2020-05-25   05:03:50
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Vaasa-uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Vaasa-uinnit    Tulostuspäivämäärä  22 syyskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Vaasa    Tulostusaika  16:50   
  Järjestäjä  Vaasan Uimaseura- Vasa Sisällskap         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  22 syyskuu 2018         
 
 
Laji 17, 200m RU T11, 14, N, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Eeva Luomaranta  2007  Ilmajoen Kisailijat    55.23  1:55.98  2:57.10    3:58.87   
                     
 
Laji 17, 200m RU T11, 14, N, Loppukilpailut 12 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Aamu Knuuttila  2004  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    39.32  1:24.02  2:10.05    2:55.96   
Viivi Lehtonen  2004  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    40.11  1:25.72  2:11.82    2:57.33   
Veera Välivainio  2005  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    41.38  1:28.52  2:17.22    3:03.55   
Pihla Äkkinen  2005  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    41.71  1:28.94  2:17.32    3:03.94   
Siina Eklund  2004  Alavuden Urheilijat    41.34  1:28.25  2:16.32    3:04.60   
Noora Kekola  2004  Seinäjoen Uimarit-58    42.03  1:29.53  2:18.41    3:07.31   
Matilda Holmlund  2005  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    44.09  1:32.07  2:21.37    3:07.67   
Aamu Kannosto  2005  Seinäjoen Uimarit-58    43.10  1:31.32  2:20.25    3:07.89   
Tilde Löfqvist  2004  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    43.35  1:31.85  2:21.49    3:09.66   
10  Viivi Nurmela  2004  Seinäjoen Uimarit-58    44.82  1:35.21  2:26.77    3:17.49   
11  Veera Varsanpää  2004  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    45.20  1:35.86  2:27.66    3:19.86   
12  Ida Ekebohm  2005  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    47.64  1:40.90  2:34.25    3:25.09   
13  Laura Sofia Oksakari  2005  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    45.79  1:37.68  2:31.33    3:25.16   
14  Inger Isaksen  2005  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    46.58  1:39.20  2:32.89    3:25.49   
15  Jenna Korpilahti  2005  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    49.30  1:42.84  2:37.06    3:30.37   
16  Aino Kankaanpää  2005  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    48.59  1:42.78  2:38.07    3:32.41   
17  Emma Lång  2004  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    50.21  1:47.39  2:44.99    3:42.09   
18  Elviira Kotkaniemi  2005  Seinäjoen Uimarit-58    55.00  1:55.69  2:56.72    3:56.73   
19  Aino Lähelmä  2005  Seinäjoen Uimarit-58    54.12  1:55.71  2:58.51    3:59.89   
20  Sanni Porkkala  2004  Seinäjoen Uimarit-58    55.81  1:57.30  2:59.21    4:00.75   
                     
 
Laji 17, 200m RU T11, 14, N, Loppukilpailut 15 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Maisa Berg  2003  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    41.42  1:27.07  2:14.42    3:00.81   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  22 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  Tulostusaika  16:50 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner