2020-01-24   07:35:20
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Hela-uinnit 2018

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Aamujakso

Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Hela-uinnit    Tulostuspäivämäärä  10 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta      Tulostusaika  10:30   
  Järjestäjä  Åbo Simklubb-Uiniklubi Turku & Aurajoen Uinti         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  10 toukokuu 2018         
 
 
Laji 4, 50m vu M, P-10, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Romeo Manner  2008    158          38.67   
  Aurajoen Uinti  40.00                 
Eemeli Varonen  2009    144          39.85   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  41.58                 
Samu-Patrik Sula  2009    117          42.73   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  45.46                 
Oiva Saarinen  2008    106          44.15   
  Aurajoen Uinti  44.91                 
Severi Saario  2008    103          44.48   
  Uinti-Vakka  45.18                 
Erik Constable  2008    96          45.60   
  Aurajoen Uinti  45.50                 
Wille Vantala  2009    83          47.91   
  Aurajoen Uinti  48.16                 
Niilo Lehtinen  2009    81          48.24   
  Aurajoen Uinti  48.83                 
Veikka Lehtonen  2008    74          49.63   
  Aurajoen Uinti  49.06                 
10  Max Kulmala  2008    47          57.54   
  Uimaseura Kaarina  1:05.43                 
11  Jesse Rinne  2010    24          1:12.46   
  Aurajoen Uinti                   
 
Laji 4, 50m vu M, P-10, Loppukilpailut 11 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Otto Rannikko  1999    640          24.26   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  24.05                 
Oskari Hynynen  2001    536          25.73   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  25.49                 
Jani-Markus Sula  1999    535          25.75   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  25.63                 
Marcus Forsel  2003    531          25.82   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  25.31                 
Jere Kekola  2000    513          26.12   
  Seinäjoen Uimarit-58  25.81                 
Lauri-Luukas Jäntti  2002    471          26.86   
  Porin Uimaseura  27.15                 
Samu Petteri Kallio  2002    465          26.98   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  26.98                 
Hugo Enroth  2001    448          27.31   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  27.21                 
Aleksi Nissilä  2001    417          27.98   
  Vesihelmen Uimaseura  28.74                 
10  Sakari Korri  2005    414          28.04   
  Rauman Uimaseura  28.43                 
11  Leevi Korpinen  2001    411          28.12   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  27.65                 
12  Leo Penttilä  2001    406          28.22   
  Swimming Team Rauma  27.08                 
13  Mikael Nurmela  2002    405          28.24   
  Seinäjoen Uimarit-58  28.57                 
14  Elmeri Aho  2004    392          28.56   
  Seinäjoen Uimarit-58  28.96                 
15  Aapo Huhti  2003    379          28.89   
  Vesihelmen Uimaseura  29.05                 
16  Janne Juven  2001    360          29.37   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  29.28                 
17  Tatu Kunttila  2003    360          29.39   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  29.65                 
18  Elias Laine  2003    302          31.16   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  30.78                 
19  Joel Korte  2005    298          31.29   
  Swimming Team Rauma  30.20                 
20  Leevi Jalava  2004    292          31.51   
  Swimming Team Rauma  31.46                 
21  Raman Veisi  2004    281          31.92   
  Raision Urheilijat  32.20                 
22  Casper Leo  2004    257          32.85   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  32.30                 
23  Axel Leppähaara  2004    254          32.98   
  Aurajoen Uinti  33.05                 
24  Onni Kuisma  2004    248          33.25   
  Uinti-Vakka  34.95                 
25  Verner Lammassaari  2004    236          33.81   
  Octopus Lohja  35.82                 
26  Santeri Ahinko  2004    231          34.07   
  Vesihelmen Uimaseura  34.74                 
27  Oskari Pere  2005    226          34.29   
  Harjavallan Uimaseura  36.11                 
28  Ossi Tikka  2007    213          34.96   
  Aurajoen Uinti  35.84                 
29  Aaro Törnström  2006    201          35.69   
  Raision Urheilijat  37.05                 
30  Vilho Okkonen  2006    194          36.10   
  Rauman Uimaseura  37.02                 
31  Paavo Rautava  2004    190          36.35   
  Aurajoen Uinti  38.17                 
32  Nikolas Ruotsalo  2006    170          37.72   
  Octopus Lohja  39.40                 
33  Mike Hongisto  2006    158          38.61   
  Octopus Lohja  41.45                 
34  Aaron Hannula  2005    146          39.68   
  Uimaseura Kaarina  39.59                 
35  Kasper Vira  2006    136          40.60   
  Aurajoen Uinti  43.65                 
36  Kasperi Hauta-Aho  2006    130          41.23   
  Octopus Lohja  42.69                 
37  Patric Meriholvi  2007    128          41.42   
  Raision Urheilijat  40.15                 
38  Roope Käär  2007    124          41.86   
  Raision Urheilijat  41.94                 
39  Juho Erkkilä  2004    105          44.26   
  Vesihelmen Uimaseura  47.57                 
40  Ilmari Kunttu  2006    103          44.60   
  Aurajoen Uinti  48.13                 
41  Aleksi Nurmi  2006    94          45.97   
  Aurajoen Uinti  45.91                 
42  Niko Visuri  2007    88          46.88   
  Aurajoen Uinti  49.35                 
43  Nikke Laine  2007    87          47.07   
  Aurajoen Uinti  48.90                 
44  Oliver Rautala  2007    70          50.70   
  Aurajoen Uinti  46.01                 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  10 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  10:30 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner