2020-06-07   09:14:57
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Martti Ollgren Uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 25 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 25 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Martti Ollgren -Uinnit    Tulostuspäivämäärä  22 syyskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  18:02   
  Järjestäjä  TATU Tampere ry.         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  22 syyskuu 2018         
 
 
Laji 25, 100m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Sohvi Nenonen  1999    696  28.93        1:02.11   
  Cetus Espoo  1:00.73                 
                     
Aino Otava  1999    655  29.98        1:03.36   
  Cetus Espoo  1:01.89                 
                     
Mila Manner  2001    630  30.35        1:04.20   
  Uinti Tampere  1:02.89                 
                     
Aino Hinkka  2005    625  30.26        1:04.38   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  1:03.12                 
                     
Annika Karinkanta  2000    618  30.54        1:04.60   
  TaTu Tampere  1:02.65                 
                     
Ella-Noora Haanpää  1998    576  30.63        1:06.16   
  Rauman Uimaseura  1:03.28                 
                     
Maria Korkalainen  2005    536  31.92        1:07.73   
  Joensuun Uimaseura  1:05.84                 
                     
Ronja Myllykallio  2003    484  32.60        1:10.07   
  Uinti Tampere  1:10.41                 
                     
Siiri Mätäsjärvi  2004    484  33.16        1:10.08   
  Uinti Tampere  1:09.64                 
                     
10  Meeri Yli-Äyhö  2004    484  32.93        1:10.11   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  1:09.04                 
                     
11  Mari Kausiala  1997    477  32.81        1:10.41   
  TaTu Tampere  1:11.60                 
                     
12  Noora Kylmämetsä  2004    468  33.34        1:10.87   
  Uinti Tampere  1:10.25                 
                     
13  Vilhelmiina Wegelius  2002    461  32.82        1:11.24   
  Joensuun Uimaseura  1:09.52                 
                     
14  Oona Parviainen  2002    454  32.01        1:11.59   
  Joensuun Uimaseura  1:12.41                 
                     
15  Ida Töyrylä  2004    448  32.84        1:11.92   
  Uinti Tampere  1:11.18                 
                     
16  Janina Ollikainen  2000    426  31.84        1:13.11   
  Porin Uimaseura  1:04.73                 
                     
17  Emmi Heine  2002    424  33.45        1:13.22   
  Rauman Uimaseura  1:12.98                 
                     
18  Julia Sottinen  2000    421  33.15        1:13.44   
  Porin Uimaseura  1:08.68                 
                     
19  Sini Korin  2003    409  34.30        1:14.16   
  Uinti Tampere  1:08.98                 
                     
20  Pinja Sipovaara  2002    381  34.52        1:15.93   
  Haukiputaan Heitto  1:16.50                 
                     
21  Aino Välimaa  2006    377  35.44        1:16.19   
  Uinti Tampere  1:18.54                 
                     
22  Elina Palojärvi  2002    368  34.29        1:16.76   
  Uinti Tampere  1:16.01                 
                     
23  Tessa Kirjonen  2003    334  36.38        1:19.31   
  Uinti Tampere  1:15.44                 
                     
24  Enni Halttunen  2005    311  37.63        1:21.21   
  Uinti Tampere  1:20.95                 
                     
25  Henni Halme  2005    289  39.04        1:23.26   
  Uinti Tampere  1:20.50                 
                     
26  Bettina Sandelin  2005    258  39.93        1:26.46   
  Rauman Uimaseura  1:24.38                 
                     
27  Saara Lehto  2007    239  39.82        1:28.62   
  Rauman Uimaseura  1:36.75                 
                     
28  Erin Heinikangas  2007    227  40.82        1:30.20   
  Rauman Uimaseura  1:29.38                 
                     
29  Nelli Jumppanen  2006    209  42.80        1:32.66   
  Joensuun Uimaseura  1:36.16                 
                     
30  Vilma Vatanen  2007    203  40.79        1:33.62   
  Joensuun Uimaseura                   
                     
31  Viivi Pesonen  2006    196  43.63        1:34.66   
  Joensuun Uimaseura  1:34.54                 
                     
32  Anri Parviainen  2008    185  42.12        1:36.49   
  Joensuun Uimaseura                   
                     
33  Eevi Riekki  2007    185  40.59        1:36.51   
  Joensuun Uimaseura                   
                     
34  Oona Turunen  2006    162  43.93        1:40.78   
  Kankaanpään Uimarit  1:50.15                 
                     
35  Ronja Rantanen  2005    87  55.74        2:04.20   
  Porin Uimaseura  1:58.65                 
                     
Amanda Rahola  2003              DNS   
  Porin Uimaseura  1:40.34                 
                     
Siiri Ala-Karvia  2004              DNS   
  Uinti Tampere  1:15.51                 
                     
Amanda Ahmaoja  2005              DSQ   
  Porin Uimaseura  1:38.68                 
  SW 8.3 Eriaikainen jalkaliike               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  22 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  18:02 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner