2021-10-27   09:21:21
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  LR IKM 2018 alkukilpailut KIS    Tulostuspivmr  03 marraskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kouvola    Tulostusaika  11:34   
  Jrjestj  Kouvalan Uimarit         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  02 marraskuu 2018         
 
 
Laji 11, T11,12,13,14,15 200m SKU, Loppukilpailut 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Siiri Haverinen  2007    343  39.73  1:25.56  2:11.89    2:53.94   
  Lahden Uimaseura  2:57.73                 
                     
Esra Ergner  2007    326  38.29  1:24.76  2:15.00    2:56.96   
  Joensuun Uimaseura  2:56.15                 
                     
Aino Ruotsalainen  2007    318  38.03  1:25.04  2:19.19    2:58.38   
  Lappeenrannan Uimarit  2:57.62                 
                     
Anni Mki-Hokkonen  2007    305  41.53  1:28.95  2:19.89    3:00.93   
  Lappeenrannan Uimarit  2:58.71                 
                     
Inka Hmlinen  2007    302  41.55  1:30.90  2:19.59    3:01.58   
  Joensuun Uimaseura  3:12.06                 
                     
Vilma Vatanen  2007    292  39.60  1:25.53  2:20.58    3:03.49   
  Joensuun Uimaseura  3:01.47                 
                     
Mia Peake  2007    259  39.74  1:31.16  2:29.28    3:11.17   
  Joensuun Uimaseura  3:25.50                 
                     
Minea Trhnen  2007    246  41.25  1:33.16  2:29.63    3:14.24   
  Kuopion Uimaseura  3:18.08                 
                     
Senni Piirainen  2007    218  45.45  1:35.12  2:35.99    3:22.23   
  Joensuun Uimaseura                   
                     
10  Iita Viinisalo  2007    206  43.94  1:40.73  2:42.39    3:26.27   
  Joensuun Uimaseura  3:41.47                 
                     
11  Neri Ltti  2007    196  49.07  1:44.85  2:43.75    3:29.44   
  Joensuun Uimaseura  3:21.50                 
                     
12  Krette Mullamaa  2007    191  49.01  1:44.55  2:45.84    3:31.52   
  Lappeenrannan Uimarit  3:43.97                 
                     
13  Amanda Hirvonen  2007    188  50.05  1:47.83  2:43.89    3:32.43   
  Lappeenrannan Uimarit  3:23.91                 
                     
14  Noora Salo  2007    169  49.02  1:44.32  2:51.90    3:40.02   
  Kouvolan Uimarit  3:45.83                 
                     
Saaga Lehmus  2007              DSQ   
  Lappeenrannan Uimarit  4:02.32                 
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
Sofia Soininen  2007              DSQ   
  Joensuun Uimaseura  3:58.16                 
  SW 6.4 Knns ei alkanut heti vatsalleen kntymisen jlkeen               
                     
 
Laji 11, T11,12,13,14,15 200m SKU, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Tiinu Tamminen  2006    447  36.13  1:17.81  2:02.19    2:39.33   
  Lahden Uimaseura  2:40.93                 
                     
Tinka Tamminen  2006    429  36.15  1:18.62  2:04.19    2:41.48   
  Lahden Uimaseura  2:40.72                 
                     
Anniina Kurvinen  2006    378  37.96  1:23.10  2:10.99    2:48.48   
  Lappeenrannan Uimarit  2:52.14                 
                     
Sofia Lepist  2006    351  37.91  1:24.81  2:14.38    2:52.63   
  Mikkelin Uimaseura  2:57.66                 
                     
Merete Ltti  2006    276  41.05  1:29.24  2:25.56    3:06.94   
  Joensuun Uimaseura  3:08.14                 
                     
Aino-Elina Kitinoja  2006    268  40.22  1:30.19  2:25.83    3:08.82   
  Lappeenrannan Uimarit  3:34.40                 
                     
Jessica Takkunen  2006    219  43.61  1:35.39  2:37.04    3:21.90   
  Joensuun Uimaseura  3:31.24                 
                     
Ada Puranen  2006    204  45.19  1:38.83  2:41.76    3:26.96   
  Lappeenrannan Uimarit  3:25.58                 
                     
Anna Huhtala  2006    202  44.34  1:37.60  2:39.81    3:27.64   
  Lappeenrannan Uimarit                   
                     
10  Alexia Heikkil  2006    181  49.89  1:44.14  2:44.79    3:35.34   
  Lappeenrannan Uimarit                   
                     
Inkeri Kuuramaa  2006              DSQ   
  Joensuun Uimaseura  4:00.72                 
  SW 9.1 Vr lajijrjestys (pu, su, ru, vu)               
                     
Piv-Kaisla Seppnen  2006              DSQ   
  Lappeenrannan Uimarit  3:03.08                 
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
Vilma Vepslinen  2006              DSQ   
  Kuopion Uimaseura  2:59.81                 
  SW 9.4 Uintiosuus ei pttynyt ao. lajin mukaisesti               
                     
 
Laji 11, T11,12,13,14,15 200m SKU, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Maria Korkalainen  2005    539  31.14  1:10.68  1:53.69    2:29.72   
  Joensuun Uimaseura  2:29.27                 
                     
Aino Tamminen  2005    459  34.45  1:14.01  2:02.54    2:37.93   
  Lappeenrannan Uimarit  2:36.76                 
                     
Aino Ollikainen  2005    412  35.17  1:17.90  2:03.38    2:43.70   
  Keuruun Toverit  2:42.25                 
                     
Juulia Sakomaa  2005    400  35.43  1:18.18  2:08.59    2:45.35   
  Lahden Uimaseura  2:44.66                 
                     
Ida Kauppinen  2005    378  36.66  1:18.46  2:09.88    2:48.39   
  Lappeenrannan Uimarit  2:39.30                 
                     
Milla Khknen  2005    355  35.41  1:19.55  2:14.81    2:52.08   
  Lahden Uimaseura  3:02.81                 
                     
Laura Punkkinen  2005    268  40.56  1:31.54  2:24.97    3:08.99   
  Voikkaan Viesti  3:05.16                 
                     
Helmi Viherkoski  2005    240  40.19  1:31.36  2:30.24    3:15.85   
  Kouvolan Uimarit  3:39.62                 
                     
Nelli Hytti  2005    222  44.28  1:34.47  2:31.14    3:21.10   
  Lappeenrannan Uimarit  3:12.42                 
                     
10  Olivia Romo  2005    216  44.35  1:32.14  2:35.86    3:22.92   
  Lahden Uimaseura  3:24.83                 
                     
Elsa Komulainen  2005              DSQ   
  Kuopion Uimaseura  3:32.41                 
  SW 7.6 Yhden kden /kdet pllekkin / eriaikainen kosketus seinn knnksess / maaliin tullessa               
                     
Pihla Mtt  2005              DSQ   
  Kuopion Uimaseura  3:22.23                 
  SW 6.4 Knns ei alkanut heti vatsalleen kntymisen jlkeen               
                     
 
Laji 11, T11,12,13,14,15 200m SKU, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Jenna Pulkkinen  2004    597  31.57  1:10.24  1:51.75    2:24.65   
  Kouvolan Uimarit  2:22.47                 
                     
Iida Heikkinen  2004    515  32.61  1:12.38  1:55.50    2:32.00   
  Uinti Imatra  2:28.38                 
                     
Nea Mustonen  2004    508  33.25  1:12.90  1:57.85    2:32.64   
  Lahden Uimaseura  2:35.71                 
                     
Ida Mki-Hokkonen  2004    498  32.96  1:13.72  1:58.56    2:33.67   
  Lappeenrannan Uimarit  2:34.46                 
                     
Lotta Hermonen  2004    463  34.29  1:13.81  2:01.18    2:37.44   
  Kouvolan Uimarit  2:38.76                 
                     
Milja Mkinen  2004    397  34.15  1:17.43  2:07.01    2:45.78   
  Kouvolan Uimarit  2:42.43                 
                     
Meeri Kerkknen  2004    323  39.63  1:26.07  2:19.77    2:57.59   
  Joensuun Uimaseura  3:07.01                 
                     
Julia Nelimarkka  2004    317  36.00  1:21.92  2:14.71    2:58.66   
  Keuruun Toverit  2:54.16                 
                     
Nea-Noora Hannele Vli-Tainio  2004    139  51.06  1:51.61  3:03.90    3:54.90   
  Kuopion Uimaseura  3:52.49                 
                     
 
Laji 11, T11,12,13,14,15 200m SKU, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Minttu Paalanen  2003    532  31.66  1:09.65  1:55.22    2:30.34   
  Lahden Uimaseura  2:28.45                 
                     
Hilla Kuuva  2003    474  36.00  1:18.97  2:01.45    2:36.19   
  Lappeenrannan Uimarit  2:34.96                 
                     
Vilma Tikka  2003    430  34.38  1:15.83  2:04.55    2:41.37   
  Lappeenrannan Uimarit  2:44.33                 
                     
Siiri Pitknen  2003    407  36.82  1:19.14  2:07.39    2:44.39   
  Lappeenrannan Uimarit  2:42.50                 
                     
Janna Salminen  2003    381  37.34  1:19.25  2:09.13    2:48.07   
  Lahden Uimaseura  2:47.08                 
                     
Vilma Puisto  2003    371  35.88  1:20.82  2:09.50    2:49.55   
  Uinti Imatra  2:49.66                 
                     
Senni Toikka  2003    321  38.56  1:23.71  2:18.39    2:57.94   
  Kouvolan Uimarit  2:56.57                 
                     
Ekaterina Galay  2003    313  38.90  1:29.17  2:20.64    2:59.46   
  Lappeenrannan Uimarit  3:07.63                 
                     
Silja Kinnunen  2003              DSQ   
  Lappeenrannan Uimarit  2:49.33                 
  SW 7.6 Yhden kden /kdet pllekkin / eriaikainen kosketus seinn knnksess / maaliin tullessa               
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspivmr  03 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kouvolan Uimarit  Tulostusaika  11:34 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner