2021-10-27   08:06:47
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  LR IKM 2018 alkukilpailut KIS    Tulostuspivmr  03 marraskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kouvola    Tulostusaika  17:13   
  Jrjestj  Kouvalan Uimarit         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  02 marraskuu 2018         
 
 
Laji 16, T13,14,15 400m SKU, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Maria Korkalainen  2005    540  1:10.28  2:33.69  4:03.24    5:17.93   
  Joensuun Uimaseura  5:14.69                 
                     
Juulia Sakomaa  2005    413  1:20.77  2:48.96  4:31.08    5:47.69   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 16, T13,14,15 400m SKU, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Sohvi Kallinen  2004    569  1:10.27  2:33.01  4:01.59    5:12.45   
  Lahden Uimaseura  5:17.65                 
                     
Iida Heikkinen  2004    536  1:13.46  2:36.28  4:04.81    5:18.76   
  Uinti Imatra  5:32.07                 
                     
Ida Mki-Hokkonen  2004    526  1:13.64  2:37.09  4:08.57    5:20.64   
  Lappeenrannan Uimarit  5:25.43                 
                     
Mitra Pietiinen  2004    460  1:16.58  2:45.86  4:21.50    5:35.25   
  Joensuun Uimaseura  5:55.23                 
                     
Noora Koukkari  2004    392  1:25.45  2:56.81  4:34.94    5:53.55   
  Kouvolan Uimarit  5:59.00                 
                     
 
Laji 16, T13,14,15 400m SKU, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Hilla Kuuva  2003    495  1:19.50  2:47.14  4:14.43    5:27.30   
  Lappeenrannan Uimarit  5:26.55                 
                     
Vilma Tikka  2003    453  1:16.71  2:42.51  4:22.88    5:36.96   
  Lappeenrannan Uimarit  5:50.42                 
                     
Matilda Lonka  2003    439  1:20.55  2:49.81  4:24.91    5:40.67   
  Kouvolan Uimarit  5:55.15                 
                     
Noora Laitala  2003    437  1:18.69  2:44.98  4:23.95    5:41.22   
  Kouvolan Uimarit  5:58.84                 
                     
Silja Kinnunen  2003              DSQ   
  Lappeenrannan Uimarit  6:00.30                 
  SW 7.6 Yhden kden /kdet pllekkin / eriaikainen kosketus seinn knnksess / maaliin tullessa               
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspivmr  03 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kouvolan Uimarit  Tulostusaika  17:13 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner