2019-06-20   11:59:41
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Vuosaari-uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Vuosaari-uinnit 2018    Tulostuspäivämäärä  28 huhtikuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Helsinki    Tulostusaika  16:20   
  Järjestäjä  Orca Helsinki Ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  28 huhtikuu 2018         
 
 
Laji 1, 100m SU T11,13,15,N, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Teela Saarentaus  2007    219  45.76        1:31.27   
  Helsingin Uimarit  1:32.34                 
                     
Karina Pestereva  2007    192  47.19        1:35.38   
  Uimaseura Helsinki  1:39.04                 
                     
Laura Lehtoila  2008    172  49.39        1:38.79   
  ORCA Helsinki  1:40.27                 
                     
Maia Loponen  2007    145  52.07        1:44.59   
  ORCA Helsinki  1:46.87                 
                     
Nina You Wu  2007    129  52.58        1:48.72   
  HTU Stadi                   
                     
Hertta Katajisto  2007    110  53.67        1:54.51   
  Nurmijärven Uinti  2:03.11                 
                     
Ursula Tamminen  2008    83  1:00.85        2:05.93   
  Nurmijärven Uinti                   
                     
 
Laji 1, 100m SU T11,13,15,N, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Iida Vesa  2005    383  37.64        1:15.76   
  ORCA Helsinki  1:16.34                 
                     
Peppi Eskola  2005    294  40.05        1:22.74   
  Gladius Kirkkonummi  1:24.15                 
                     
Emmi Nieminen  2006    286  41.09        1:23.48   
  Vanders  1:26.33                 
                     
Arina Ksenia Rinkinen  2005    282  40.29        1:23.83   
  Uimaseura Helsinki  1:24.06                 
                     
Emilia Ruusu  2006    260  41.89        1:26.18   
  Haminan Uimaseura  1:29.21                 
                     
Roosa Tuomola  2005    240  42.28        1:28.46   
  Tuusulan Uimaseura  1:34.30                 
                     
Emmi Halonen  2006    234  43.12        1:29.29   
  Vanders  1:29.50                 
                     
Siiri Multamäki  2006    202  45.46        1:33.69   
  ORCA Helsinki                   
                     
Peppi Virokannas  2006    200  46.23        1:33.96   
  ORCA Helsinki  1:35.40                 
                     
10  Ria Rahkonen  2005    175  48.68        1:38.30   
  HTU Stadi  1:38.95                 
                     
11  Milla Liimatainen  2006    118  52.31        1:51.95   
  ORCA Helsinki                   
                     
Lumi Öller  2006              DSQ   
  Helsingin Uimarit  1:33.64                 
  SW 6.5 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen               
                     
Tinka Enäjärvi  2006              DSQ   
  ORCA Helsinki  1:37.34                 
  SW 6.3 Uintia vatsallaan               
                     
 
Laji 1, 100m SU T11,13,15,N, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Lotta Lehtoila  2003    453  34.33        1:11.65   
  ORCA Helsinki  1:12.30                 
                     
Roona Karola  2004    434  35.16        1:12.68   
  Tuusulan Uimaseura  1:17.06                 
                     
Saga Jatkola  2004    399  36.13        1:14.73   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  1:12.38                 
                     
Anni Seppälä  2003    358  37.84        1:17.47   
  Helsingin Uimarit  1:19.78                 
                     
Edla Wuori  2003    316  37.35        1:20.71   
  Nurmijärven Uinti  1:21.07                 
                     
Beata Niskanen  2004    295  38.61        1:22.61   
  Tuusulan Uimaseura  1:23.12                 
                     
Verna Haravuori  2004              DSQ   
  Järvenpään Uintiklubi  1:25.72                 
  SW 6.5 Ei kosketusta seinään käännöksessä               
                     
 
Laji 1, 100m SU T11,13,15,N, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ksenia Egorova  2000    514  33.12        1:08.66   
  ORCA Helsinki  1:07.06                 
                     
Saara Vesa  1999    493  33.37        1:09.63   
  ORCA Helsinki  1:09.62                 
                     
Siiri Välimaa  2002    421  34.30        1:13.37   
  Tuusulan Uimaseura  1:11.83                 
                     
Piia Kaivola  1999    297  39.91        1:22.39   
  Cetus Espoo  1:21.29                 
                     
Aida Ahlgren  2002    218  43.81        1:31.40   
  Cetus Espoo  1:30.85                 
                     
Linda Simula  2001              DNF   
  ORCA Helsinki  1:17.40                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  28 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: ORCA Helsinki  Tulostusaika  16:20 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner