2020-01-25   13:37:20
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset NU Syysuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 19 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 19 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Nurmijärven Uinti Syysuinnit    Tulostuspäivämäärä  29 syyskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Rajamäki, Nurmijärvi    Tulostusaika  16:16   
  Järjestäjä  Nurmijärven Uinti         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  29 syyskuu 2018         
 
 
Laji 19, 4X50m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Cetus 2    523          2:08.12   
  Cetus Espoo  2:08.86                 
  Iisa Karpela  2004      34.47        34.47   
  Cindy Palm  2003      35.25        1:09.72   
  Julia Peltola  2003      31.31        1:41.03   
  Dina Sadojevic Jelacik  2004      27.09        2:08.12   
                     
Cetus 1  1990    515          2:08.77   
  Cetus Espoo  2:06.41                 
  Ciara Wacklin  2004      34.66        34.66   
  Emilia Eloranta  1997      32.83        1:07.49   
  Sofia Långström  2003      32.67        1:40.16   
  Iina von Schrowe  2003      28.61        2:08.77   
                     
Nu Naiset 1    503          2:09.81   
  Nurmijärven Uinti  2:11.22                 
  Alina Antila  2004      30.50        30.50   
  Aino Koskelo  2005      37.61        1:08.11   
  Alina Katajisto  1998      30.40        1:38.51   
  Aino Kuusisto  2006      31.30        2:09.81   
                     
Cetus 3    474          2:12.38   
  Cetus Espoo  2:13.22                 
  Verna Rostedt  2002      34.36        34.36   
  Jonna Vasara  2002      36.42        1:10.78   
  Pilvi Pietikäinen  2002      31.62        1:42.40   
  Siiri Hargreaves  2003      29.98        2:12.38   
                     
Cetus 4    429          2:16.88   
  Cetus Espoo  2:14.07                 
  Helmi Haverinen  2004      34.74        34.74   
  Pinja Nieminen  2004      38.98        1:13.72   
  Janita Severinkangas  2004      34.54        1:48.26   
  Laura Pennanen  2003      28.62        2:16.88   
                     
Tuus Tytöt 1    408          2:19.23   
  Tuusulan Uimaseura  2:20.25                 
  Roona Karola  2004      33.50        33.50   
  Sara Myller  2003      38.99        1:12.49   
  Meea Juntunen  2005      32.13        1:44.62   
  Saara Heinänen  2005      34.61        2:19.23   
                     
Juk Naiset    386          2:21.76   
  Järvenpään Uintiklubi  2:33.70                 
  Alisa Hänninen  2003      35.28        35.28   
  Venla Hauska  2004      37.00        1:12.28   
  Emma-Lotta Ahola  2005      34.89        1:47.17   
  Verna Haravuori  2004      34.59        2:21.76   
                     
Tuus Tytöt 2    303          2:33.69   
  Tuusulan Uimaseura  2:32.95                 
  Roosa Tuomola  2005      40.98        40.98   
  Emmi Adler  2005      1:19.73        2:00.71   
  Helmi Käkelä  2006                 
  Elina Syvänne  2004      2:33.69        2:33.69   
                     
Nu Naiset 2    273          2:39.02   
  Nurmijärven Uinti                   
  Milja Korhonen  2006      38.23        38.23   
  Helie Katajainen  2005      47.15        1:25.38   
  Laura Saarela  2006      37.56        2:02.94   
  Emma Tissari  2007      36.08        2:39.02   
                     
10  Nu Naiset 3    231          2:48.25   
  Nurmijärven Uinti  2:49.82                 
  Edla Wuori  2003      35.68        35.68   
  Jenni Raittinen  2001      49.03        1:24.71   
  Heli Havantola  2003      44.97        2:09.68   
  Emma Sevenius  2002      38.57        2:48.25   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  29 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Nurmijärven Uinti  Tulostusaika  16:16 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner