2020-05-27   11:57:42
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Grand Prix 25m 2018

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantaiaamu

Tulokset Laji 18 (Alkuerät) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa
Tulokset Laji 18 (Alkuerät) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa 
 
  Kilpailu  Grand Prix 25 m    Tulostuspäivämäärä  20 lokakuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Jyväskylä    Tulostusaika  13:25   
  Järjestäjä  Swimming Jyväskylä         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  20 lokakuu 2018         
 
 
Laji 18, 100m Sekauinti Miehet, Alkuerät 
ME: Vladimir MOROZOV (1992) 50.66 2016-08-30 
EE: Peter MANKOC (1978) 50.76 2009-12-12 
PE: Simon SJÖDIN (1986) 52.51 2012-12-15 
SE: Jani Sievinen (1974) 53.10 1996-01-30 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Teemu Vuorela  1994    817  24.92        53.79   
  Swimming Jyväskylä  53.78                 
                     
Jakob Sievers  2000    651  27.19        58.01   
  Uinti Tampere  59.10                 
                     
Roope Eiserbeck  1999    650  26.75        58.06   
  Joensuun Uimaseura  58.78                 
                     
Kalle Pyykkönen  1996    649  27.27        58.08   
  Uinti Tampere  56.38                 
                     
Miro Vasko  1993    637  26.74        58.45   
  Oulun Uinti 1906  55.67                 
                     
Håkon Wulf Haugen  1996    629  27.45        58.70   
  Bergens Svømme Club  58.43                 
                     
Tuomas Ikonen  1996    627  26.60        58.75   
  Lappeenrannan Uimarit  59.02                 
                     
Ossi Oksa  1988    626  26.71        58.79  Ei osallistu loppukilpailuun 
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  55.21                 
                     
Topias Nygård  2000    618  26.01        59.05   
  Oulun Uinti 1906  59.63                 
                     
10  Arttu Erkinaro  1992    617  26.84        59.07   
  Oulun Uinti 1906  58.13                 
                     
11  Jari Schwarte  1990    599  27.24        59.66   
  Cetus Espoo  57.91                 
                     
12  Joona Korhonen  2000    598  27.21        59.68   
  Uinti Tampere  1:01.33                 
                     
13  Jesse Laukkanen  1996    585  27.34        1:00.14   
  Swimming Club Vuokatti  1:00.29                 
                     
14  Eetu Alitalo  1999    576  27.08        1:00.43  Ei osallistu loppukilpailuun 
  Cetus Espoo  58.77                 
                     
15  Tatu Hörkkö  2001    569  27.82        1:00.69   
  Uinti Tampere  1:01.49                 
                     
16  Miika Pentti  1997    555  28.51        1:01.20  Ei osallistu loppukilpailuun 
  Cetus Espoo  58.58                 
                     
17  Atte Kulmala  1998    546  29.68        1:01.54  Ei osallistu loppukilpailuun 
  Uinti Tampere  1:02.50                 
                     
18  Tuomas Jokinen  2001    544  29.33        1:01.60   
  Cetus Espoo  59.94                 
                     
19  Antti Leppänen  2002    537  29.67        1:01.88   
  Lahden Uimaseura  1:03.34                 
                     
20  Atte Lindholm  2001    532  28.86        1:02.06   
  Swimming Jyväskylä  1:01.42                 
                     
21  Martti Tervanen  2000    527  27.62        1:02.24   
  Järvenpään Uintiklubi  1:02.47                 
                     
22  Daniel Rinne  2002    525  28.86        1:02.32   
  Cetus Espoo  1:02.15                 
                     
23  Eetu Nyman  1999    519  29.38        1:02.59   
  Vesihelmen Uimaseura  1:02.81                 
                     
24  Jiri Järvinen  2001    506  28.25        1:03.12   
  Swimming Jyväskylä  1:05.02                 
                     
25  Noa Mäkelä  2001    505  29.59        1:03.14   
  Oulun Uinti 1906  1:03.56                 
                     
26  Veeti Veijonen  2001    502  28.73        1:03.25   
  Swimming Jyväskylä  1:04.32                 
                     
27  Niklas Hatakka  2003    500  29.00        1:03.36   
  Cetus Espoo  1:02.85                 
                     
28  Sami Uusikumpu  2003    475  29.73        1:04.45   
  Simmis Wanda  1:05.03                 
                     
29  Eetu Malvela  2000    474  29.89        1:04.51   
  Kampuksen Plaani  1:04.29                 
                     
30  Eemeli Leinonen  2002    457  28.65        1:05.30   
  Uinti Tampere  1:05.30                 
                     
31  Juho Laukkanen  2001    456  30.00        1:05.34   
  Simmis Wanda  1:05.14                 
                     
32  Ohto Pihlajamäki  2001    443  31.08        1:05.97   
  Kuopion Uimaseura  1:04.74                 
                     
Pyry Nurminen  2001              DNF   
  Helsingfors Simsällskap  1:03.68                 
                     
Sami Pakarinen  1992              DNF   
  Simmis Wanda  57.35                 
                     
Wäinö Koskinen  2002              DSQ  SU 
  Uinti Tampere  1:02.61                 
  SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  20 lokakuu 2018 
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä  Tulostusaika  13:25 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner