2020-06-07   08:15:41
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Martti Ollgren Uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 27 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 27 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Martti Ollgren -Uinnit    Tulostuspäivämäärä  22 syyskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  18:14   
  Järjestäjä  TATU Tampere ry.         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  22 syyskuu 2018         
 
 
Laji 27, 200m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Aino Otava  1999    740  29.86  1:01.44  1:32.76    2:02.90   
  Cetus Espoo  1:58.95                 
                     
Ronja Riihinen  2000    611  30.52  1:04.03  1:37.35    2:10.94   
  Cetus Espoo  2:05.19                 
                     
Emmi Kaunisto  2002    596  30.29  1:03.95  1:38.59    2:12.04   
  Porin Uimaseura  2:10.45                 
                     
Senni Mattila  2003    586  30.43  1:04.00  1:38.77    2:12.79   
  Porin Uimaseura  2:13.16                 
                     
Heta Koivuluoma  1999    510  31.63  1:06.51  1:43.00    2:19.06   
  Porin Uimaseura  2:12.09                 
                     
Kiona Inkilä  2004    477  31.52  1:07.75  1:45.29    2:22.20   
  Uinti Tampere  2:23.16                 
                     
Melinda Moilanen  2000    466  32.00  1:08.35  1:46.22    2:23.39   
  Joensuun Uimaseura  2:14.75                 
                     
Helmi Viitasalo  2002    464  32.19  1:08.30  1:46.03    2:23.50   
  Rauman Uimaseura  2:20.65                 
                     
Anni Frusti  2007    391  34.44  1:13.65  1:53.89    2:31.92   
  Nokian Pyry  2:40.15                 
                     
10  Hanna Törmä  2007    373  34.17  1:13.53  1:54.55    2:34.43   
  Porin Uimaseura  2:36.42                 
                     
11  Ella Nore  2002    360  34.73  1:15.24  1:56.47    2:36.21   
  Porin Uimaseura  2:41.92                 
                     
12  Susanna Uitto  2004    350  36.72  1:16.65  1:57.17    2:37.65   
  Uinti Tampere  2:35.20                 
                     
13  Emma Lähteenmäki  2004    348  35.66  1:15.73  1:57.50    2:37.97   
  Uinti Tampere  2:39.08                 
                     
14  Ella Sipola  2005    333  35.44  1:16.31  1:58.94    2:40.38   
  Haukiputaan Heitto  2:42.19                 
                     
Roosa Mäkinen  1999              DNS   
  Uinti Tampere  2:09.60                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  22 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  18:14 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner