2021-04-17   18:30:16
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Cetus GP sku

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Cetus GP 6 sku    Tulostuspäivämäärä  27 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  20:29   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  27 toukokuu 2018         
 
 
Laji 10, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Ilmari Nieminen  2007  Cetus Espoo    41.77  1:31.80  2:32.71    3:17.16   
Artemi Tsinjonnõi  2008  Cetus Espoo    47.42  1:39.24  2:35.92    3:19.26   
Tommi Mosconi  2008  Cetus Espoo    49.11  1:47.27  2:48.15    3:33.29   
Lenni Nevalainen  2007  Cetus Espoo    52.17  1:48.76  2:57.27    3:42.09   
Matti Klümper  2008  Cetus Espoo    57.00  1:52.69  2:55.20    3:42.62   
Eljas Pekkola  2007  Cetus Espoo    53.08  1:47.32  2:53.55    3:43.65   
Lenni Syvänen  2007  Cetus Espoo    57.26  1:58.25  3:03.33    3:48.81   
Joonas Keränen  2007  Cetus Espoo    58.35  1:56.33  3:03.97    3:51.61   
Veikko Hautaniemi  2007  Cetus Espoo    1:03.70  2:04.84  3:05.84    3:58.17   
10  Mikael Suni  2007  Cetus Espoo    52.33  1:56.02  3:08.47    3:58.37   
11  Akseli Savolainen  2007  Cetus Espoo    1:02.09  2:02.74  3:16.96    4:05.00   
Roope Liimatainen  2007  Cetus Espoo            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 10, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Risto Kallström  2006  Cetus Espoo    35.62  1:19.07  2:12.29    2:49.54   
Aarne Laurila  2006  Cetus Espoo    38.40  1:23.90  2:24.94    3:04.08   
Boris Minkovski  2006  Cetus Espoo    38.93  1:27.34  2:23.29    3:05.18   
Luis Valero De La Iglesia  2006  Cetus Espoo    46.72  1:34.83  2:31.43    3:14.15   
Mikael Rasinmäki  2006  Cetus Espoo    42.41  1:33.77  2:30.59    3:14.93   
Benjamin Winqvist  2006  Cetus Espoo    43.49  1:37.01  2:32.87    3:15.32   
Aleksi Sinisalo  2006  Cetus Espoo    45.28  1:38.44  2:37.59    3:20.50   
Jermu Jääskö  2006  Cetus Espoo    47.03  1:41.32  2:40.86    3:27.85   
Emil Tirkkonen  2006  Cetus Espoo            DSQ   
  SW 7.3 Eriaikainen käsien palautus               
Olli Järvenpää  2006  Cetus Espoo            DSQ   
  SW 8.2 Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella               
Veeti Inkilä  2006  Cetus Espoo            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 10, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Teo Mattelmäki  2005  Cetus Espoo    35.15  1:15.71  2:04.28    2:40.30   
Eemil Reijonen  2005  Cetus Espoo    40.18  1:28.72  2:16.87    2:56.88   
Oscar Westerberg  2005  Cetus Espoo    44.98  1:32.94  2:31.84    3:14.02   
Pauli Rantatupa  2005  Cetus Espoo    43.16  1:33.60  2:35.93    3:20.96   
Evan Mustonen  2005  Cetus Espoo    52.06  1:48.60  2:47.20    3:37.81   
Totte Teittinen  2005  Cetus Espoo    47.31  1:44.99  2:50.27    3:43.00   
Artem Haikara  2005  Cetus Espoo    54.24  1:51.34  2:53.43    3:43.93   
Riku Forsberg  2005  Cetus Espoo    55.44  1:48.34  2:59.36    3:50.12   
Ivan Gavrilov  2005  Cetus Espoo            DNS   
                     
 
Laji 10, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Veerti Juurakko  2004  Cetus Espoo    35.46  1:14.41  1:57.15    2:31.75   
Leo Zurban  2004  Cetus Espoo    43.29  1:30.68  2:28.74    3:10.08   
Yash Nagal  2004  Cetus Espoo    43.95  1:34.01  2:34.58    3:20.41   
Justus Holtari  2004  Cetus Espoo            DSQ   
  SW 6.3 Uintia vatsallaan               
                     
 
Laji 10, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Luukas Vainio  2003  Cetus Espoo    28.51  1:03.68  1:43.16    2:15.03   
Roni Severinkangas  2003  Cetus Espoo    31.77  1:08.88  1:52.74    2:25.32   
Matias Rasinmäki  2003  Cetus Espoo    30.49  1:09.31  1:52.05    2:26.69   
Leevi Ylikulppi  2003  Cetus Espoo    37.84  1:16.71  2:03.33    2:40.38   
Niko Silander  2003  Cetus Espoo    50.34  1:46.39  2:50.38    3:36.33   
Ilmari Laitala  2003  Cetus Espoo    53.99  1:49.29  2:53.73    3:38.46   
Oskari Repo  2003  Cetus Espoo            DSQ   
  SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti               
Sam Zamanimehr  2003  Cetus Espoo            DSQ   
  SW 7.4 Pää ei rikkonut veden pintaa ennen toisen käsivedon leveintä kohtaa lähdön / käännöksen jälkeen               
                     
 
Laji 10, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 16 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Leo Mikkonen  2002  Cetus Espoo    28.30  1:03.05  1:44.38    2:16.98   
Verneri Viisanen  2002  Cetus Espoo    29.95  1:08.30  1:47.75    2:22.90   
Joel Syrjä  2002  Cetus Espoo    32.89  1:16.58  2:00.84    2:37.44   
Elias Jääskeläinen  2002  Cetus Espoo    32.14  1:17.10  2:12.65    2:50.26   
Sasha Cormier Simola  2002  Cetus Espoo    36.18  1:22.44  2:20.43    2:58.19   
Otto Sormunen  2002  Cetus Espoo            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 10, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 17 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Eerikki Laitala  2001  Cetus Espoo    28.20  1:05.81  1:43.96    2:17.42   
Teemu Annala  2001  Cetus Espoo    29.13  1:06.12  1:49.89    2:25.16   
Pyry Kurunsaari  2001  Cetus Espoo    32.15  1:09.09  1:53.37    2:30.91   
Joel Knaapi  2001  Cetus Espoo    30.37  1:10.46  1:54.38    2:32.38   
Eero Jääskeläinen  2001  Cetus Espoo    39.81  1:23.20  2:15.65    2:54.95   
                     
 
Laji 10, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 18 - 19 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Joona Ruuskanen  2000  Cetus Espoo    28.10  1:04.28  1:50.39    2:28.25   
Joona Salminen  2000  Cetus Espoo            DNS   
                     
 
Laji 10, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 20 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Aleksi Eskelinen  1988  Cetus Espoo    28.76  1:03.91  1:42.12    2:12.86   
Rasmus Virta  1998  Cetus Espoo    30.06  1:09.71  1:51.00    2:21.29   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  27 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  20:29 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner