2020-06-07   09:32:39
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Martti Ollgren Uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Martti Ollgren -Uinnit    Tulostuspäivämäärä  22 syyskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  17:51   
  Järjestäjä  TATU Tampere ry.         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  22 syyskuu 2018         
 
 
Laji 24, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Joona Talja  2007    189          39.36   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  38.56                 
Väinö Pitkänen  2006    156          41.98   
  Uinti Tampere  43.90                 
Juuso Saarikko  2006    151          42.39   
  Hämeenlinnan Uimaseura  44.82                 
Rasmus Piiroinen  2006    145          42.96   
  Uinti Tampere  43.84                 
Tatu Yli-Houhala  2007    140          43.49   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  44.21                 
Vili Niemi  2006    115          46.37   
  TaTu Tampere  46.69                 
Leo Lehtonen  2006    114          46.50   
  TaTu Tampere  49.22                 
Kaapo Saarinen  2007    114          46.61   
  Vesihelmen Uimaseura  44.97                 
Petter Kaskela  2007    111          46.94   
  Uinti Tampere                   
10  Ilmari Partanen  2006    107          47.61   
  Hämeenlinnan Uimaseura  52.50                 
11  Eemeli Salo  2007    105          47.90   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  47.56                 
12  Iiro Viskari  2007    97          49.14   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
13  Eero Olli  2008    97          49.19   
  Uinti Tampere                   
14  Juho Kekarainen  2007    87          50.95   
  Uinti Tampere                   
15  Tero Soukka  2007    86          51.08   
  TaTu Tampere  51.61                 
16  Vladimir Chubiev  2007    83          51.77   
  Uinti Tampere                   
17  Eino Anttila  2007    81          52.21   
  TaTu Tampere  56.88                 
18  Niklas Kallio  2007    80          52.41   
  TaTu Tampere  54.30                 
19  Matias Suutala  2008    78          52.80   
  Uinti Tampere                   
20  Elias Eironen  2008    73          54.06   
  Uinti Tampere                   
21  Benjamin Salo  2006    66          55.89   
  Porin Uimaseura  53.15                 
22  Hugo Rossi  2008    65          56.05   
  Uinti Tampere  54.16                 
23  Sisu Toiva  2009    56          59.04   
  Nokian Pyry                   
24  Miska Moisio  2007    45          1:03.25   
  TaTu Tampere  49.80                 
Veeti Puustinen  2007              DNS   
  Uinti Tampere                   
Henri Porma  2006              DSQ   
  Vesihelmen Uimaseura                   
  SW 6.1 Jalat eivät koskettaneet lähdössä seinää               
Leevi Lahtinen  2008              DSQ   
  Vesihelmen Uimaseura  52.93                 
  SW 6.1 Jalat eivät koskettaneet lähdössä seinää               
Ossi Nevalainen  2008              DSQ   
  Uinti Tampere                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
Vilho Siikala  2008              DSQ   
  Uinti Tampere                   
  SW 6.1 Jalat eivät koskettaneet lähdössä seinää               
 
Laji 24, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Juho Törmä  2005    268          35.03   
  Porin Uimaseura  35.80                 
Osmo Mäkelä  2004    248          35.97   
  Hämeenlinnan Uimaseura  36.10                 
Max Nikkari  2004    239          36.40   
  Uinti Tampere  35.85                 
Akseli Kotti  2004    220          37.44   
  TaTu Tampere  38.78                 
Emil Ahvonen  2005    143          43.14   
  Hämeenlinnan Uimaseura  45.71                 
Timi Louhe  2005    110          47.15   
  Hämeenlinnan Uimaseura  48.84                 
Eelis Wiberg  2004    96          49.34   
  Hämeenlinnan Uimaseura  46.91                 
Luukas Kallio  2005    90          50.30   
  TaTu Tampere  50.48                 
Kristian Tankka  2004    78          52.82   
  Porin Uimaseura  56.38                 
 
Laji 24, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Otto Ahvonen  2003    238          36.44   
  Hämeenlinnan Uimaseura  36.23                 
 
Laji 24, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 17 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Roope Kastarinen  1994    628          26.40   
  TaTu Tampere  25.57                 
Petja Yritys  1993    616          26.57   
  TaTu Tampere  25.85                 
Joona Korhonen  2000    533          27.88   
  Uinti Tampere  27.71                 
Jesse Laukkanen  1996    532          27.90   
  Swimming Club Vuokatti                   
Tatu Hörkkö  2001    511          28.27   
  Uinti Tampere  28.40                 
Walentin Koskinen  2000    480          28.86   
  Uinti Tampere  29.60                 
Perttu Somero  2001    456          29.37   
  Lahden Kaleva  29.49                 
Onni Kuronen  2000    435          29.84   
  Nokian Pyry  30.27                 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  22 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  17:51 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner