2019-09-20   07:25:16
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset NU Syysuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Nurmijärven Uinti Syysuinnit    Tulostuspäivämäärä  29 syyskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Rajamäki, Nurmijärvi    Tulostusaika  14:13   
  Järjestäjä  Nurmijärven Uinti         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  29 syyskuu 2018         
 
 
Laji 7, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Hanna-Mari Kuisma  2009    72          58.58   
  Hyvinkään Uimaseura  59.54                 
 
Laji 7, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Heli Kuisma  2006    225          40.07   
  Hyvinkään Uimaseura  40.12                 
Iisa Lavikainen  2006    150          45.86   
  Hyvinkään Uimaseura  47.13                 
 
Laji 7, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Alina Antila  2004    592          29.02   
  Nurmijärven Uinti  29.03                 
Claudia Åvist  1997    513          30.44   
  Hyvinkään Uimaseura  29.09                 
Vera Vartiainen  2002    480          31.12   
  Järvenpään Uintiklubi  30.05                 
Laura Pennanen  2003    479          31.14   
  Cetus Espoo                   
Julia Peltola  2003    470          31.34   
  Cetus Espoo  31.45                 
Mariel Mylly  2001    469          31.37   
  Järvenpään Uintiklubi  30.22                 
Tiiu Korhonen  2003    453          31.73   
  Uimaseura Aquila  32.13                 
Pilvi Pietikäinen  2002    452          31.75   
  Cetus Espoo  31.57                 
Anniina Ahonen  2005    429          32.31   
  Hyvinkään Uimaseura  32.88                 
10  Cindy Palm  2003    395          33.20   
  Cetus Espoo  32.05                 
11  Janita Severinkangas  2004    366          34.07   
  Cetus Espoo  34.54                 
12  Sara Myller  2003    327          35.37   
  Tuusulan Uimaseura  35.61                 
13  Emma-Lotta Ahola  2005    313          35.89   
  Järvenpään Uintiklubi  38.12                 
14  Sofia Hinkka  2001    306          36.15   
  Tuusulan Uimaseura  31.84                 
15  Beata Niskanen  2004    306          36.17   
  Tuusulan Uimaseura  35.17                 
16  Jasmin Kumpulainen  1998    262          38.07   
  Octopus Lohja  37.26                 
17  Elina Syvänne  2004    223          40.16   
  Tuusulan Uimaseura  38.26                 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  29 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Nurmijärven Uinti  Tulostusaika  14:13 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner