2019-06-27   08:12:56
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Vuosaari-uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 23 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 23 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Vuosaari-uinnit 2018    Tulostuspäivämäärä  28 huhtikuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Helsinki    Tulostusaika  19:45   
  Järjestäjä  Orca Helsinki Ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  28 huhtikuu 2018         
 
 
Laji 23, 200m VU T15,N, Loppukilpailut 15 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Stella Freystätter  2003    474  32.75  1:08.09  1:44.79    2:22.07   
  Helsingfors Simsällskap  2:21.32                 
                     
Roona Karola  2004    422  33.91  1:11.61  1:49.82    2:27.65   
  Tuusulan Uimaseura  2:28.82                 
                     
Niini Saxelin  2003    367  34.62  1:14.50  1:55.36    2:34.61   
  Tuusulan Uimaseura  2:45.93                 
                     
Elina Syvänne  2004    337  36.00  1:17.62  1:59.18    2:39.11   
  Tuusulan Uimaseura  2:39.68                 
                     
Ada-Maj Saarinen  2004    305  36.97  1:19.16  2:01.94    2:44.42   
  ORCA Helsinki  2:41.86                 
                     
Janna Pysäys  2005    283  38.79  1:21.79  2:06.80    2:48.65   
  Helsingin Uimarit                   
                     
Muska Liesaho  2003    277  38.17  1:22.97  2:08.64    2:49.77   
  Helsingin Uimarit                   
                     
Ella Parviainen  2003    254  38.76  1:23.01  2:09.11    2:54.81   
  Helsingin Uimarit                   
                     
Helie Katajainen  2005    171  45.79  1:39.39  2:31.21    3:19.53   
  Nurmijärven Uinti                   
                     
10  Maria Rautiainen  2004    161  44.80  1:37.76  2:32.96    3:23.39   
  Nurmijärven Uinti                   
                     
11  Hertta Katajisto  2007    145  48.31  1:44.00  2:40.20    3:30.58   
  Nurmijärven Uinti                   
                     
12  Lotte Borremans  2008    112  49.72  1:50.55  2:51.24    3:49.45   
  Nurmijärven Uinti                   
                     
13  Ursula Tamminen  2008    86  56.41  2:03.10  3:09.44    4:10.91   
  Nurmijärven Uinti                   
                     
 
Laji 23, 200m VU T15,N, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Saara Vesa  1999    480  31.35  1:06.95  1:43.92    2:21.40   
  ORCA Helsinki  2:25.71                 
                     
Eva Melvas  2002    283  37.19  1:19.31  2:04.79    2:48.54   
  ORCA Helsinki  2:56.41                 
                     
Alessia Omeri  2001    283  37.82  1:20.16  2:03.29    2:48.60   
  ORCA Helsinki  2:50.45                 
                     
Tuike Hakala  2001    279  37.45  1:19.97  2:04.79    2:49.50   
  Cetus Espoo  2:54.00                 
                     
Kamilla Virtanen  2002    226  41.76  1:28.55  2:16.65    3:01.65   
  Helsingin Uimarit  2:58.56                 
                     
Emma Sevenius  2002    219  42.69  1:28.79  2:17.72    3:03.59   
  Nurmijärven Uinti  3:07.05                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  28 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: ORCA Helsinki  Tulostusaika  19:45 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner