2019-08-23   15:29:08
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset NU Syysuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Nurmijärven Uinti Syysuinnit    Tulostuspäivämäärä  29 syyskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Rajamäki, Nurmijärvi    Tulostusaika  13:34   
  Järjestäjä  Nurmijärven Uinti         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  29 syyskuu 2018         
 
 
Laji 3, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Emma Tissari  2007    264          36.19   
  Nurmijärven Uinti                   
Silvia Koskela  2007    249          36.92   
  Järvenpään Uintiklubi  37.28                 
Hertta Katajisto  2007    200          39.68   
  Nurmijärven Uinti  39.06                 
Senni Sevenius  2009    183          40.93   
  Hyvinkään Uimaseura                   
Vilma Korkalainen  2009    178          41.31   
  Voikkaan Viesti  40.49                 
Siiri Attola  2009    170          41.91   
  Hyvinkään Uimaseura                   
Emma Kaivola  2009    135          45.30   
  Hyvinkään Uimaseura  48.63                 
Iina Huusela  2008    126          46.25   
  Hyvinkään Uimaseura  49.79                 
Emmi Pohjonen  2009    119          47.14   
  Hyvinkään Uimaseura                   
10  Anni Perälä  2007    114          47.92   
  Järvenpään Uintiklubi                   
11  Susanne Hein  2008    97          50.41   
  Järvenpään Uintiklubi                   
12  Ursula Tamminen  2008    79          54.16   
  Nurmijärven Uinti  52.77                 
 
Laji 3, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Meea Juntunen  2005    522          28.86   
  Tuusulan Uimaseura  29.03                 
Emma-Lotta Ahola  2005    381          32.04   
  Järvenpään Uintiklubi  33.50                 
Roosa Tuomola  2005    352          32.89   
  Tuusulan Uimaseura  33.62                 
Emmi Adler  2005    343          33.17   
  Tuusulan Uimaseura  34.12                 
Heli Kuisma  2006    337          33.37   
  Hyvinkään Uimaseura  31.70                 
Sini Kaivola  2005    314          34.17   
  Hyvinkään Uimaseura  36.09                 
Laura Punkkinen  2005    300          34.71   
  Voikkaan Viesti  34.31                 
Inkeri Laakkonen  2005    237          37.51   
  Voikkaan Viesti  37.94                 
Hilla Seppä  2005    125          46.48   
  Järvenpään Uintiklubi                   
Anniina Ahonen  2005              DSQ   
  Hyvinkään Uimaseura  30.17                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
 
Laji 3, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 24 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Dina Sadojevic Jelacik  2004    599          27.56   
  Cetus Espoo  28.16                 
Alina Katajisto  1998    570          28.02   
  Nurmijärven Uinti  27.90                 
Laura Pennanen  2003    542          28.49   
  Cetus Espoo                   
Claudia Åvist  1997    524          28.82   
  Hyvinkään Uimaseura  26.97                 
Helmi Lehtonen  2004    487          29.53   
  Järvenpään Uintiklubi  28.80                 
Tiiu Korhonen  2003    485          29.57   
  Uimaseura Aquila  29.41                 
Sofia Långström  2003    471          29.85   
  Cetus Espoo  29.00                 
Mariel Mylly  2001    465          29.98   
  Järvenpään Uintiklubi  29.35                 
Iisa Karpela  2004    462          30.05   
  Cetus Espoo  30.56                 
10  Tiia Kuisma  2003    418          31.07   
  Hyvinkään Uimaseura  30.12                 
11  Sofia Hinkka  2001    416          31.12   
  Tuusulan Uimaseura  29.77                 
12  Helmi Haverinen  2004    415          31.14   
  Cetus Espoo  30.94                 
13  Alisa Hänninen  2003    403          31.44   
  Järvenpään Uintiklubi  31.35                 
14  Oona Kupari  2004    396          31.64   
  Octopus Lohja  32.21                 
15  Edla Wuori  2003    384          31.96   
  Nurmijärven Uinti  32.03                 
16  Jasmin Kumpulainen  1998    347          33.07   
  Octopus Lohja  32.64                 
17  Camilla Tolvanen  2003    284          35.35   
  Järvenpään Uintiklubi  35.88                 
18  Vilma Saarinen  2004    281          35.45   
  Octopus Lohja  36.09                 
19  Sonja Tiira  2003    246          37.05   
  Järvenpään Uintiklubi  37.18                 
 
Laji 3, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 40 - 44 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Tiina Kämäräinen  1978    201          39.61   
  Nurmijärven Uinti  41.82                 
 
Laji 3, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 50 - 54 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ulla Vainikka  1965    149          43.77   
  Nurmijärven Uinti  42.06                 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  29 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Nurmijärven Uinti  Tulostusaika  13:34 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner