2020-06-07   09:10:08
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Martti Ollgren Uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Martti Ollgren -Uinnit    Tulostuspäivämäärä  22 syyskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  19:02   
  Järjestäjä  TATU Tampere ry.         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  22 syyskuu 2018         
 
 
Laji 3, Mansen nopein Likka 25m, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Anri Parviainen  2008  Joensuun Uimaseura            16.04   
Oona Valtonen  2008  TaTu Tampere            16.57   
Janna Saloniemi  2009  TaTu Tampere            17.02   
Eerika Häcklin  2008  Haukiputaan Heitto            17.05   
Sara Jaatinen  2008  Joensuun Uimaseura            17.05   
Iiris Myllymäki  2008  TaTu Tampere            17.07   
Nicola Burman  2008  Joensuun Uimaseura            17.17   
Liinu Nevalainen  2009  Cetus Espoo            17.31   
Rebecca Mäkinen  2008  Uinti Tampere            17.45   
10  Auroora Kurttila  2008  Haukiputaan Heitto            17.74   
11  Senja Pakkanen  2008  Kankaanpään Uimarit            18.17   
12  Ronja Pyrhönen  2008  Cetus Espoo            18.69   
13  Anna Ryhänen  2008  Cetus Espoo            18.85   
14  Lotta Martikainen  2008  Cetus Espoo            18.97   
15  Iiris Myllymäki  2008  Cetus Espoo            19.17   
16  Minni Kovalainen  2008  Cetus Espoo            19.27   
17  Katja Burnevskaya  2009  TaTu Tampere            19.50   
18  Olivia Saukko  2009  TaTu Tampere            19.57   
19  Miisa Yltävä  2008  TaTu Tampere            19.72   
20  Fanni Jokinen  2009  TaTu Tampere            19.82   
21  Wivian Orpana  2010  Kankaanpään Uimarit            20.10   
22  Ida Hamilton  2008  TaTu Tampere            21.66   
23  Sina Huvila  2010  TaTu Tampere            22.30   
24  Pinja Kotakoski  2008  Cetus Espoo            22.47   
25  Sanni Korhonen  2009  TaTu Tampere            22.57   
26  Emmi Oksanen  2009  TaTu Tampere            23.35   
27  Linda From  2008  Uinti Tampere            24.40   
Hertta Myllymäki  2010  TaTu Tampere            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  22 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  19:02 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner