehmus  2007    141  51.28        1:45.60   
  Lappeenrannan Uimarit  1:47.36                 
                     
17  Iita Viinisalo  2007    124  51.10        1:50.18   
  Joensuun Uimaseura  1:47.22                 
                     
18  Sofia Soininen  2007    106  54.39        1:56.20   
  Joensuun Uimaseura  1:49.30                 
                     
Amanda Hirvonen  2007              DSQ   
  Lappeenrannan Uimarit  1:35.64                 
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
Eevi Riekki  2007              DSQ   
  Joensuun Uimaseura  1:32.31                 
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
Emilia Istomina  2007              DSQ   
  Kuopion Uimaseura  1:41.89                 
  SW 6.4 Knns ei alkanut heti vatsalleen kntymisen jlkeen               
                     
Ilona Sormunen  2007              DSQ   
  Joensuun Uimaseura                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
 
Laji 20, T11,12,13,14,15 100m SU, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Tiinu Tamminen  2006    392  36.81        1:15.13   
  Lahden Uimaseura  1:14.82                 
                     
Tinka Tamminen  2006    358  37.87        1:17.43   
  Lahden Uimaseura  1:17.59                 
                     
Vilma Vepslinen  2006    303  40.49        1:21.85   
  Kuopion Uimaseura  1:23.04                 
                     
Sofia Lepist  2006    274  41.12        1:24.67   
  Mikkelin Uimaseura  1:26.71                 
                     
Nelli Jumppanen  2006    247  42.54        1:27.63   
  Joensuun Uimaseura  1:31.09                 
                     
Merete Ltti  2006    237  43.63        1:28.81   
  Joensuun Uimaseura  1:27.33                 
                     
Piv-Kaisla Seppnen  2006    223  44.46        1:30.70   
  Lappeenrannan Uimarit  1:36.39                 
                     
Jessica Takkunen  2006    209  43.37        1:32.66   
  Joensuun Uimaseura  1:37.21                 
                     
Julia Saranp  2006    207  44.01        1:33.00   
  Joensuun Uimaseura  1:36.76                 
                     
10  Viivi Hallikainen  2006    205  44.65        1:33.30   
  Kuopion Uimaseura  1:36.42                 
                     
11  Erin Ovaska  2006    185  46.76        1:36.49   
  Lappeenrannan Uimarit  1:36.18                 
                     
12  Sanni Haaranen  2006    182  47.08        1:37.08   
  Joensuun Uimaseura  1:45.37                 
                     
13  Inkeri Kuuramaa  2006    172  48.01        1:38.87   
  Joensuun Uimaseura  1:43.52                 
                     
14  Alexia Heikkil  2006    166  48.72        1:40.04   
  Lappeenrannan Uimarit                   
                     
Amanda Pekkola  2006              DSQ   
  Kouvolan Uimarit                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
Viivi Pesonen  2006              DSQ   
  Joensuun Uimaseura  1:28.74                 
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
 
Laji 20, T11,12,13,14,15 100m SU, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Aino Tamminen  2005    483  33.68        1:10.12   
  Lappeenrannan Uimarit  1:12.95                 
                     
Ida Kauppinen  2005    463  34.64        1:11.12   
  Lappeenrannan Uimarit  1:11.16                 
                     
Aino Ollikainen  2005    385  36.33        1:15.59   
  Keuruun Toverit  1:19.70                 
                     
Milla Khknen  2005    358  38.21        1:17.49   
  Lahden Uimaseura  1:16.76                 
                     
Iina Kukkonen  2005    266  40.79        1:25.46   
  Mikkelin Uimaseura  1:45.90                 
                     
Olivia Romo  2005    222  43.95        1:30.88   
  Lahden Uimaseura  1:29.41                 
                     
Nelli Hytti  2005    200  43.68        1:33.99   
  Lappeenrannan Uimarit  1:35.37                 
                     
Pihla Mtt  2005              DSQ   
  Kuopion Uimaseura  1:36.83                 
  SW 6.3 Sukellus uidessa/maaliin tullessa               
                     
 
Laji 20, T11,12,13,14,15 100m SU, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Jenna Pulkkinen  2004    593  31.78        1:05.50   
  Kouvolan Uimarit  1:06.09                 
                     
Lotta Hermonen  2004    478  33.52        1:10.36   
  Kouvolan Uimarit  1:11.25                 
                     
Emmi Lyytinen  2004    334  36.51        1:19.26   
  Kuopion Uimaseura  1:18.71                 
                     
Meeri Kerkknen  2004    322  38.96        1:20.27   
  Joensuun Uimaseura  1:21.69                 
                     
Lilja Pulkkinen  2004    281  39.71        1:23.96   
  Kouvolan Uimarit  1:23.18                 
                     
Julia Nelimarkka  2004    267  41.82        1:25.39   
  Keuruun Toverit  1:22.64                 
                     
Nea-Noora Hannele Vli-Tainio  2004    146  48.61        1:44.44   
  Kuopion Uimaseura  1:45.74                 
                     
 
Laji 20, T11,12,13,14,15 100m SU, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Minttu Paalanen  2003    547  32.58        1:07.26   
  Lahden Uimaseura  1:08.10                 
                     
Janna Salminen  2003    423  35.73        1:13.27   
  Lahden Uimaseura  1:15.66                 
                     
Ella Kankkunen  2003    402  35.24        1:14.55   
  Kuopion Uimaseura  1:14.05                 
                     
Vilma Puisto  2003    364  37.62        1:17.02   
  Uinti Imatra  1:16.75                 
                     
Senni Toikka  2003    323  37.93        1:20.20   
  Kouvolan Uimarit  1:20.30                 
                     
Venla Pylvninen  2003    315  37.82        1:20.84   
  Lahden Kaleva  1:20.33                 
                     
Siiri Pitknen  2003              DNF   
  Lappeenrannan Uimarit  1:16.03                 
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspivmr  03 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kouvolan Uimarit  Tulostusaika  18:41 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner